Jump to content

SHOXi

Kasutajad
 • Content count

  510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About SHOXi

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 08/31/1987
 1. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  saksamaa - uruguai 2:0 hispaania - holland 1:2
 2. Reaalained

  Täpselt nii ta läheb ja nii on. Seal valatakse matetaatikaga tuugalt täis
 3. EKSAMI HINDED (12kl)

  aasta oli 2007 ja kirjand 56, inglise keel 87, mata 74. Viimases põlesin läbi päris hästi, oleks võinud saada +10 punkti küll.
 4. Massi lisamine + jooks

  Oleneb palju sööd. Nädalas kolm korda jooksmas käies kulutad päris palju energiat. Netis võid leida palju kulutab nt ühe tunnine jooks kaloreid. Need pead tagasi sööma siis ja natuke peale ka
 5. Laskesuusatamine: Pühapäev 14.Veebruar 21.15 Meeste 10 km Indrek Tobreluts 25. Kauri Kõiv 70. Roland Lessing 10. Martten Kaldvee 70. Priit Viks 81.
 6. Abi spordipoe leidmisel

  mine tallinn.ee seal on interaktiivne kaart olemas
 7. Kuidas alustada?

  tahad massi, siis treeni (pinguta, sooritused puhtad ja kontrollitud, peale seljapäeva on selg ka läbi, treeningkava võta siit samalt lehelt tööriistade alt), söö(ilma selleta, tuleb treening kahjuks, kuna lõhud ennast aga ei anna materjali, et lihast ehitada) ja puhka(alustuseks 3x nädalas jõusaali on vägagi ok, ma lisaks ka 1 aeroobse trenni nädalasse 30min). Ongi kõik!
 8. negatiivne surumine

  harjutusi tehes proovi keskundada ikka lihasele, mida konkreetselt treenid. üldiselt ei tohiks rinnatrennist olla trapets valus aga kui sa varem pole trapetsit treeninud, siis võib natuke tunda anda küll.
 9. Edu meie tiimile! Kahjuks ei saa me ühtegi medalit. Kikule ma mingi tõenäosuse panen ikkagi medalile, aga väike. Meestel pole lootustki, veerpalule vale distants ja ühisstardis vaja taktikat või väga head vormi, veerpalul pole tänasel päeval kummatki neist...
 10. No neile võiks andagi selle näiteks.
 11. Täitsa vale asi, mille eest anda mingi auhind. Pigem vaadata foorumis ringi ja vaadata, kes annab arukat nõu ja kui paljudele näiteks. Ainult postituse arvu järgi auhinda anda on suhteliselt mage. See oleks võinud olla salastatud ja lõpus anda teada, et keegi võitis. Nüüd käib üksteise võidu postitamine aint Eriti vaadates, mis auhinnaks.
 12. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

  Seadused on ikka täitmiseks ja mis mõttega need on kui ei järgita neid. Mis, aga lahendust pakuks oleks, et ravimiamet paneks oma ajud vastupidi tööle ja teeks silmad lahti. Selle asemel, et asju ära korjata tehku selgeks, mis on lubatud ja mis mitte. Seda lähtudes meie kallitest kaas Euroopa liidu liikmetest! Ei ole normaalne, et Soomes müüakse teatud tooteid, aga Eestis mitte.
 13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

  võistluseks peab ikka rasvaprotsendi alla saama, vaevalt siis keegi üle 80ne
×