Jump to content

asdfghjkl

Kasutajad
 • Content count

  1,742
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Tropp

About asdfghjkl

 • Rank
  CharlesRoos v1
 • Birthday 03/20/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Minu puhul kehtib sama. Ja kui vaatan teisi, siis tundub sama. Eks mingi kasuliku kasvu-signaali saab ka sellest tuimast vehkimisest. Aga kuna näib, et mõnedele justnimelt 2 tundi treenimine siiski hea tundub, ju siis on neile.
 2. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Ma rääkisin sellest, mis 9 jaoks kehtib, ja nende jaoks 2h trenni teha pole soovitav. Seda ma ei ole mõelnud, et 100% kõik inimesed peaks trenne või muid asju ühtemoodi tegema. Tundub, et saame samamoodi aru siis vist? Sellest ma aru ei saa, miks lennatakse peale mingi tarkuse jutuga, hakatakse solvama mitmel moel, öeldakse, et oled loll, ja seejuures asjast nagu ei räägitagi kunagi, ei tooda ühtegi põhjendust et mis valesti on ja kuidas õigesti peaks olema, ei suudeta kunagi ära tõestada milles eksitakse. Ja nii on siin saidil rohkelt olnud. Isegi hoiatus pandi mulle eile põhjendusega "oled teoorias ja praktikas nõrk", selleasemel et öelda "teemas X eksisid reegli Y vastu". Minu arust pole üldse tähtsust kui nõrk või tark või loll keegi on, ega foorum pole ainult Tarkadele või Samameelsetele. Piisab kui isik mõtleks teisiti ja siis on kohe asjaosalistel koheselt stress ja tuleb selline suhtumine. Väga kokkuhoidev kommuun selles suhtes.
 3. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Kirjandi ja tööjutt olid näited, mis pidanuks näitama, et inimese tähelepanu võime on üürike. See tähelepanu nõrgeneb ja nõrgeneb protsessi käigus, kui kirjandi kirjutamise protsessi käigus ei nõrgene, siis mõtle muu protsess välja, kus saad öelda, et oled juba hajameelne ja vaimselt väsinud, see olek ongi see tähelepanu võime langus millest rääkisin. Ja harjutuste sooritamise juures on oluline teha seeria maksimaalselt konsentreeritult ja hästi. Ja enda puhul võin kindlalt väita, et kui tund aega treenitud, siis minul enam pole seda võimet, et maksmimaalselt konsentreeritult hästi seeriat sooritada. Kui kõik teised arvavad, et neil on meel erk ja energiline, ja lasevad ka trenni 120ndal minutil kvaliteetseid seeriaid, no siis mul on seda raske uskuda.
 4. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Võid küll, ja mõned teevadki pika kestusega trenne. Ilmselt teed meelelahutuslikel eesmärkidel niipika trenni. Korralik utrenni puhul jooksed kütusest tühjaks poole trenni kohal ja sealtmaalt edasine võimlemine pole soovitatav. Kui kõik veendunult pikk itrenne soovitavad, siis tooge mõni allikas mis seda kinnitaks.
 5. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Miks sa loodad seda? Ma ei soovita 2 tunniseid treeninguid. Seal on mitmeid põhjuseid miks pikk treening on halb, ja üks põhjus on see, mida ütlesin, et tähelepanu/konsentreeritus nõrgeneb tunduvalt ja ei suudeta konsentreeritult harjutust sooritada. --- Ma ei jõua vastata teile kõigile siin. Point on selles, et kahetunnised treeningud on halvad, ja neid soovitada pole klientidele vaja. See, et mõned niipikki treeninguid teevad ,ei kinnita et enamik peakski hakkama nüüd kahetunniseid trenne tegema. -- Mul pole mingit laksu sees. Olen tööl, ja on vaba moment, täiesti selged ja loogilised mõtted on. Kui arvate, et kahetunnine trenn on hea, siis olgu peale, mina seda ei arva, aga lähen harin ennast googlist siis, ehk saan asja selgemaks.
 6. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Tarkus ei pea olema jumalaga seotud. Treeningu kestuse kohta on laialt levinud arusaam, ja see arusaam ei tota pikki trenne. See et praktikas keegi pikki trenne teeb on teine teema ja ei lükka kuidagi ümber seda laialt levinud arusaama, et treening ei peaks olema 2 tunnine. Kui tahad rõhutada just seda, et mingi kasu ikkagi on maailma igas asjas, sisi see on kahtlemata õige.
 7. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Ma arvan teisiti. Tähelepanu on nagu lihas, mis vajab taastumist. Psüühikaga pole asi seotud. Koolis on lastel vahetunnid loodud, sama eesmärk seal- kui lasta kaks tundi järjest ühte loengut, siis oleks see kasutu tegevus. Kui sulle tundub, et oled energiat täis ja keskendumine on hea lausaks kaheks tunniks, no siis on sul raske mõista asja.
 8. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Põhimõttelist jah. Tööpäev sisaldab rutiinset tähelepanu mitte vajavat osa muidu, trenn aga ei sisalda seda asja, trenn on nagu kontsentreeritud tööpäev ses mõttes. Kui kirjandi kirjutamise näide head pilti ei loo, siis töö näite puhul võiks ette kujutada koos-olekut, kus tuleb mõelda ja tähele panna ja lahendusi välja mõelda, peale tunnipikkust sellist töökoosolekut enam produktiivne pole ju. tööpäeva viimane töötund enamikel peaks samuti sama pildi looma- üsna väheproduktiivne on see viimane tund. Ma arvan, et pärast tunni pikkust trenni enamikel on edasine treenimine ajaraiskamine seetõttu.
 9. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Ma ei arva, et see müüt või vale on. Kui oled tund aega trenni teinud, siis peale seda kontsentreerumine juba on väga kehv, teed harjutused kehvalt ära. Võid mõelda nii, et võrdle mis tunne on trenni eismese harjutuse ajal, jam is viimase harjutuse juures- siis näed, et viimase harjutuse on keskendumine kehv, teed harjutuse kehvalt. Enamikel tähelepanu jätkubki tunniks ajaks, ma arvan nii.
 10. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Olen leidlik. Ühiskond vajab selliseid. Niiet on ka leidlikel koht ja eesmärk siin päikse all;) Aga mõtle nii, et trenn on keskendumine, tuleb tähelepanu ja kontsentreeritus kõrgel hoida, samamoodi nagu keskkoolis lõpu kirjandit kirjutades, ja kui sa kirjutad kirjandit tund aega, siis on pea soe jam idagi head sa enam pärast seda tundi enam sinna kirjutada ei suuda, sama on trenniga. Oled nõus selle mõttega?
 11. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

