Jump to content

asdfghjkl

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 742
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik asdfghjkl postitused

  1. Võilille juur

    Selle tsitaadi mille tõid leiab selle toote saidilt: http://www.fairing.se/?p=172〈=en Siin räägitakse samuti võilille juurest: http://www.umm.edu/altmed/articles/dandelion-000236.htm Sellest ma saan aru, et võilille juur on söögi-isu-hormooni programmeerija, that's all. Aga kas mingit uuringud seda ka kinnitavad, seda tuleks uurida.
  2. Kaalust alla.

    Ma tean, et osadel kohe esimese jooksuga ei hakkagi valutama, aga juba kolmandal-nejandal jooksul hakkavad. Nemad ei saa kunagi joosta, peavad muud valima (mõned tuttavad). Ja on ka neid, kes 134 jooksu teevad ära, ja siis satuvad ületreeningusse, ja jalad hakkavad valutama, siis on puhkusel pool aastat, ja saavad alles siis jätkata, ja siis juba mõõduka koormusega. (mina ise kunagi) Et kevad on super võimalus kohe kohe varsti jooksu tegema hakata, et mõtekaso leks kindlasti jooksmam inna, värske õhu käes saad nii hea energialaksu, et see on üldise tervisliku seisundi jaoks äärmiselt tervislik. Kaalual-andajahuvides jooksmise kohta olen ma ise aru saanud nii, et kui jooksmise lõpus keha higine ikka pole, siis pole jooksust kaalu-alanduslikku kasu, energilise-laadimise kasu on aga küll ja see kaudselt aitab ka toda kaalu-probleemikest edendada. Ses suhtes soovitan.
  3. Võilille juur

    Ma olen vormiga rahul, toitumis- ja treening-alaste teadmsitega samuti. Mõistet "toitumine paigas" ma ei mõista ega hakka ilmselt kunagi mõistma, olen küsinud inimestelt, mida seee tähendab, nemad pole ka osanud vastata, seega, ma ei hakka midagi paigutama paika. Aga kuna taim käejala ulatuses on, ja toidulisandites sisaldub, siis võiks teada, mis eesmärki arvatakse tal olema. Ise mäletan, et teed keedeti sellest. Aga leidsin ka toidulisandi, millel sees see oli. Ja toidulisand oli rasvapõletus-eesmärgiga. Ei hakanud uurimagi kusagilt netist midagi, vaid koheselt tegin postituse, las jagavad siis need arvamusi selle kohta, kel teadmisi on. Ise uurisin vaid siinse Otsinguga, kus midagi leida pole, aga uurin hiljem ka Altavista'st või Yahoo otsingust.
  4. Räpane steroidiäri!

    Minu arvates ka. Asjad on ju elus suures mõjutuse akvaariumis, kus üks molekul mõjutab teist, mis üldse pole sugulas-molekul ju, vaid on lihtsalt mõjutada saav süütu osake, tekib nn kõrval-näht, mille tõttu kujuneb mingi arvamus. Seda siis esiteks. Teiseks, inimeses on teatud mehhanismid, suhtumisi mõjutavad. Üheks näiteks võib tuua selle, et vähemust tuleks ellimineerida, kasvõi sellega, et kujundada alateadlikult halba suhtumist jam ainet vähemusse, see mehhanism tagab, et vähemus ohtlikult enamust ei hakkaks ohustama. Eriti valesti võib interpeteerida ütlust "kui mina muutun, siis muutub ka maailm", sellest võib naaivselt arvata, et tõepoolest kõik on lineaarne ja primitiivne, et kui ise olla enda arvates niisuugune, siis ümbritsev keskkond saab sellest mõjutatud ja arvab samamoodi nagu mina. Et pigem mitte, ümbritsev keskkond arvab nagu eelnevad kaks momenti selgitasid nii nagu neile meeldib. Et seetõttu seda aforismi ei maksa selliselt valesti mõista. Mulle tundub olema nii ise-kujundamise teemaga.
  5. Magusaisu

    Kala tüütab ära kiiresti. Kana aga mitte. Kui soovida võrrandit nende kahe vahele, siis see oleks ma aarvan selline: kala = kana + oliivid. Hind ja keemia on mõlema võrrandi pool põhimõtteliselt sama ju, kuid võrrandi parem pool maitseb efektiivsemalt, ei tüüta ära. Seetõttu ma ei näe mõtet kala propageerida nagu seda enamus teevad. Kuid see on offtopic.
  6. Test vene armees

