Jump to content

Bonsuna

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 894
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Bonsuna postitused

  1. Väike pidu hallis argipäevas. Tegelt ka. Kordaks mistahes lihasgruppide treeningul uuesti seda. Selle kohta kas just pingutus kõvem on minujaoks - ei usu, sest olen harjunud üksi pm alati ennast suht piirideni lammutama. Kindel on aga see, et selliselt koos tehes on kergem seda taluda, psühholoogiliselt, sest näed , et sa pole ainuke segane selles maailmas. Kuna iganes Ott, sest trenn on trenn ja muud asjad, olemised, tegemised jäävad niinaa saali uksetaha sellisel juhul. Jaksu EM x valmistumisel!
  2. Mikk Raudsepp

    .........................."Probleem on pigem psühholoogiline, mitte et keha vajaks järsku kahtekümmend lisakilo." Täpselt, pidage neid sõnu meeles kes te enda vabanduseks ei tea mida räägite kui kaal peale dieeti tõuseb liialt / a´la - ainevahetus pees hormoonid paigast ära jne jne./ või ei saa seda kuidagi taas langema. Õhust pekki selga ei teki ja milleks krt on inimest siis mõtlemisvõimega õnnistatud? Kui otsustate puhate , aga puhata peale võistlust on vaja siis hoidke ka oma menüül silm peal. Midagi hullemat on endaga raske teha - koormus maha ja kalorsus kontrolli alt välja. Selge see, et kehal on topelt raske. Ok, kaal tõusku nn puhkuse ajal 3 - 6kg, oleneb vormikaalust. Edasine kaalutõus peaks aga toimuma siis kui hakatakse taas oma treening rex raskustele lähenema. Vastupidisel variandil olete teinud kõik oma organismis selleks, et progressi järgmiseks võistluseks te ei näita. MIKS? Eks mõelge ise.
  3. Taavi KOOVIT- kolmekordne kullamees!

    Sai täna KÄPALE ka käppa antud aga ÕNNITLUSED siiagi! / Aitab nüüd neist EM tiitlitest, sügisel MM kullajahile onju.
  4. Tervitused taas! Et siis kuidas esmaspäevaga jääb? Oled Revalis ja pakud kokse? Teeme trenni? Kas operaatorkulturist Joker võib üritust jäädvustama tulla? Hetkel plaanin nii nagu jutt oli, et piinaks biitsa- triitsa vahelduvalt ja ehk ka kõhtu pärast? Viimati saigi koos treenitud siis /pildil/ ja ega pole ka kokku löönud peale kassahitiks saanud B: H&K esilinastuse üritust.
  5. Tegelikult oli see sul ammu juba olemas. Asjade kokkulangevus oli vaid sinu kahjuks. Nüüd, aga kõik nii nagu peab. Õnnitlused!
  6. Imre Vähi sai isaks!

    Õnne teile!
  7. VADAKUVALK

    Olete ehk kuulnud Mannineni sarjast??? Pole vaja suhkurt ega muu jamaga maitsestada, süsivesikud 0 aga maitsevad nagu jäätise kokteilid. Lihtsalt proovi ja garanteerin, et sa teisi lisandeid enam kunagi ei taha. LIHTSALT PROOVI.
  8. KOPLI GHETTO!?!!

    Minu maja esimesel korrusel asub S.O.S baar. Vb tead seda maja.
  9. KOPLI GHETTO!?!!

    Mina, juba 2 ja pool nädalat.
  10. Ära hakka jälle oma jamaga pihta. Mine ja rahusta ennast maha kuskil. Kõige parem võta omale naine. Sõbralik soovitus.
  11. Tutvumiste alamfoorum!

