Jump to content

Trix

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Trix

  • Tase
    Algaja
  1. Treening sõudeergomeetri võistluseks?

    www.concept2.ee ja sealt vasakpoolsest menüüst link "treening"
  2. Mina tegelen hetkel...

    saime jah, suht suur peerukott tundud olevat
  3. Sinikad

    Õige jah, ma ei tea isegi, miks B-vitamiin kirjutasin mõtlesin vist õlu peale
  4. Sinikad

    hematoomid tulevad ka veresoonte nõrkusest, mille vastu aitab B-vitamiin, endal sama probleem ja võtan kuuridena askorutiini, aitab küll, kui korralikult võtta, kuid jah, arst teab ikkagi paremini, millega sinu puhul tegemist on
  5. lehkav haisukott!

    leha vastu aitab mesi, jah, ma alguses mõtlesin ka et, võeh, kuidas ma määrin küüslaugule mett peale , kuid nüüd olen harjunud ja kaks kasulikku asja korraga ...et siis mesi tuleb küüslaugule peale panna enne võtmist
  6. B.Fit 2007

    minule on tuttavad: 1. Kristina Gratšova 4. Elis Naumanis 18. Kirsti Kuhi
  7. Tahaks joosta, aga ei saa

    üks peamisi pistmise põhjusi on tõesti enne trenni söömine, väike soojendus ei teeks paha (kereringid jms) võid alustada kõnniga ja paari minuti möödudes vaikselt sörkima hakata, kindlasti ei tohiks kohe kiiret jooksu tegema hakata. Pistmisel puhul vajuta haigele kohale ja hinga samal ajal välja, minul kaob nii pistmine ära
  8. Tulnukas

    See film on valminud kooli lõputööks ja teist osa kahjuks sama autori poolt ei tule. Küll pole tal midagi selle vastu, kui keegi teine tahab osa juurde teha
  9. Sangpomm

    Tartus on sangpomme müüa Riiamäel asuvas spordipoes, ma ei tea, mis selle nimi on vist "Noorus" ja kuskil oli kindlasti veel vist pop spordis Zeppelinis, hinnad oli alates 500 kroonist.
  10. Väike probleem.

    kusjuures minul on enam-vähem sama probleem - bodypumpis on kah küki loo lõpus turi ja selg valusad, mul on rätik turjal, muidu on lihtsalt väljakannatamatu teha harjutust. Ja olen juba aasta aega teinud bp, ei harju ära
  11. No nendega saab igasugu lihaseid tõhusamalt treenida, kõhtu, käsi, selga, jalga jne
  12. Nägin Rademaris kumminööri, mis nägi välja nagu hüppenöör, kuid lähemal uurimisel osutus ikkagi kinnitustega kumminööriks. Kummilinte peaks veel olema spantal sport poodides. Nii kummilintidel kui nööridel on erinevad raskusastmed, lintidel värvide järgi (mida heledam, seda kergem) ning ise valid, vastavalt oma treenitusele. Kui treenides harjutuste kordused, mis alguses tegid, enam ei väsita, siis tuleb lint või nöör välja vahetada tugevama vastu
  13. Pärm?

    Tehtud , kusjuures oli suvi ja kuivkäimla hakkas veits kobrutama, kuid üle ei tulnud sealt midagi, kui oleks tühjendamata olnud, siis vast ehk, kuid haises küll vastikult kusjuures pärmijook (pärm, vesi, suhkur - käärib ööpäev) on väga hea ka probleemsele nahale, mõnus kihisev jook suvel
  14. Tagasi uudise / artikli juurde 1. EESMÄRK: Välja selgitada Eesti 2007.aasta meistrid sangpommi rebimises. Populariseerida sangpommisporti Eestis. 2. AEG JA KOHT: Võistlused toimuvad 21.juulil 2007. aastal algusega kell 12.00 Järva-Jaani võimlas. Võistlejate kaalumine 10.30-11.30. 3. OSAVÕTJAD: Võistlustele lubatakse kõik sangpommisporti harrastavad Eesti sportlased. 4. PROGRAMM JA VÕITJATE SELGITAMINE: Võistlused on individuaalsed ja viiakse läbi vastavalt kehtivatele võistlusmäärustele. Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab võistluspaigas kohtunikekogu.
×