Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik intsu007 postitused

  1. Valgu Tarbimine

    Õige
  2. treeningmahust

    ma max olen teinud 7 seeriat, rohkem ei viitsi, tüütab ära
  3. Pärm?

    Ma olen ka pärmi söönud niisama, pärast peeretad ja krooksutad mõnnat gaasi välla
  4. jäine valgujook :)

    Sooviks teada kas valgujooki tohiks jäässe lasta
  5. jäine valgujook :)

    kõige parem on vanilje Mass2, eriti jääkülma veega, nagu jäätisekokteil, keele viib alla
  6. Valu käsivartes

    Võibolla, aga need vasted ütles mulle ortopeedik Mihkel Mardna, noorte spordiarst
  7. Valu käsivartes

    Tegu on ilmselt ülekoormusvigastusega,kuid esmaseks raviks soovitaksin : 1. valu esilekutsuvatest harjutustest loobuda 1-2nädalat 2. Deep Relief Geel 2x päevas 3. Arthrostop Plus 1tabl 2xpäevas 4. treeningul randmed elastse sidemega fikseerida
  8. Sooviks abi

    Nimelt teeb mul valu randmetest kusagil 5cm ülevalpool käsivars, just siis on valus kui n: biitsi treenin kangiga ja kangi käest ära panen siis lööb terav valu sisse, teiste harjutustega ei tee valu, kodus kui füüsilist tööd teen on sama asi, kuidas valu saaks leevendada
  9. Sooviks abi

    Aga see külmaprotseduur võtab valu ära ainult hetkeks, nagu valuvaigistavad keelid
  10. Sooviks abi

    mitu minutit võiks ühte protseduuri teha
  11. kõhulihased

    Võta Tööriistade alt Harjutustepank ja sealt vaata
  12. Sooviks abi

    aga kas soe kott võiks abi pakkuda
  13. Sooviks abi

    Ma raviksin välja küll aga ma ei tea kuidas ravida, puhkusest poleks vb abi, kuna mul töö on juba füüsiline
  14. Sooviks abi

    Mul oli küll üks harjutus, tuli meelde, enam ei tee seda, see oli kangiga randmete treenimine, see tekitas alguses sellist valu
  15. Sooviks abi

    puhkus olen küll võtnud aga täielikult see ära ei paranda, ma mõtleksin et kas mingeid sidemeid oleks vaja kanda, jõusaalis ma muud peale tõstevöö ei kasuta
  16. kuidas on õigem teha?

    Ega ma ei öelnudki et kitsa haardega rinda peaks treenima, triitsepsit treenib
  17. kuidas on õigem teha?

    Proovige teha kätekõverdusi nii et käed on hästi koos nagu kitsa haardega kangi surumine, päris hea
  18. Proovi teha istudes jalasirutust ette ja kõhuli jalgade kõverdamisi, see ei tohiks koormata väga põlvi
  19. väike küss

    Tere, sooviks teada et millist tõmmet oleks kasulikum teha, kas jõutõmme sirgete jalgadega või siis tavalist tõmmet, või on mõlemad vajalikud
  20. kui tihedalt?

    Mina ise teen kodus hantlitega neid harjutusi mida saab hantlitega teha, ja jõusaalis teen kangide ja trenazööridega, vaikselt areneb küll, mul kodus on kaks hantlit mida saan reguleerida 2,5kg...37kg-ini, kui kettaid juurde osta siis saab raskemaid
  21. Treenimine ilma jõusaalita

    Mine kuskile teise jõusaali ajutiselt
  22. Kumb oleks parem, kas kangi surumine istudes rinnalt üles, või siis kukla tagant surumine?
  23. kumb parem

    aga millist õlaosa kuklatagant surumine treenib?
  24. kumb parem

    Kas siis Z-kangiga tehes ei treeni käsivarsi vä
  25. kumb parem

    Täitsa õiged jutud seal lingil, artiklil, ei hakka enam siis kuklatagant surumist ja sirge kangiga küünarvarte kõverdamist tegema
×