Jump to content

Big_Boy

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Big_Boy

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kuidas kaalust alla võtta?

    Hommikuti söön küll,aga suht vähe.
  2. Kuidas kaalust alla võtta?

    No raha pole probleemiks,aga kas ergomeetrist üks piisab ja mis firma oma olex mõtekas osta?
  3. Kuidas kaalust alla võtta?

    ja kes selle Treeningkava + Toitumiskava koostab?Mis see endas sisaldab?Kui pikaajaliseline toitumiskava see on?Kas toitumiskava ja treeningava on kirjalik või suuline(öeldakse mida ei tohi mida tohib jne)? Kas kellegil on olnud ka kokkupuuteid rasvapõletajatega?Kas on aidanud? Millist osta,kui treenida regulaarselt(ergom,stepper,jalgratas)?
  4. Nimelt siis probleem selline et olen suures ülekaalus ja kehakaal tõuseb. Kaalun hetkel 96 kg(max on olnud 104 kg) Pikkust on 174 ja olen 16 a. Kehakaal oli probleemiks juba väiksena,kuna on mul on väga aeglane ainevahetus. Proovinud olen dieete,käinud arsti juures,võtnud ka revalist selle rasvapõletus treeningu,aga see treener ütles(martin) et tee vähemalt 4 nädalat aeroobset trenni ja saatis ka ühe päeva toitumiskava,aga sinna see asi jäigi. Kas selle dieedi kaubagrupi toodetest on mõtet midagi osta mis ka aitaks kui teha trenni? Ja äkki oskate ka öelda kuhu pöörduda, et saada endale korralik toitumiskava ja sellele vastav treening,kuna ise küll ei jäänud rahule sellega mis martin aindis(lootsin et saan iga nädal treeningpäevale vastava toitumiskava)
×