Jump to content

kikikeit

Kasutajad
  • Sisu loend

    69
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by kikikeit


  1. Räpane ja ülerahvastatud. Need, kes harjunud või hommikul käia saavad, ei kurda. Mulle isiklikult ei meeldi.

    seda kõike ma silmas pidasin ..käisin seal korra silma peale viskamas siis tekkis kohe okse peale ...ja olen kuulnud , et seal varastatakse suht palju :)

    seal voib olla küll koik supper vahendid aga puhtus ja turvalisus loeb ikka ka :)


  2. ei, miks peaks kohupiim sees keerama hakkama? mulle maitseb, ja kui näiteks kõvasti trenni teinud, tunned et lausa käed peaaegu värisevad, siis kohupiim on abiks :blink: ja pärast hea olla.

    kas kellelgi hakkab kohupiim siis sees keerama, no kui ülemäära palju seda sisse ajada, siis ehk muidugi hakkaks...

    mitu söögikorda sa teed ???


  3. mina näiteks, kui on jõusaali päev, kohe peale trenni söön paki väherasvast kohupiima, lisades sinna lahjat jogurtit või midagi. ning seejärel pean tund kuni kaks vahet, ja söön midagi korralikumat, kas siis kana kartuliga ja värske salatiga , või siis ühepajatoitu või taolist muud sooja sööki. Ja ongi hea olla. :blink:

    edit: jõusaali trenn tavaliselt lõpeb õhtul kell 18.30

    KAS SUL KOHUPIIM SEES KEERAMA EI HAKKA VE :ph34r:


  4. mmmm farmi kodujuust on väga hea......parim mis olla saab

    vahel on ta ainult liiga soolane !!!

    väga hea on veel tere kohupiim koos AB jogurtiga ja mõni teraviljahelves sisse panna !!!!!!!!!!

    hoomikul on hea seda süüa ja kõht on kauem täis!!!


  5. mõtlesin , et natuke vist ikka kasutan neid kroomitablette , kuna ma pean magustast tugevam olema ......natc aega võtan neid siis kui olen magustast eemal olnud kuuaega sjiis vaevalt mul tuleb selle magusa järgi nii suur igatsus , sest tahan ikka oma kaalu juurde jääda ja lihvida natuke oma tulemusi ja neid mis olen magusal laknud ära rikkuda!!!!


  6. Xero :blink: olen sinuga täitsa nõus sellepärast ma siia foorumisse kirjutasin , et saada nõu toitumise kohta ja rahva arvamust. Loomulikult igale inimesel on omad maitsed ja vajadused ja organism nõudmised. Kui aus veel olla mulle ei maitse riis ega makaronid aga tatrat ma veel saan süüa. Neid soovitusi ma püüan proovida ja leida neit endale sobilikum !!!!!!üx põhjuseid on see mix ma ei ole endale tellinud seda toitumiskava !!!!


  7. ma ei koonerda nii väga ka ....

    kui ma koonrrdaks ...ei käix ma jõusaalis vaid värskes õhus hüppaks ja lõuga tõstaks puu okstel !!!!nõmme metsad ju sellex sobiv koht.

    ja kui ma nii kooner oleks ma ei kasutaks toidulisandit:P

    ex kui ma tunnen , et ma ise ei sa sellega ikka hakkama , võtan sinu nõu kuulda ;P

×