Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik intsu007 postitused

  1. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    http://ajaviide.delfi.ee/archive/article.php?id=9798745 http://ajaviide.delfi.ee/archive/article.php?id=6171770
  2. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    Üks huvitav asi on ka see, mida ma ühest dokist nägin mitu aastat tagasi universumi kohta, et nagu ulmefilmides, on olemas, mitte mustad augud, aga mingid kogumikud kosmoses, näiteks lähed sealt sisse ja viskab su kusagil teises universumi otsas välja vähem kui sekiga, aga tekib küsimus, kuidas uuesti tagasi sealt tulla, kuna sealt võib see sama kogumik sind teisest kohast välja visata. Mitte et ma selle praegu välja mõtlesin, aga sellised kohad on 99% olemas, universum on tõesti imeline paik. Mustade aukude puhul on vahva see et kui sa sinna sisse satud, siis see tohutu tõmme võib su sekunditega venitada tuhandete kilomeetrite või isegi rohkemgi pikkuseks, aga katki sa ei lähe . Ja eriti huvitav on see, kui täht ära põleb siis jääb temast järgi "tuhk" ja ainuüksi korgitäis seda ainet kaalub ~miljon tonni
  3. Väike "mure"

    Ta kaebab emmele ära ja siis saan mina sõimata
  4. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    tähed ja planeedid on ümarad, sellest võib äkki oletada et universum on ka ümar
  5. Väike "mure"

    kle, ma pole seda südamesse võtnud, ma tahtsin vaadata kas kellelgi on sarnaseid kogemusi, ja igatahes, kui sa korra oled juba jõusaalis käima hakanud siis sa seda maha ei saa jätta, igatahes minuga on nii. Mulle on 12 aastasest peale meeldinud raskustega mängida, aga trennivõimaluse sain eelmise aasta novembris
  6. Väike "mure"

    nalja teed ve, ammu juba 18a
  7. Väike "mure"

    ah sa rsk, päris hea ju
  8. Väike "mure"

    ma ütlen ausalt, seda eite ei pane sõnadega paika, aga need eided vaatavad ainult näojoonte järgi, ilus nägu peab olema siis on ikka õige, keha olgu milline tahes
  9. Väike "mure"

    see on sellepärast, et naised pole musklitega harjunud, kui kõik mehed areneksid loomuliselt sellisteks nagu näiteks Kalmus, siis oleks asi teine Siis käivad mehed jõusaalis et kõhnaks saada ja naistele ei meeldi, et miks sa tahad ikka kõhnaks saada
  10. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    aga kuidas need gaasipilved tekkisid
  11. Väike "mure"

    aa, mul tuli seoses see ka meelde, kui ma käisin ühe tüdruku juures sünnipäeval sai 15 siis tal oli endine boyfriend ka seal ,ma saunas ei käinud aga kui ta palja ülakehaga välja tuli, siis mul pidi süda seisma jääma, ma pole ennem näinud meest kellel polnud üldse rinnalihast, täpselt nagu pesulaud, biits oli ka vist 25cm, siis mu vennatütar ütles mulle, et sul on palju suuremad musklid , aga tüdrukud rippusid tal kaelas näitasin neile biitsi ka, katsusid seda, küsisid et miks sul see nii kõva ja suur on, polnud varem näinud nii suurt (aga teglt biitsi ümbermõõt suht väike veel pole treeninud aastagi täis veel, 36 kanti kisub) jälle krt neile ei meeldinud, need on need tänapäeva naised
  12. Väike "mure"

    Ma pole nutnud, ma olen uhke, et temast parem olen
  13. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    tekkis küll suurest paugust, ja kõik need nn "tükid" "sädemed" mis plahvatusel eraldusid, ongi tähed ja planeedid
  14. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    Võib küll, kõik keritakse uuesti kokku, aga mis siis juhtub kui see näiteks täna õhtul hakkab toimuma............
  15. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    ükski asi ei saa teglt olla igavene, kui oleks siis oleks see kreisi
  16. PEALELÕUNANE KÜSIMUS.

    kas üldse ameerikas on ka kuu nii suur nagu mõningates filmides on
  17. PEALELÕUNANE KÜSIMUS.

    ma ei tea, ma arvan et siis on kuu lähedal, ja päike paistab niimodi peale kui üles tõuseb läheb väiksemaks
  18. Sangpomm

    Hantliga saab ka tegelt rebimist harjutada
  19. PEALELÕUNANE KÜSIMUS.

    Mesosfäär vist, kusagil 80-100km kõrgusel
  20. Mida teha nende haavadega?

    ma ise treenisin algul kinnastega, siis paar kuud ei kasutanud kindaid ja hakkas sama jama pihta, kange ei saanud eriti käes hoida, valu tegid juba need kohad ja nahk rebenes, hakkasin kindaid uuesti kasutama ja asi paranes
  21. Film ,,roheline miil"

    Kohe nii peen värk
  22. Film ,,roheline miil"

    Kui keegi ilusti küsib siis pole mõtet talle jama ajada
  23. Ema kiri pojale:D

    (Tegemist naljaga ) Tere kallis pojuke. Kirjutan sulle, et sa teaksid, et minul ja ka teistel läheb võrreldes sinuga väga hästi. Ma kirjutan aeglaselt, sest ma tean, et sa ei oska kiiresti lugeda. Me ei ela enam meie vanas kohas. Isa luges lehest, et enamus õnnetustest juhtub umbes 20km kaugusel kodust, seega me kolisime kaugemale... Teisipäeval vaktsineeriti meid kõiki maavärina vastu. Ma ei saa veel sulle aadressi saata sest eelmine pere, kes siin elas, võttis maja numbrid kaasa, et nad ei peaks aadressi vahetama. Maja on päris tore. Mul on isegi pesumasin, pole eriti kindel, et see töötab, aga eelmine nädal panin riided sisse, tõmbasin ketist... ja sellest ajast peale pole ma neid riideid enam näinud. Sinu onu sai uue töökoha. Tema alluvuses on 500 inimest. Ta töötab nüüd surnuaias muruniitjana. Sinu õde sünnitas eile lapse. Me veel ei tea, kumb sündis, kas poiss või tüdruk, seega ei saa ma sulle öelda, said sa nüüd onuks või tädiks. Ilm on kah päris kena, eelmine nädal sadas ainult 2 korda, esimesel korral 3 päeva ja teisel korral 4 päeva. Müristas nii kõvasti, et kana munes ühte muna neli korda. Saadan sulle veel selle vesti, mida sa nii väga igatsed. Nööbid tõmbasin eest, et paki kaalu vähendada. Nad on vesti paremas taskus. Armastusega: sinu ema. Ps. Oleksin sulle ka raha saatnud, kuid olin juba kirja kinni kleepinud
  24. Ema kiri pojale:D

    Me veel ei tea, kumb sündis, kas poiss või tüdruk, seega ei saa ma sulle öelda, said sa nüüd onuks või tädiks See kõige parem
×