    Kuskilt on meelde jäänud, et iga 20nes ehk 5% meestest on red-green-blind diagnoosiga ja 3% naistest, ja see test üritab seda diagnoosida. Enda kogemuse järgi ütlen, et test on peaaegu et korrektne, kuigi siiski annaks paremaks teha. Näiteks oleks ootuspärane, et mina kui r-g-blind näeks sigri-migri't paremas tulbas esimeses pallis, kuid seda ma kahjuks ei näe, ma näen seal arvu 20 ja korraks arvasin isegi, et see võib olla 29. Seega see pall on seal ebaõnnestunud. Ülejäänud palle näen veebilehel ootuspäraselt valesti.
  7. Valk rikneb?

    Hakkasin mõtlema, et tegelikult saaks selles küsimuses selgust, kui leida internetist "riknenud liha toitaine detailkaardi". Praegu on ju populaarne, et anda toitaine-ülevaadet "küpsetatud liha" kohta, "toore liha kohta", "inimese rinnapiima kohta" ja kõige muu kohta, miks ei võiks olla siis ka näiteks "riknenud liha" kohta info. Võrdleks seda tavalise liha näitajatega, ja teeks järelduse seisnud valgupulbri kohta, et kas seal on valku vähem kui varem või mitte.
  8. Muusika

    Kas keegi saaks leida tolle EMT-reklaami laulu, kus on naislaulja, ja lauldakse Dont' talk Just Kiss? Et kes seda laulab seal? Just googeldasin ja ei leidnud seda versiooni. Keegi leiab äkki Youtube'ist tolle laulu originaalvideo?
  9. Mida kinkida?

    Mina sooviks kingituseks juhtmekimpu, mille külge saab suvalise telefoni laadima panna, ja selle ma viiks kontorisse töökaaslaste jaoks. Sellist universaal-laadijat peaks eestist saada olema küll vist. Tegu äärmsielt praktilise asjaga kogu kollektiivi jaoks.
  10. Parast paari-kolme aastast suitsetamist üritasin korduvalt maha jätta, ja ebaõnnestus see alati, juba paari päeva pärast taas suitsetasin. Kuid kui jäin töötuks 1.nov.2009, siis andis see sündmus niipalju head motivatsiooni, et olen tänaseni suitsetamisest vaba, üle 4 kuu juba siis mitte suitsetanud, ja enam nagu murdumise võimalusi ei näe ka, sest palju tugevaid stressoreid on olnud 4 kuu jooksul, ja nende pärast pole suitsetama hakanud, raha on ka palju, ka see ei ole suitsetama pannud. näiteks ostsin Fit'e siia saidile isegi, kuna leian et toidulisandid on olulised meelelahutuse jaoks, ja meelelahutus on oluline, ka spordis, oleksin ju võinud vabalt suitse osta, kuid ma ei teinud seda, ei olnud mõtteski. Veelkord saaksin kinnitada mõtet, et suitsetamise maha jätmine kehakaalu ei mõjutanud minul, seda seetõttu ilmselt, et stressitase on töötul nii madal, söögi-hormoonid seega ka uimased ja polnudki nagu isu töötuna suitsust loobumise ajal, oli hea rahulik trenni teha. Kas oelte jõudnud ka täna juba uut spordi-artiklit lugeda: http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/e...i.d?id=29844905
  11. Magusaisu

    Neis asjades on vaid rasvarakud, ja muud neis asjades nagu polegi minu meelest. Tailihas aga on valgud ja vitamiinid ja palju muid asju mida pekis pole. Ma saan nii aru. Siin peaks olema usutav peekoni detailkaart: http://www.nutritiondata.com/facts/pork-products/7358/2 Nüüd võiks keegi kõrvale panna sellele ka tailiha kaardi, siis näeb erinevust. Võib-olla tõesti samad kaardid on, eriti just vitamiinide osas äkki?
  12. Hiinapärane kulturisti eine

