Jump to content

Jackal68

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Jackal68

  • Tase
    Algaja
  1. Traagiline Totaalne Muutumine

    Kusjuures ei olnud angiin, sest kurgumandlid on ära võetud ning angiiniga kaasnevad valged plekid kurgus. Kuna olin paras pujään ja keeldusin vereproovist, siis ega vist kindlat vastust teada ei saagi. Perearsti arvates oli see äge kõrisõlme põletik. Valud ei olnud mitte otsesel kurgus enne neelu vaid kurgus peale neelu. Kõvasti allpool kui tavaliselt kui on "valus neelata". Aga jah kaalukaotuseks ideaalne tõbi! Oleks kätte saanud, oleks ära patendeerinud.
  2. Tere, Olen jõusaali harrastanud juba vahelduva eduga 3-4 aastat. Olen 22 ja minu vanuse ja viimase 2 aasta laiskuse kohta nägin veel mõned nädalad tagasi inimese moodi välja. Kaalusin 83 kg mis umbes andis treeningu aja pikkuse kohta 4kg puhast lihast aastas. Olin energiline ja tegin kõvasti rohkem kui inimene füüsiliselt suuteline peaks olema (mitte treeningud vaid muud elulised tegemised). Suure osa sai ka töö. Olen töötanud välja päris mitu väga kenasti toimivad toutumiskava, treening kava ning olen treeninud ka veidi üle aasta Ott Kiivika noorte kulturistide rühmas. (3 aastat tagasi). Elu kui lill. Vanaaasta õhtu eelsel tööpäeval tundsin end kehvasti. Lausa sandisti. Küsisin end poole tööpäeva pealt koju, kuid nagu mulle kohane, pidasin ikka vastu peaaegu lõpuni. Koju jõudes kadus kogu taju reaalsusega. Palavik ja ainult palavik. Värinate saatel läksin linade vahele ja paratsetamooli närides lootsin paremale homsele, sest aastavahetus oli sellega rikutud. Hommik tõi minuni aga uued katsumused. Hingamisvalud ja valud süües. Valus polnud mitte kurgus, vaid allpool neelu. Tunne oli küll piinav, aga sain igahommikuse võileiva kurgust teega alla pressitud. Ajal kui normaalsed inimesed pohmelli välja magasi, hakkasin end tundma aina kehvemini, kuid arsti vastuvõtt õnnestus saada juba esmaspäevaks. Sealt soovitati mulle süüa paratsetamooli ja juua teed. Soovitused valusa neelamise kohta piirdusid vaid Neoanginiga. Tegin seda ravi 4 päeva ja asi läks vaid hullemaks. Nüüd ei saanud juua ka enam teed. Mahla ja vee trabimine oli absoluutselt välistatud, sest tunne kurgus oli nagu neelaksin tulekerasid. Endiselt mõlkus meeles mul see võileib, mida viimati söönud olin. Kõht oli tühi, palavik oli kõrge ja uue arstliku visiidini oli veel 2 päeva. Päeva jooksul suutsin pigistada pisaratega kurgust alla 4-5 lonksu joogijogurtit energia taastamiseks. Teekond seda laualt võtma aga kulutas kaks korda niipalju kui energiat kui sealt tagasi sain. Jalad hakkasid jäma nõrgemaks ja tasakaal hakkas samuti kaduma, sest seistes käis pea veidi ringi. Seda arti juurde mineku hommikul, kui rännak kemmergusse üle 10 minuti kestis. Artsi kabinetis küsis ta minult, et "oi, kas asi on nii tõsine" ja saatis min kaalule. Ma kaalusin sel hetkel 7 kg vähem kui veel nädal tagasi. Olin šokis, sest olen alati oma kaalu pärast äärmiselt tagajalgadel ja tundlik. Nüüd kirjutas ta mulle antibiootikumid ja tahtis, et ma nädala pärast ka verd andma läheksin. Ma keeldusin, sest eeldasin, et olen nädala pärast kas tervem või surnud. Võtsin oma kalli digiretsepti ja läksin koju. Pidades magava õega 20 minutit monoloogi, et ta mulle ravimeid tooks või ma suren, venitas ta mossitades jalad tagumiku alt välja ja tõi minu rohud. (Ta hiljem ka vabandas... mul hea õde ikkagi!) Arst oli haiguse suhtes sõnatu ning lootsingi vaid antibiootikumidele. Möödus veel 3 päeva kui midagi süüa ega juua ei saanud. Palavik taandus, kuid vaikselt sain juba jogurtit neelata, et mööda seinu aelemised tasaarveldada. Eile käisin taas arsti juures ja sain haiguslehe. Tundsin end juba veidi paremini ja sain ka söödud oma esimese sulatatud juustu saia üle pika aja. Täna premeerisin oma kannatusi juustuburgeriga, sest pilt mis mulle peeglist, kaalult ja sõprade näoilmetelt vastu vaatas, oli kohutav. Kaalusin 11 kg vähem kui 31 Detsembri hommikul. 11 kg 12 päevaga. Minu kõik väljas oli väga väsitav, kuid tundsin inporditud India primaat Londonis. Maailmas oli vähem lund ja kõik hinnad olid eurodes. Üllatus missugune. Peegelpilt enesest ajab mind endiselt nutma. Ka 9-das klassis olin muskulaarsem. Sain sellest kogemusest kaasa mälestuseks ka minimaalsed tüsistused söömishäirest. Täna õhtul nüüd kirja kirjutades on mul põsed silmade alt paistes nagu oleks seal kupud. Natuke googeldamist ja asjad ongi selged. Mul pole küsimusi, mul on vaid mu lugu, mida otsustasin ka Teiega jagada Alustan uuesti ja uue hooga. Võtan toitumise kontrolli alla ja püüan kogu kaotatu taastada. Olen abistanud ka teisi selles vallas, seega oleks hüpokraatlik mitte endaga toime tulla. Kõike ilusat! Lauri
  3. Toidukordade arvu saad ju samaks jätta, lihtsalt sööd hiljem . Kui tegu on ikka kaalu kaotuse soosimisega, siis tuleb süüa tihemini. Kui korraga läheb pool sisse, siis hiljem läheb teine pool jne. Nädalavahetustel olekski parem natuke rutiini rikkuda ... muidugi ei tähenda see seda, et Kohe keel vestil Mäkki lendama peaks.
  4. Kodutreening

