Jump to content

ÜRASK

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ÜRASK

  • Tase
    Algaja
  1. Erektsioon trennis

    njh
  2. Erektsioon trennis

    Tihedamini on hakkanud esinema seda Tribulus Pro kasutamisel...
  3. Erektsioon trennis

    ega mul ei ole mingeid kalduvusi sellel teemal, vastik on trenni edasi teha löga täis pükstega... lihtsalt tahaks teada milles probleem...
  4. Erektsioon trennis

    Sooritades viimset pingutust maksimaalsest , siis juhtub selline asi. See juhtub põhiliselt lõuga tõmmates või jala tõsteid tehes (kõhule)... Küsimus on selles ,et millest see tuleneb ? Tänud
  5. müstilised raskused...hästi ei usu ,et bush va nahk 185 lbs 5 korda suruda (83kg)
  6. Kasv!

    minu puhul ka see müüt paika ei pea... jõusaalis käima hakkasin ,hakkasin kasvama nii laiuselt ,kui ka pikkuselt
  7. FASTI tooted

    Aitäh informatsiooni eest.
  8. FASTI tooted

    Tere-tere, Mul oleks selline küsimus inimestele ,kes siin seda e-poega tegelevad. Küsimus on selles ,et kunas oleks oodata FASTi toodetelt seda 25% allahindlust. Vahepeal oli poe esilehel ,et antud toode on -25% aga ,kui ostukorvi lisasin siis jäi ikka sama hind ikka vana e. ilma aleta (antud juhul räägin Hera80nest). Ootan seda sellepärast ,kui tellima hakkan siis võtan paraja koguse ,niiet säästan üpriski palju selle ale. pealt. Ette tänades,
  9. kas olen alakaaluline?

    kle ma olen ~170cm ja kaalun 50kg
  10. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus !
  11. Toitumiskava

    350.- veidike ??????????????
  12. Toitumiskava

    Tervist! Mul on sihukene mure ,et tahaks lihas MASSi.Mingilmääral on seda tulnud ka aga mitte piisavalt.Põhjuseks ma arvan korrapäratu toitumine. Kaalun ma umbes 50kg ja pikkust 169cm.Jõusaalis olen käinud umbes pool aastat. Toitund olen ma nii nagu kodus antakse 3x päevas.Peale trenni joon ühe valgusheigi ka. SELLEST SEGASEST JUTUST TAHAKS PALUDA ,ET KEEGI TEADLIKUM AITAKS MÕELDA TOITUMISKAVA. Tänud!
  13. Ronnie vs Jay

    jayl on selg nagu laudauks
  14. Pärm millex?

    kui palju seda manustama peaks enne trenni ??? ma kaalnu ksuki 50 tuuri ja söön tavaliselt 1/3!??
×