    Olen palju täistera spagette tarvitanud viimasel ajal. Suht sarnaste retseptidega. Aga riisinuudlit pole kunagi ostnud, peaks proovima.
  13. Magusaisu

    Minu arust väga sisukas hea postitus on see. (Sain max reitingu üle pika aja jälle kellegile panna.) Aga artikkel, mille tõid, räägib näljatundest/söögi-isust, ja seejuures täpsemalt öeldes nn füsioloogilisest näljatundest, mille all mõeldakse ilmselt kindlat üht näljatunde liiki, artikkel ei räägi aga magusaisust. Kuidas sa seda tead? Kas väidad, et organismil on mälu, kui ütled "organism teab juba"? Ise arvan, et mälu võib tõepoolest olla, kuid see sisi tõepoolest on mälu narkootilise loomuga aine järele, milleks võib magusat pidada, kuid see vaid tõestamata eelarvamus. Rasvade kohta ei oska ka mina tõestada, et see magusaisu reguleeriks. Kuid ühe artikli tõin, kus oli uuring, et nn head rasvad programmeerivad nälja-hormooni. Seega rasvadel võib olal teistsugune mõju kui teistel makroelementidel mõningate asjade suhtes, näiteks nagu näljatunne, kuid jutt ei käi näljatundest ju. Seetõttu see rasva propageerimine iga elu valdkonna jaoks tundub jabur- mingit tõestust näidata ei ole, aga ikka propageeritakse iga asja jaoks seda, seejuures isegi minnakse niikaugele, et räägitakse peekonist ja searasvast, tegemata vahet neil ja oliiv-õlil.
  14. Magusaisu

    Kust see teadmine tuleb muidu? Sisetundest? Või mingist uuringust? Jutt käib sellest, et arvatakse, et rasvu tuleks menüüs tõsta et see kaotab magusaisu. Mis see veresuhkur jak room siia puutuvad, jutt käib ju rasvadest, et justnimelt rasvad magusisu vähendavad.
  15. Sajandi avastus

    Ma arvan, et see sõna Teadlane tekitab ka vale eel-arvamuse inimestes, et arvatakse et tegu tarkade inimestega, mis midagi laboris avastasid, nagu filmides näidatakse. Tegelikult on tegu Tartu ülikooli doktori-junsudega, kes netist referaadi kokku kopipasteerisid ühel õhtul, ja kohalikku lehte see referaat saadeti, ja lõpuks suuremate portaalide ajakirjanikud seda märkasid ja teaduslikuks avastuseksn imetasid ja ära trükkisid.
  16. soodustused sünnipäeval

    Tere. Kui kuskil saab isiku sünnipäeval (või -kuul, või -nädalal) isik allahindlust, mingi teenuse/toote pealt, siis olge head pange siia teemasse kirja. Võib-olla saab mõne protsendi võrra soodsamalt ketse, võib-olla soodsamalt hakkliha, või ujulasse on soodsam pääse, kui isikul on sünnipäev. Et pange siia kirja, ja öelge tingimused ka ära, kui vaja mingit kliendikaarti omada vms, kui palju soodustust täpselt saab jne. Siis on isikul, kellel sünnipäev lähenemas, hea arvesse võtta neid pakkumisi. Huvi pakuvad loomulikult pakkumised, mis fitness-i toodete/teenustega seotud.
  17. soodustused sünnipäeval

    Mhmh, thx. Kuulsin, et ABC-kingas pidavat ketse müügil olema, ja tean, et kui on Partnerkaart, siis pidi sealt soodsamalt jalatseid saama, ja sealt see mõte tekkiski ,et võib-olla kusagil veel miskit soodsat, mida hetkel vaja, ja lihtsalt ei ole kursis asjadega.
  18. Magusaisu

    Mhmh, ma uurin. See võib tõepoolest nii olla, et kehal on mälu, et magus pudin on efektiivne hea kütus, ja seda mäletades ta vajutabk imagusaisu sisselülitamise nupule. Seda ma uurin, tulen varsti tulemustega tagasi siia.
  19. Tere , paar küsimust .