    Täpselt ...keegi jagab mu mu mõttemaalima Kang veel kuidagi läheb , aga sangpomm tundub jah nagu primitiivne värk
  5. Kodutreening

    vot
  6. Kodutreening

    Mul üks hantel vedeleb kah , ilus kroomitud ja 15 kg ...raskust aparatuuriga tuleb 100 kg ...rinnalt ma üle 70 ei lükka oma 12-ste seerjatega. Sangpommi olen alati kartnud ... see tundub kuidagi ...nagu koopamees treeniks end jahisaagiga . Eks vaatan mis teha annab . Aparaat kallis ja see väljaminek peab end ükskord ära tasuma ( usun ja loodan ) Biitseps kangiga tahaks z-kangi ...30 mm läbimõõduga raskuste jaoks ...koos kinnitustega . Kui keegi pakub mõistliku hinnaga , siis ostan kasvõi kohe !
  7. Kodutreening

    Usun , et foormist on läbi käinud ka sarnaseid teemasid . Jõusaal on kaugel ja hinnad tõusevad . Kui lähen kodutreeningule üle , kas siis piisaks allpool toodud treening varustusest , et jätkata lihaste kasvu ja säilitada kulturismialane ...spordisuund ? http://www.bensport.ee/catalogue.php?prID=...5a1a4a6e1b9770f Lisaks ostan ka biitsepsi kangi !
  8. Vasak Biitseps

    2 võimalust, et saa kasvab järgi , või siis mitte ! Geneetiline eripära lihtsalt . Minul endal mõni aasta tagasi, kui trenniga olin natuke aega tegelenud , oli vasak rinnalihas suurem . Vaatasin koguaeg , et mis jämm on nagu Uurisin netist ja sain teada, et see on enamus inimestel nii . Kui ma valesti ei vaata , siis Ott Kiivikal tundub kah parem käsi väiksem ...mul see fitnessi kalender siin seinal
  9. Rinnakorvi ribid

