Jump to content

Bonsuna

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 894
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Bonsuna postitused

  1. Näis näis... http://levronereport.com
  2. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Selles muutumisvõistluses ei olnud kohustuslik omale treenerit valida. Milleks siis seda tegid kui tead hästi mis on valk sv ja rasv. Kuigi ma ei kahtlegi, et sa seda ei teaks. Paraku on sellest vähe kui sa enda jaoks neid koguseid vastavalt eesmärgile paika ei oska panna. Oleks sa osanud, poleks endas kahelnud ja teinud kõik ISE nagu sa siin näitad kui tubli sa kõiges oled. Paraku oli mitmeid kordi sul selle aja jooksul sein püsti ees ja ei osanud enam enda tarkusest midagi teha. Aga las see olla, see on sinu ettekujutus enda kõikvõisusest. Ole tubli edaspidi, aga selline memmeka käitumine lõpeta ära. Ei sobi suurele tugevale mehele. PS! Tahtsin veel sinu tähelepanu juhtida antud teema pealkirjale. Selles on omajagu eelarvamuslikku ja põhjendamatut näpuganäitamist. Mõtle sellele ka , sest sa ju f -mees ja nemad nii ei tee. ju. Pead jääma lõpuni poliitiliselt korrektseks kui tahad nendega koos uluda.
  3. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Sa said ehk aru, et mõeldud oli see nii, et oma peaga tegutsedes oleks sa jäänudki üheks maasikaks paljude teiset samasuguste seas. Nüüd kükitad F foorumis ja näitad näpuga B suunas. Võta väha tuue maha. Enne saa kellekski siis võta sõna neil teemadel. Praegu oled sa veel üks kergelt üle küpsema hakkav mammapoeg. /või maasikas, nagu sulle meeldib öelda/
  4. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Ei tea kuidas siis sina enamusest parema vormi suutsid saavutada eelmisel aastal??? Lehmasõnniku peal kasvasid? Sa ju nii eriline ja ainulaadne, supegeen, tšiili hübriidmaasikas lausa.
  5. Siinkohal võiks öelda President Tokko legendaarsed sõnad: "Ega esimene kord saa siis kohe võita." Aga Janarile - Tähelepanu vääriv töö mille oled ära teinud üksi seal kolikambris mütates. Alla anda on veel väga vara, usu mind su parimad tulemused on veel tegemata! ( ja ega ma usugi, et sa alla annaks) Puhka ja õigel hetkel uuesti. Ole tubli!
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tänud IMRE! Mulle meeldib. Asja tuum on olemas ja see peamine. TNX!
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Bonsuna tahab ka pilti. Sellist hästi koledat. Kunagi tegid midagi, aga siis mahtus pildile vaid 1 biitseps. Kui viitsid ette võtta siis palun sel korral ikka terve kasvujagu kalmust.
  8. Kalmuse eetrikeeld

    Ütleks ka midagi, aga ei viitsi. Loed ja noorusaeg tuleb meelde. JÕUDU teitele!
  9. Kalmuse eetrikeeld

    Nii kurb. Sry Rebasele ka: ...
  10. Kalmuse eetrikeeld

    Paar meest tuleks jah juba vanade lolluste eest rattale tõmmata, vahet pole suurt kas hetkel või hiljaaegu ka mingi pasaga hakkama saanud. Ott muidugi suur staar, sry telefilmistaar, tal nüüd enam aega käpiknukkudega jamada. Tänud sõber, et tööotsa andsid. Ja rebane on lihtsalt itimees, reaalsest maailmast ei jaga poolt matsugi. Nii harva kui siin lehel midagi kommin siis edaspidi lisan Rebase jaoks selgituse, et ta kindlalt aru saaks. A´la - HUUMOR, SATIIR või ... Antud post on SATIIR!
  11. Kosutavat und, sest kui seda napib siis ei eritu ka kasvukat piisavalt. See aga tähendaks juba nägemist kuldkollane unelm - MM i medalit silmas pidades!
  12. Nojh, see kõik polnud ka tõsiselt mõeldud, usun, et vähemalt sina said pihta sellele. Niipalju sa ikka mind tunned. Peale ühistrenni videot tuli foorumis jutuks üksteise tögamine. Üks staazikas "emakulturist" ei saanud siis asjale pihta miks videos üksteist nokitud sai. . Noh, see siin oli samas stiilis. Ei midagi paha mõeldes, kes veel aru ei saanud.
  13. Sul jäid kõrvad lukku? Ei, tegelt ma kartsin, et mu ettepanek jääb muidu tähelepanuta Oti poolt. Igaks juhuks sai seda võimendatud pisut. Aga Ott, suurte eesmärkide nimel tehakse ikka erandeid. Kas sinu kui tubli sportlase ja ehk ka EKFL i esindajana võiksid minu heaks ja enda kasuks E-A-D-O s kaks head sõna kosta. Kui ka neid sõnu raske leida siis mõtle omakasu peale. Vassi, nagu alati.
  14. Anname pildile värvid tagasi!? Ei ei OTT, nii ei lähe! Nii maailmameisriks ei tule, aga mul on idee kuidas annaks selle plaani veel päästa. EKFL - kooskõlas (tades) eesti Antidopiga tühistaks minu eluaegse keelu - ajutiselt kuni selle aasta lõpuni ( püha ürituse nimel). Valmistun koos sinuga EMVks, tulen sulle vaimseks toeks ja piitsaks sellel raskel teel. Sügisel saad mind laval jälle võita (ehk) ja topelteluaegse soolata? Mh. Mis arvad? Jah, ei teagi mida kosta. Arvasin, et tunnen sind piisavalt hästi, kuid suudad ikka üllatada.... Eluagse kohta pead ise tegema taotluse SA Antidopingule ja eks paistab, mis nad vastavad, kas annavad võimaluse esimese inimesena neli korda vahele jääda... NO NÜÜD ETIKETI MEESTEL KA SÜDA RAHUL.
  15. Tõeline mure - kaal ei lange