    Mina olen aru saanud nii, et noorukite puhul sedalaadik üsimused taanduvad selleks, kas küsimuse all olev asi mõjutab kasvuhormonni või mitte. Näiteks, kas jõusaali treening mõjutab keha pikkust või mitte. Palju räägitakse, et mõjutab negatiivselt. Kas valgupulbrid mõjutavad kasvuhormooni. Minuteada mitte. Seega valgupulbri söömisest ma ei näe midagi halba, see on sama ohutu nagu ka saia söömine.
  20. 15a paks neiu.

    See on üks parimaid soovitusi siiamaani minumeelest! (Panin kasutajale max-reitingu ära.) Küsiks, et kas tegu on hetkel veel 15nda eluaastaga, või juba rohkem?
  21. Magusaisu

    Mulle tundub, et veidi laiali on valgunud teema tõepoolest. Võib siin selle teema sulgeda mõtteliselt, see teema oli nagu soojendus-seeria nö. Et teeks uue teema, sinna sõnastaks selgelt küsimuse, ja alustaks otsast peale. Teemaks on see, et arvatakse, et rasv vähendab magusaisu, ja seejuures veel, et ta on tõhusaim ja olulisim magusaisu vähendaja. Ma arvan ,et see on vale arvamus. Aga võib ju uue teema teha, seal saab kuulda siis, mis moodi seda arvamust keegi seletada oskab. Praeguse teemaga minuarust oli vaid üks tõestus sinu enda poolt, et asi on nii ja seda tõestada ei saagi teaduslikult, muid tõestusi nagu polnud. Prooviti tõestada, et magusaisu ja nö söögi-isu on täiesti seotud, ja kui rasvast on isu pikalt söögist täis, siis ilmselt ka magusaisu pole. See tõestuskäik aga nagu eriti vett ei pidanud minumeelest. Et selliselt võtaks ma kokku kogu arut-elu.
  22. Oleks vaja soovitust

    Ta läheb ja ostab niikuinii mingi pulbri poest, mida ta nimetab "massilisandus tooteks". Kreatiin ongi see "massilisandus toode". Tema on happy sellest, kuna mass lisandub. Kui ta ostab küpsetusjahu, ja seda lusikatäie peale trenni tarvitab, siis vaevalt ta massi tõstab sellest. Mina ei soovita üldse toidulisandeid muidu tarbida. Aga kreatiin ajutiselt seda teeb, mida sii nteemas küsitakse, seega las kaalub selle ostmist.
  23. Abi toidukava tegemisel

    Sul on vaja soovitust mida kapi sisse panna. Selle kohta saad kasvõi siitsamast foorumsit soovitusi küsida. Liaks oleks sul vaja teada, kuidas kapist võetud asju kasutada, näiteks mis koguses toidukord olema peaks, samuti saad küsida selel kohta esmalt soovitusi internetist. Ses mõttes soovitan konkreetselt küsida küsimusi, ja uurida seda temaatikat. See, et vaatad mida kapist leida on, on minuarust väga hea, ja vaevalt seda elustiili ehk hoiakut miski kava või soovitus nii kegelt muuta suudab. Proovi kappi panna lihtsalt parem sisu nüüd, ja minuarust ja toidukorrad väiksemad hoida ja eeldus edenemiseks loodud.
  24. Oleks vaja soovitust

    Minuarust taaskord olukord, kus soovitada kreatiini. Saad juurde vedelikku lihastesse, need näevad suuremad välja, kaal näitab suuremat arvu. Jutt käib poolest kuni ühest lisakilost muidugi, aga peaks abiks olema seegi.
  25. Magusaisu

    Ei ole täis kõht parim vahend, ja täisk õht üldse vaid kaudselt jak üsitavalt on seotud magusaisuga, seega ei oel täiskõhust pikemalt midagi siin rääkida. Magusaisu on sisuliselt üks nupp inimese sees, selle vajutab eriti tõhusalt stress. See, kas menüüs oli rasvu palju või vähe ,ei puuduta seda nuppu küll eriti, kui üldse. Mina arvan, et soovitus rasva osakaalu tõsta magusaisu vähendamiseks on eelarvamus. Need praktikud eksivad, kes väidavad, et see rasvane toit magusaisu vähendab, see rasvane toit on neile muud moodi hea, seda võib uskuda, aga seetõttu nad ei peaks väitma et just magusaisu jaoks hea see on, magusaisu jaoks on hea hoopis muu, mis neil praktikutel kahesilma vahele jääb.
×