    Oi mees Sa ei taha tead milline ma veel paar aastat tagasi olin ...180 pikk ja kaal 56 , tegelt ma täpselt ei mäletagi enam . Aga ma võisin näpuga oma ribidel Eesti hümni klõpsutada. Mul olid kurejalad ( nagu mu üks sõber ütles ) . Ma arvasin kogu aeg , et ma söön korralikult....aga ei . Ma arvasin veel aasta tagasigi , et söön korralikult . Kui sa käid jõusaalis 3 korda nädalas ja sööd natukenegi liiga vähe, siis ribid sul kuhugi ei kao . Aga nõustun eelkõnelejaga ...MASS 2 ...parim asi mis minuga juhtunud on Alguses ma olin loll , ma koonerdasin ...jõin ainult trennipäeval . Nüüd kenasti LÕPUKS toitumine paigas ja kõik liigub paremuse poole . PS hetkel olen 182 cm pikk ja kaal ligi 85 ...Ühtegi ribi pole, puhas liha
  10. 15a paks neiu.

    Minu sõber oli üsna suures ülekaalus eelmine aasta täpselt samal ajal . Tüdruksõber jättis ta maha ja sellepärast soovis ta oma elustiili ja välimust muuta. Ta palus minu abi , kuna ma mõni aasta asjaga tegelenud ... Ta kaalus 108 kg ja oli 175 cm pikk . Tegin talle Fitness.ee ja mu endise treeneri jagatud nõuannete alusel toitumis ja trennikava . Lisasin ka oma kogemustest saadud tarkusi . Plaan oli sa saada suveks saledaks ...kõlab ju hästi ! Hakkasin temga samadel aegadel trennis käima ja muutus oli fantastiline . Kui juba 3 päeva järjest ei õnnestunud mul temaga samal ajal trenni minna , siis teda uuesti nähes vajus "karp lahti ". Täna kaalub ta 80 , aga suveks sai 86-le . Mina ei tea kui kasulik või kahjulik see tervisele on , aga ma ennem elaks normaalse välimusega vähem , kui inetuna kauem . Aga see kõigest minu arvamus . Mis kõige tähtsam , lisaks tohutule välimuse muutusele , toimub muutus ka peas ning sellist enesekindlust , mis sealt tulema hakkas, pole ma veel varem kuulnud , ega näinudki . Uus türduksõber tal juba alates suvest ning ma mõtlen...kus on minu oma siis ? See vaid mõttetera siia foorumisse !
  11. Jah mul kunagi endal sama lugu kui karatees käisin. Kael andis paar kuud tunda , aga siis asi möödus . Peavalud aga tulid ja läksis kuidas kunagi . Peale trenni lahkusin peaaegu igal teisel korral peavaluga . Mitte , et mind pähe seal pekstud oleks aga füüsiliste põrutustega on paevalu kerge tulema ! Sa pead mõtlema WWVDD ( what would van damme do )
  12. Toitumiskava

    Kui palju sul gaase tuleb kui nii palju piima jood? Piim ja mahl pole söök, pane rohkem ikka söögiasju.
  13. keha kaal

    Lihtsalt söö rohkem ! 4-5 korda jõusaali nädalas + jooksmas...ma arvan , et ma ei jõuaks nii palju süüagi, et neid energia kulutusi katta.Rääkimata veel söögi lisast, mis kaalu aitaks tõsta
  14. lihasmassi kasvatamine

    Ei soovitanudki , seal ees on vihjeks sõna "vb" ning teiseks on terve lause veel sulgudes, et keegi teine teab paremini nende kohta. Lisaks sellele ehituse peal töötamine pole naljaasi.Seal tehakse rohkem füüsilist kui Steven Seagal ome kakus-stseenides."võta käru , vea sinna" "too segukott siis poiss" ...Mina kaaniks küll lisanded sisse kui süüa pole mingi hetk võimalik, kuna on kiire. Lihtne kiire ning joogi kujul.Lisandid aitavad ikkagi taastuda ning annavad ka energiat...küll aga toonitan veel , seda teeks mina.Mõni teine teab paremini, aga näete...mõni teine ei olegi teemale vastanud
  15. Väike küsimus :)

    Palju Sul rasva % hetkel on?
×