Jump to content

erik182

Kasutajad
  • Sisu loend

    104
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

erik182

  • Tase
    Kasutaja
  1. Naharebendid

    rebend on tekkinud sellise koha peale kus eriti rasva ei ole..nimelt kaenla aluse ette poole..keeruline seletus aga no loodan et said aru..
  2. Palju õnne sünnipäevaks, JOKER!

    Õnne minu pooltki
  3. Kreatiin ei lahustu

    üldiselt kreatiinid ei lahustugi vees.sega mahlaga saad natuke süsikaid ka
  4. 1x210kg

    no kui selle järgi võtta olen ma päris mitmes asjas peremeister
  5. Steroidid polegi nii kahjulikud ?

    http://www.bodybuilding.ee/?main=show〈=est&id=60 äkki saad oma küsimusele vastuse
  6. Naharebendid

    mida peax tegema kui tekkivad naharebendid ja kui on juba mõnes kohas päris korralikult mingi kreem või kes teab mis asi ja millest võib selline asi tekkida ?
  7. Paljud teist solaaariumis käivad.

    vahest satun küll sinna mingi kord nädalas kindlasti. enamus korrad kui käin siis saan tasuta "kunstpäikest" võetud
  8. Nitrix kas osta?

    kui tahad seda proovida siis osta see väiksem kogus..oleneb sinust kuidas ta sulle mõjub..
  9. valgupulber

    kui tahad kohe peale trenni midagi sisse juua/süüa siis pulber oleks parem
  10. Nitrix (180tbl)

    alguses kui hakkasin neid tablette sööma siis tuli jõudu juurde tunduvalt...ja seeriad olid korralikud. tablette võtsin iga päev.
  11. Rinnalihas

    bodybuilderi stiil näeb välja missugune ??!
  12. Biitsepsi treenimine

    "21-,negatiivsed-,gigantseeriad" mis need on ?
  13. Biitsepsi cm?

    kas need kilod ikka lihastest ?
  14. Söön ma piisavalt?

    mismõttes noor ? kui vanalt sul see noorus siis ära l õppeb ? rämpstoit ? kas selles kavas on mingi rämpstoit ? sa sööd siis aint piimatooteid ja pelmeene ? tglt sa peaxid endale ka loomset valku sinna lisama
  15. Söön ma piisavalt?

    mul oli ka üx periood kus ma jõin jogurtit enne trenni ja siis ma jõin liitri ära aga siiski mulle sobib paremini kas kohupiim või kodujuustu ~200g ja 1 korralik õun
×