  Pika kestusega trennis on trenni kvaliteet niimadal, et võib öelda, et tegu on aja raiskamisega. Seega ei ole mõtet üldse rääkida, kas tegu on kataboolse või muud moodi halva nähtusega.
 12. Kes on eluaegse poolt?

  Kui ei osata õppima panna, siis see on õpetaja viga. Pigem areneb valdkond edasi kui selles on osalemist võimalikult palju. Kui hoida osalejaid tagasi eluaegsega, siis valdkonnale tuleb see kahjuks, on vähem mida analüüsida, vähem milelst õppida. Ei toeta kuidagi eluaegset mitte ühegi valdkonan jaoks. Milleks see lause siia? Ega meil totalitaarne ühiskond siin pole, et räägivad ainult vlaitud isikud ja ettemääratud mõtteid.
 13. Jooksmisvõimalused Tallinnas

  Võiksid teha nii, et sõidad bussiga mõned peatused Nõmme suunas, seal on rohelisem elukesk-kond. Siis trenn näebki välja nii, et sõidad ühistranspordiga paar peatust, lähed maha, jooksed tund aega, võid joostes läbi linan tagasi tullla või transpordiga taas tagasi sõita. Kui elad kehvas kohas, siis tuleb kohaneda, sõida rattaga näiteks. Ise eelistan samuti jooksmist üle kõige, ja teeksin sinu puhul kasvõi selle bussiga sõitmise variandi. Kindlasti toaseinte vahel mingil trenažööril ma aeroobset ei soovita teha, ja kui võimali kvärskes õhusj oosta, siis soovitan kindlasti.
 14. Kes on eluaegse poolt?

  Mina pole poolt mitte ühegi elu valdkonna puhul eluagse pikkusega karistusest. Ei vangistuse korral, ega ka mitte mujal. Karistuse eesmärk on miski muu, ja kindlasti poel eesmärgiks kogu elu aeg midagi mõista anda.
 15. Treening pole vastavaid tulemusi andnud (?)

  Teeme nii siis, nagu sina ütled.
×