Jump to content

ristokru

Kasutajad
 • Content count

  583
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About ristokru

 • Rank
  Tegija
 1. Valgujook teeb haigeks?

  Ma ei tõmbaks paraleele tootega, vaid ju mul endal mõni vastunäidus mõnele ainele Mul kohupiimaga ka mõnikord ,et hakkab kõhus keerama ja mulksuma aga samas teine kord jälle kõik ok,Saa siis aru endast
 2. Valgujook teeb haigeks?

  Räägi kokteilist lähemalt. Ja ma kindel ,et see valgujoogist,ju mingi aine on vastunäidistatud mulle. Ja ei mäleta valgu sorte kuna ,oli sees pikem paus.(2a.)
 3. Valgujook teeb haigeks?

  Hera 80
 4. Valgujook teeb haigeks?

  Trenni teen jah tugevalt aga see ei loe. Nii kui valgujooki tarbinud ,jään tõbiseks ja see käib kiirelt. Nii 20 minutit ja võin juba talvel nt. tunda nohu ja kurguvalu jne. Ma olen testinud jah, nt. kohupiim peale trenni ei tee midagi,samuti ka kui midagi ei tarbi ja söön alles nii 40 min. pärast kui kodus toit valmis. Ja olen ka erinevaid valke testinud aga teevad nad kõik mind nõrgaks. VB. tõesti mõni jook pole teinud aga seda enam ei mäleta... Hetkel ostsin uue valgujoogi ja jälle sama jama...ennem tegin ilma joogita ja kõik ok.
 5. Valgujook teeb haigeks?

  Kas valgujook võib teha inimese haigemaks või nõrgendada seega immuunsüsteemi? Nimelt olen täheldanud,et igakord kui joon peale trenni ,jään tõbiseks. Ilma joogita aga tugev kui härg. Ja seda täheldanud nüüdseks juba 4-5 aasta jooksul. On see võimalik või mis võib seda põhjustada?
 6. Kava tõlkimine!

  On nüüdseks keegi proovinud ka seda kava? Mõtlen ektomorfid just
 7. Treeningkava kohandamine

  Oled kindel ,et oled ektomorf? Millest seda järeldad? Tõelisel ektomorfil peaks olema enamuselt just baas harjutused ja lühikesed trennid aga Rasked. Tehes ühele lihasele kindlasti üle 3 harjutuse viib ektomorfi kiirelt stressi ja lihase seisule!?
 8. bodybuilding.com

  Aga kust siis näiteks eraisikud tellivad omale Bsn toodet nirix?
 9. bodybuilding.com

  Kas keegi on siit tellinud ka? Vaatasin seal hindu ja seal kaks korda odavam peaaegu kui Eestist ostes aga samas kui sealt osta midagi kas raviamet kätt peale ei pane jne.?
 10. Pornokas ja Pealtnägija

  Ma ei saa aru ,et osad räägivad ,et see sportlane süüdi ka?Milles? Ta oli ka lihtsalt näitleja ju!!! Kui siin nii kõvad mehed siis tuleks ainult üks mees vaese omaks peksta ja see on Villu Parvet!!!
 11. Liha+hapukoor?

  Piim ja liha kokku ei sobi,seda ammu teada! Aga hapukoor?
 12. Liha+hapukoor?

  Tahtsin küsida kuna armastan ja peangi sööma hapukoort siis kas oleks seda mõistlik ka süüa liha kõrvale või ei sobi see?
 13. Ektomorfi kava

  Jumala õige jutt!!
 14. Mida hommikuks süüa.

  Hommikusöögiks proovige omleti kõrvale hapukoort! Megalt annab energiat ja hea tuju rohkem kui süsivesikud
 15. Aeroobne

  Ott, kui ma teen rasket jõu trenni ja siis peale seda jooksma millal oleks õigem võtta siis sheik? Ma olen kuulnud ,et peale jõusaali jooksmine hakkab lihaseid sööma!Samas osad just käsevad joosta peale jõusaali!?
×