    Tere! olen BONSUNA ehk teate? Kas teiega NAC-i saab?
  12. http://www.kroonika.ee/index.php?id=43965 Kui asjad kipuvad kokku jooksma või kisub lihtsalt kiireks kätte ära, hiilib ka pahandus majja. Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Arnold Tokko (45) läinud Tallinna Vabaduse väljaku aluses parklas endast sedavõrd välja, et visanud tema autot seganud ajutised plastist tähispostid lihtsalt vastu seina laiali… Üks juhtunut pealt näinu pajatab, et tavaliselt on mainitud parklas ikka kaks kohta tähispostidega hõivatud. Kohad on mõeldud oma töötajatele. «Tokko märatses ja omavolitses,» räägib tunnistaja. «Ta läks, võttis kõigepealt need torbikud eest ära ja parkis sinna. Parkla töötaja parkis siis enda auto tema oma taha. Kui Tokko auto juurde tagasi tuli, ei saanud ta lahkuda. Siis mindi aru pärima, miks ta omavolitseb. Ta vastas, et kohti ei olnud. Kohti oli aga küll ja veel. Seepeale ta vihastas ja viskas need torbikud vastu seina laiali. Kas mehel häbi ei ole?» Tokko käitumine torganud õndsal jõulueelsel ajal, 21.detsembri keskpäeval parklas lihtsalt silma. Seda enam, et mees sõidab autoga, kus on peal tema nimi ja nägu… «Mind ei koti. Kirjutage, mida tahate,» sõnab Tokko. «Ma ei kommenteeri. Mu auto blokeeriti ära, ma ei saanud välja sõita. Mul oli lapse jõuluõhtu, auto oli ära blokeeritud. Ühesõnaga, ma ei viitsi sel teemal rääkida. Head aega!»
  13. Kolisin jah, peale jõule kohe. No, aga vaevalt ma nüüd kasvama hakkan. Kui kasvamisest üldse rääkida, siis viimased 5 aastat on sellega olnud ülesse ja alla. Alla teadagi klassika pärast aga üle oma maxi mis kunagi olnud pole visuaalselt küll paisuda suutnud. Samas vähemalt on siin inimesed ümberringi. Metsas kippus asi väga masendavaks juba muutuma. Kui sul selle vastu midagi ei ole võiks vahel mõne trenni koos klappima panna?
  14. Eesti parim raw surumine

    Tubli number igaljuhul, aga tegelikult oleme me siin Eestis oma raw surumise raskustega üleeelmises sajandis kõik. See on lihtsalt reaalsus. Konnatiigi kuningad oleme kõik. Üks kõvem kui teine.
  15. Ah jah. Muide ma loen ka huviga alati sinu blogi. Seni kuni seda pidasid varem. (tõsiselt)
  16. Väike parandus siinkohal. Vb sa pole kursis lihtsalt. See ei olnud kingitus, sest töötasu ei ole seda kindlasti mitte. Kahju ainult natuke, et nn palka väga heale töömehele asjades tasuti nagu suurel Venemaal klasnosti algusaastatel. Aga ju siis masu lõi ka vankumatu ROBOCOPi sel hetkel kõikuma.
  17. Miks midagi meie veteranist kuulda pole? Kuuldavasti olla Alex Ukraina värve esindanud ja isegi lavale jõudnud, aga miski jõud oli ta siiski suutnud lavalt minema ajada. Muide kuidas sellel jõul hetkel läheb? Elu ja tervise juures ikka? http://www.bonsuna.com/film/nac_2010_lehele.flv
  18. EOK tunnustas medaliste Eile, 24.novembril, kogunesid Rahvusooper "Estonia" Talveaeda edukalt esinenud sportlased. Eesti Olümpiakomitee kutsus kokku edukalt esinenud Eesti sportlased, kes on koju toonud tiitlivõistlustel sel aastal 99 medalit nii noorte, juuniorite, täiskasvanute kui ka veteranivanuseastmes. Pidulikku koosviibimist alustati kaunite lauludega Merlin Uusküla ja Tauri Tallermaa esituses. Järgnes sõnavõtt EOK esindajalt ning siis juba mindi sportlaste tutvustamise juurde. Igale sportlasele ja treenerile anti tänukiri ning Olümpiaraamat Vancouver 2010. JNE... Tänud "kutsumast"! Hea lugeda sellest hiljem. Huvitav kes minu dublant oli? Edu teitele muidugi!
  19. EOK tunnustas medaliste...

    Tegin muudatuse oma posti, ehk nüüd jõuab kohale.
  20. Õnnitlused mõlemale! Pole vahet, saad oma medali hiljem kätte Imre. Igaljuhul ma ei eksinud.
  21. Täpselt nii on ja see pole ka kahjuks palju muutunud , aga usun, et Janar teeb omad järeldused ükskord sellest. Metsas üksi, kui ei oska ja vb pole ka omal silma selleks, seda asja ei lahenda. Võta Janar see asi ette ükskord. Selg on aga väga palju edasi läinud!!!
  22. Anna oma hääl meie sportlastele!

    Parimad said minugi hääle!
  23. Mögise vähem! Maksa selle 20 aastase venna kontroll kinni, tee temaga vastav leping, et kui proov on positiivne maksab ta selle testi sulle 10x kinni. Kui see on tehtud ja sul on õigus mölise palju suudad. Seniks hoia oma lollused endale.
  24. Palju Õnne Janar Rückenberg!

    ÕNNE, JÕUDU, TERVIST!
×