    Sest mulle meeldib teatud sööke jooke magusalt tarvitada ilma, et ma sealt lisakaloreid saaks. Söön ka mett ja vahel suhrut, aga ntx enne trenni vahetult ja õhtul viimase söögina ma ei taha kumbagi omale sisse ajada. MIKS? Sest söödava joodava üldine kogus on sedavõrd suur, et suhkru või meega neid magustades näeksin välja nagu õhupall varsti. Või pekipall. Seega täiesti teadlik magusaine kasutaja.
  16. Tõeline mure - kaal ei lange

    Söömasööstud!? Kasutan suhkruasendajat rohkem kui 10 aastat regulaarselt. Kuni 20 tbl päevas ja pole küll kogenud mingied söömasööste. Need söömasööstud esinevad neil kes oma energiakraanid kolme toitaine puhul liiga kinni keeravad või need omavahel õiges vahekorras pole vms. Sama kehtib ka magusaga liialdamise puhul. Esineb see ainult nendel kes ei saa päevas piisavalt valke rasvu ja süsivesikuid. Suhkruasendaja on sealjuures nepritsom. Iseküsimus ja siiani veel legendi tasandil on hoiatus suhkruasendaja kui ajuvähi soodustaja. Kuna ise kasutan seda suht palju siis minu lahkamisel saab või ei saa see müüt kinnituse. Usun, et oleksin selle uuringu jaoks suurepärane exemplar kuna vaevalt keegi niipalju seda aastaid jutti kasutanud on.
  17. Lahendus oleks see kui kohtunikele hakataks ka järgmisest korrast alates tegema "dopingukontrolli." Kampaania "PUHUVAD KÕIK!"
  18. Kahjuks on nii Marko, et kui sa ei ole ott Kiivikas või arnold Tokko siis sinu nn tähelepanu juhtimine sellele ei koti eelpool mainituid. Viis aastat pole sa vahepeal hinnanud võistlusi. Võid ainult ette kujutada kui palju sama maitsega sousti selle aja jooksul on nn kohtunikud kokku keetnud. Vaata või seda foorumit. Avaldasid oma arvamuse ja issid isegi ei tee seda märkama. Heh. turnoi dom!
  19. Vorm oli ju tegelikult olemas juba. Ju sai saatuslikuks mingi veega jamamine. Lasid liiga tühjaks, sõid pisut enam vms. Igaljuhul olid selle pildiga võrreldes teravust kaotanud ja lihas kuidagi tühi. Ise olen samasse auku komistanud paaril korral. Vähemalt on olnud pilt 1-2 päeva enne OK ja laval täitsa JOKK. ( võib ka öelda Joker ) Siis olen aga liiga piiranud vedelikku ja pole julgenud laadida. Sina, nagu varasemelt oled kirjutanud ei lae kunagi. Ju siis oli seis 2 päeva enne selline, et rasv polnud max põletatud , aga lihas veel piisavlt laetud. Sellisel juhul on pilt parem - kui nüüd veel suurem defka tekitada siis lihas kukub tühjaks veest ja glükogeenist, rasv aga 1-2 päevaga ei kao ja ongi lõpptulemus nagu see sul seekord oli. Sellised on minu kogemused ja tähelepanekud olnud kui vorm on päevaga, korra isegi viimase ööga müstiliselt kuhugi kadunud nö. Aga eks sa ise tead paremini kuidas tegid ja mis tegemata jäi.
  20. Äratage kaameramees ülesse, ainult Nikola on kaadris.
  21. On lootust otsepilt tagasi ka saada kohapealt?
  22. Kristi vorm ja lihas on super. Vabakava tahab veel tööd. Pisut vaja ka tagant poosis lailihase tunnetusega tegelda. Esimese korra kohta väga hea muidugi! Kuna fitness pole siiski vaid tantsimine, sellega võib iga tüdruk naine hakkama saada, st selle kiirelt selgeks õppida, siis annaks mina võidu Kristile täna. Loodan, et nii ka läheb. Nooruke konkurent oli vabakavas muidugi väga nauditav.
  23. Piltide ja uduse video järgi võiks nii pakkuda küll.
×