Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik intsu007 postitused

  1. asendusharjutus 3ks jaotatud kavas.

    1. võib küll 2. võibolla sa ei venita seda lihast, sellepärast kipubki krampi minema 3. ära siis tee täiskükki
  2. Tõstmise isiklikud.

    kükki tõmbe ja surumise nr 2 asemel peaks sul teglt 1 olema, ei maksa jama ajada, aga mine sa tea
  3. Kartul ?

    ega kohe nii kurjasti ei pea seda ütlema, ma paar aastat tagasi sõin pidevalt praetud kartuleid ja pean siinkohal ütlema et tervis pole halvemaks läinud, just nagu paremaks läks
  4. Kartul ?

    juba nimi "kartul" ütleb et asi pole väärt
  5. Kartul ?

    aga mis vahe on siis praetud ja keedetud kartulil
  6. Kartul ?

    mul on oma aia kartul olemas, aga ma olen kuulnud siin foorumis kuulujutte et kartul pole kasulik
  7. kuidas mõjub

    Kui süüa ainult piimatooteid, kas see mõjub ka arengule
  8. kuidas mõjub

    ma sain oma vastuse kätte, miks vahepeal mul areng aeglustub, ma pole ammu liha ja kala söönud
  9. kuidas mõjub

    Mida siis veel vaja on peale süsikate, rasvade ja kiudainete
  10. Sõudmine sõudeergomeetriga

    32m/sek, täielik kreisi värk, see on jama jutt, see tähendab et su kiirus on ~120km/h. See teeb siis 500m ajaks ~16sekundit
  11. kuidas mõjub

    igatahes mu päeva menüüs on kaks pakki 0,1%-ilist kohupiima ja ma saan sealt juba kätte 90g valku
  12. kuidas mõjub

    ma ei küsinud et kas ära tüütab, ma tahtsin teada et kas midagi juhtub siis arenguga, vb sulle ei meeldi aga mulle meeldib
  13. no mis küsimused need veel on sellised, aina hullemaks läevad, vaata varem olnud teemasid
  14. Kava fitnessi lehelt

    mina küll erilist vahet ei tunne kui treenin biitsa ja selga samal päeval, aga tänasest ma vahetasin kavas lihasgruppide järjekorda vahelduseks, täna oli biits kavas, homme on selg kavas
  15. Treeningu pikkus jõusaalis.

    Ei Ei, tohi teha kaks korda päevas, esiteks sa ei jõua teisel päeva poolel, lihas peab minimaalselt 48 tundi taastuma, teiseks sa kannatad ületreenituse all
  16. Kava fitnessi lehelt

    Igatahes mina teen niimoodi: 1.päev Rind Selg Trapets Biitseps 2.päev Jalad Õlg Triits Kõht Väga efektiivne minuarust
  17. Kava fitnessi lehelt

    1) Ikka samal päeval jookse 2) Oma kohapealt ütlen et ma söön 1 tund enne ja pärast trenni, jogurtit võib küll juua kohe peale trenni ühe paki ära, saad vajaliku kätte seal, mulle meeldib 0,1% jogurt
  18. mul on bemmil uued kummid

    haige lugu
  19. kas on võimalik

    kui sul kogu vajalik varustus on kodus olemas, mis jõusaaliski, siis miks mitte
  20. hantlid vs. kang

    hantlitega koormab rohkem, minupuhul
  21. Õunaäädikat ei tohi küll paljalt juua, sooodustab söögitoruvähi teket
  22. kuidas mõjub

    Sellega peaks tulema selle lihaskrupile vastupidavust
  23. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    Mul tuli selle mesilaste nõelamise ja hapukoore peale üks vana anekdoot meelde: Vanamees läheb põõsa kusele ja saab mesilase käest otsa peale nõelata. Paneb siis suure kisaga aita ja torkab otsa leevenduseks hapukoore sisse. Eit ka suure kisa peale vaatama, et mis värk on. Läheb siis aida alla ja näeb: vanamees põlvili hapukoore nõu ääres, riist hapukoores ja ise mõtleb: "Kurat, ma olen näid, kuidas sellega pauku tehakse, aga kuidas seda laetakse näen ma küll esimest korda!"
  24. Lihas kasvab kui jõudu juurde ei tule.

    kui sa need kolm päeva järjest rinda teed siis on loogiline et sa ei jõua
  25. Sooviks abi...

    ...et kas Hera80 ja Dextrot võib omavahel segada?
×