Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik intsu007 postitused

  1. Sooviks abi...

    no tra, siis on küll jama majas, ma tegin omale juba palju valmis ja panin külma, pean kõik ära viskama, jälle läks 450eeki raisku
  2. rasv kõhupeal....

    Eks ikka õige toitumisega saab kõhupealt pekki vähemaks, söö rohkem tailiha ja väherasvaseid piimatooteid, riisi, tangu, kaerahelbe putrusid majonees unusta ära
  3. millist lisandit kasutada?

    Kirjelda ennem oma treeningkava ja toitumist, mis on su eesmärgid
  4. Kuhu homme

    On olemas küll, Zelluloosi spordiklubi, 70 eeku täiskasvanu, õpilane 63 eeku, www.zelluloos.ee
  5. Kerge küsimus..

    Mine pane poes banaan ja muna kaalupeale
  6. Nõgesed

    enam ei kõrveta siis
  7. Mine Arcticu jõusaali see mustamäe lähedal www.arcticsport.ee
  8. Nõgesed

    kui kuuma vette panna, siis ei pidanud enam kõrvetama
  9. Lemmikmuusika.

    Ainuke lugu mis M. Jacksonilt meeldib on "Give In It To Me"
  10. Lemmikmuusika.

    http://www.youtube.com/watch?v=Ul00ImbNSCQ...ted&search= kaks lemmikut sellelt artistilt
  11. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Kintlasti tahavad tulnukad meiega tegemist teha, hea näide filmist "iseseisvuspäev"
  12. Surumissärk

    Ärge minge hoogu kui te tahate oma jõunäitajaid filmida, nagu see härra tegi
  13. Surumissärk

    Sama hea kui üks kaevab labidaga ja teine ekskavaatoriga
  14. Aastaga vormi

    sul on vale arusaam, meie riigi eesotsas on tõesti tõsised persevestid, vaata mida nad maksumaksja rahadega teevad, ostavad omale kalleid autosid ja maju, need persevestid mõtlevad ainult seal iseendale ja lihtrahvas peab omakäega probleemidest jagu saama
  15. Lee Priest

    Püksid sulanduvad taustaga nii kokku, nagu tal polekski seda keskmist osa
  16. Väike "mure"

    Ma arvan et teil sellist probleemi pole, aga sellest ajast kui ma hakkasin jõusaalis käima, hakkas mu 12 aastane vennatütar igatsugust jama rääkima, et mida sa käid seal jõusaalis, need on alaarenenud inimesed kes seal käivad, iseenda eputajad (ma saatsin ta selle jutu peale peesse) ükskord oli külas siis ma tegin kodus trenni, õlalihastele hantlite surumist üles, siis ta nägi, kuidas lihased ja veresooned punnis olid, jälle ütles et see on rõve, kas sa oma veresoonte pärast ei karda, et need lähevad lõhki, ise enda veresooni kardab , mulle meeldib kui punnis on. Kodus seinapeal on mul fitnessi kalender kus Ott ja Natalia Kiivikas peal on, siis ta jälle ütles et see on haige rõve pilt, et võta see maha, tulid tal sõbrannad külla, siis läks asi veel hullemaks mul oli valgupulbri kott kapis siis näitas seal neile et näe nad söövad sellist p*ska sisse, ise talle üldse ei meeldi valgulised toidud, aga koguaeg tahab et ma talle seda valgujooki teen, pole teinud ja ei tee ka. Rääkigu palju tahes, mina alla ei anna, seda "naljajuttu" on veel aga praegu ei tule meelde, ärge arvake et minu perekond selline on, vanematele, onule, vendadele jälle meeldib et ma trennis käin, ütlesid et käiksid ise ka aga pole aega.
  17. Väike "mure"

    Musklismehi võetakse kinni, aga narkomaane, suitsetajaid ja joodikuid mitte
  18. Põlveprobleemid

    See on koolivaheaja töö, sügisel jälle kooli Lennujaamas elektrik
  19. Põlveprobleemid

    Tööjuures ma olin ükskord terve päev põlvili asfaldi peal, pärast põlved mitu nädalat valutasid
  20. Väike "mure"

    Ega ma täidangi eesmärki, ma pole loobunud, see jutt on tal juba selline 6 kuud, ma oleks siis ammu loobunud kui oleks alla andnud
  21. Väike "mure"

    Igatahes mina ei tea küll ühtegi meest kes ütleks et jõusaal on mõttetu koht aga naised........, naistel pole ju lihaseid
  22. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    Kuidas on see võimalik et kogu universum on igavene, kusagil peaks ju lõpp ka olema
  23. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    Lahe oleks siis kui jupiter oleks Maale sama lähedal kui oma Kuudele, NASA-l oleks kõvasti tööd
  24. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    ta ei lähe kuumaks, ta paisub mitmesaja kordselt, nii suureks et merkuur, veenus ja maa satuvad päikese "sisse" ja siis ongi lõpp, kustub päike ära ja järgi jääb valge kääbus
  25. JÄRGMISE PÄEVA KÜSIMUS?

    Maa läheduses avastati kolm hiiglaslikku musta auku Vastavastatud nn. supermassiivsete mustade aukude kolmik asub Neitsi ja Jäära tähtkujus, Maast 50 kuni 100 miljoni valgusaasta kaugusel . Kuigi üks valgusaasta on 10 triljonit kilomeetrit , on selline kaugus kosmilises mõõtkavas üpris väike.
×