Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik intsu007 postitused

  1. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    õige jutt, aga me peame olema üksteisele truud, me oleme kui vennad ja õed kõik
  2. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    kui ma sellest hävingust kuulsin, siis käis mul korra mõte läbi : ah p*rse see kool ja trenn
  3. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    See lükkus edasi
  4. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    mitmetest kohtadest lugesin, et teadus kahtlustab, et Nibirul elavad tulnukad, keda me näeme maa peal üha sagedamini, kuna Nibiru läheneb ja sealt see kahtlus
  5. Millist varustust kasutate?

    mina kasutan salvrätte, mida seal pakutakse
  6. Käsi kipsis

    ega jah, alguses puhka nädal kaks, siis hakka kergelt tegema, jalgu saab igaljuhul teha, kutsu kedagi appi siis kindlasti
  7. Midagi ergutavat

    mul ka seda esinenud, se võib olla sellest et oled kogu oma energia ära "söönud"
  8. lihasmassi kasvatamise algus

    Tere, selline huvipakkuv küsimus, et kuidas üldse sai alguse see lihasmassi kasvatamine, et just korduste tegemine treenib ja suurendab jõudu ja massi, kas tegemist oli kellegi juhusega, või kuidas, pole vastust leidnud.
  9. Huule närimine :D

    ei tea, pole kohanud sellist asja aga ma arvan et see võib olla kas närvidest, või siis pinge maandamisest peale seeriat
  10. Miks on nii...

    õige kah, siis ei tuntud neid keemiavärke, ja inimesed olid palju tervemad ka
  11. Unehalvatus

    http://www.tarbija24.ee/080307/esileht/olu...rvis/248926.php
  12. Unehalvatus

    ma olen ise ka seda kogenud, jumala halb tunne teglt, peas hakkab niimodi kumama ja kõrvades suriseb, läheb aina tugevamaks ja mõtlen et nüüd pea lõhkeb, aga siis rahunen maha. ühest teisest foorumist lugesin, et Unehalvatus on normaalne nähtus, mil su keha on uinunud, kuid aju veel pole. Ära karda seda, vaid võid kasutada neid hetki nö. kehast välja minekuks ja astraalprojektsiooniks
  13. Unehalvatus

    kuidas selline asi võib tekkida
  14. Algaja

    kuidas kellelegi
  15. Algaja

    tee sellise raskusega et sa suudad 8-10 kordust teha, ja muideks, sirge kang on paha, vigastad randmed ära ja see on ebameeldiv tunne, olen seda kohenud, tee EZ-kangiga, see on väike kõver kang
  16. ega jah, toitumine peab paigas olema ja õige treening, ise olen 180cm, trenni tegemist aslustades kaalusin~66kg nüüd peaaegu 76kg
  17. VAlu kätes

    Mul oli sama jama, saab valust lahti nii, et seo elastsidemega valupiirkond enamvähem tugevalt kinni(mitte et verevoolu takistad), ja siis treeni, pole valus ega midagi, ja ära salve ka unusta
  18. Närimiskumm

    Sul võib isegi õigus olla, kuna ükskord ma sõin palju nätsu ja siis järgmiseks päevaks olin üle kilo maas, sama juhtus ka Menthosiga
  19. treeningkoormus

    Ta mõtles jalutu all seda, et sa ei treeni jalgu
  20. kehakaalust rohkem

    hetkel 19kg, olen rahul
  21. Sõidueksam :D

    Sellepärast saidki ARKi eksamiautod kaamerad http://www.youtube.com/watch?v=4OjZS5Nt78s
  22. Sõidueksam :D

  23. Sõidueksam :D

    Praegu sa paned küll mööda hobustega, vanadel ameerika autodel oli jõudu rohkem kui tänapäeva traktoritel.
  24. hantlid

    www.bensport.ee
  25. valu rinnas

    mul on ka see valu olnud ja midagi pole vaja karta
×