Jump to content

brain

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

brain

  • Tase
    Algaja
  1. Film mma sõpradele

    ei ole ülbe lihtsalt alati on siin kellelgi midagi sitta öelda.
  2. Film mma sõpradele

    Kas lugemisega on probleeme?
  3. Film mma sõpradele

    Mis sul viga on? Ketas kukkus pähe?
  4. Film mma sõpradele

    Sattusin vaatama sellist filmi nagu Locked Down, kus mängivad mitmed UFC märulimehed. (Slice, Evans, Kongo, Griffin) Film ise polnud suurem asi
  5. ARGOLE...

    Sina paistad kohe täpselt teadvat kuidas asi oli? Paremini kui Argo ise? Kahjuks on selleks korraks selgeltnägijate tuleproov läbi!!!!
  6. Haarde tugevus

    kasuta siis rihmasid
  7. Paide Spordihalli jõusaal

    100% nõus sinuga !!!!!!
  8. Kohupiim!!!

    Minu arust oli siin juttu sellest millega kohupiima süüa ja tõin näiteks millega mina söön. Mis selles siis halba on ma ei saa aru? Ja ei saa ka sellest aru et nagu on sõna "rasvata" see siis läheb hull kisa lahti. Võta siis õli kõrvale!!!!!!!!!
  9. Kohupiim!!!

    vaikselt alakaalus juba, mina arvan et sind vaevab paranoia juba
  10. Kohupiim!!!

    sellise üksluise söögiga oleks ma vist näljasurmas juba Kui kaalu ja pikkuse suhet vaadata siis peaksid ju vormis olema? Ja kui ei ole siis tuleb pöörduda spetsialistide poole:)
  11. Kohupiim!!!

    aga kirjuta siis milline sinu päevane toitumine välja näeb?
  12. Kohupiim!!!

    Siis pead kogu oma toitumise üle vaatama. Lihtsaim viis on tellida siit toitumiskava. Ise tellisin aasta tagasi oti käest ja olen väga rahul.
  13. Kohupiim!!!

    No ega ma siis ainult rasvata kohupiima ja kodujuustu ei söö , see oli näide ühest võimalusest mida ja kuidas süüa. No aga tee selline segu mis endale maitseb, lisa siis hapukoort või mida iganes veel(mõni köögivili või siis puuvili näiteks) Endale isiklikult ei meeldi hapukoorega segadult, liiga paks jääb aga jogurtiga on super.
  14. Kohupiim!!!

    no ei peagi olema ju, see oleneb inimesest kas ta tahab kaalu tõsta või langetada. ja mul on ju kirjas et " mina söön "
  15. Kohupiim!!!

    No mina söön rasvata kohupiima 200g vahest hommikul koos pudruga ning enne magama minekut kuskil 1,5 tundi. Tavaliselt koos jogurti või siis hapupiimaga. Aga võib ka süüa rasvata kodujuustu.
×