Jump to content

mull

Kasutajad
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by mull


 1. Iga masina peal ju vastavad kleepsud juhendiga olemas. Täpselt ka näidatud, millise lihase treenimiseks mõeldud. Kui päris ise ei julge kohe proovima-küsima minna, hoia silmad lahti ja vaata, kuidas teised seda kasutavad.

  Ja seda nüüd küll ei tasu arvata, et keegi pahaks paneb, kui abi lähed küsima.


 2. Tervist!

  Selline mure siis, et kolmapäevases trennis läks kõik väga nihu selles mõttes, et vaimne valmisolek treeninguks oli küll null. Peas olid pidevalt mõtted, et milleks ma rabelen siin. Või pigem küsimus polegi et milleks ma rabelen, aga kuidagi väga loid olemine on..

  nagu ei viitsiks hantleid või kangi kätte võtta.. käed valusad jne.. ma olen kindel et see on kõik peas kinni..

  Varem olen trenni alati teinud suurima heameelega ja ka nüüd ootan trenni juba päeva ette, kuid trenni jõudes tahtmine justkui vajub ära.. kas võib olla oma osa ka ületreeningul, kui peaks see olema mul tekkinud? kui kellelgi on taolist olukorda olnud, kus trenni jaoks motivatsioon otsa justkui saab, siis ehk aitate ja annate nõu, mida ise teinud olete et sellest jamast üle saada! Tänud Ette!

  Mul on päris nii ära sõitnud, et jõudsin punkti, kus mitmel korral trenni minnes vahetasin juba riidedki ära, aga saali jõudes ei suutnud pisaraid tagasi hoida. Selline kohutav tülgastus nii trenni kui kogu muu värgi ees. Läksin siis tagasi garderoobi ja hüsteeritsesin seal veidi (tead küll, naiste värk :rolleyes: ), ei suutnudki trenni teha. Kuna tol ajal treenisin kõvasti, siis sai see vist ühel hetkel lausa sundmõtteks. Trennivabu päevi oli nädalas üks, kogu aeg käis andmine. Sel ajal elasin ka teiselpool maakera, mis tähendas ka seda, et kõrval polnud ühtegi lähedast inimest ega head sõpra. Loomulikult polnud stressiallikaks trenn, aga kõik kokku viis mind sinnamaani, kus isegi sport hakkas tunduma vastumeelsena ja kogu muu vihaga maailma vastu kadus ka arusaamine, miks ma seda üldse teen.....Loomulikult võtsin ennast kokku ja jätkasin trenniskäimist (ei mäleta, kas ka koormust vähendasin).

  Mu point on, et kui emotsionaalses plaanis pole kõik korras, siis ei tule ka trennist midagi välja. Kui mõnel päeval on mingi eriti hingepiinav olukord, siis ei suuda ka trennis ennast välja lülitada, sest probleem istub sul peas kinni. Samas on mõnel päeval niivõrd positiised emotsioonid, mis annavad poweri, millega kas või saaliseinad maha lammutada :o


 3. Usu mind, kui teed korralikult trenni ja oled tihe kylaline, tunned varsti juba pea kõiki saalikülastajaid nimepidi ja naistest tuttavaid tekib rohkem kui kyll;):o

  nii et pole seda partnerlust niivõrd vajagi;)

  kyll see su oma tagamõte leiab ka ilma selleta tulemuse:)

  aga jõudu!

  Ise olen kasutanud Revalit tihedalt juba kaua, aga ei tea küll kedagi nimepidi.... Loomulikult on näod samad, aga see veel ei tähenda, et seal aktiivne sotsialiseerumine käiks. Igaüks teeb oma asja. Ega ei astu ikka lambist ligi küll. Võimalik, et Sul käivad need asjad teistmoodi :rolleyes:

  Mis treeningkaaslasesse puutub, siis eelkõnelejatega sarnaselt pole ka minu meelest iga minut ninapidi koos olla.


 4. Hmnjah.. kahju küll siis. Ma just proovisin hiljuti otsida kedagi naisterahvast trennikaaslaseks ja siis soovitati, et vaata kohapealt. No kuda ma lähen.. tere neiu, ehk teeksite trenni koos minuga.. virutab veel millegagi.

  Aga samas, no on ju ilus vaatepilt kui naisel pepu trimmis, kõht lame ja selg nõgus. Kuda sa saad nii, et ei vaata, ikka vaatad.

  Kesse Mr.Mesi veel on? Käibki ringi ja kommenteerib?

  Vaevalt, et virutab. Mina ei viruta :D Minuga võib küll koos trenni teha :rolleyes:

  Muidugi on ilus vaadata, kui naisel on trimmis keha, aga seda võib ka omaette mõelda, mitte vaikselt pobiseda ja kõvatada :o Sry.

  Mr. Mesit peaks vist küll iga foorumlane teadma. Kui siin ringi surfid, eks jääb silma ka.


 5. Esimeses saalis on pidevalt mingi hantlite ja kangide meri. Iga naine just ei jõua neid 40-seid ja 50-seid kange lae alla oma kohale tagasi tõsta. Sumpa siis seal ringi. Ükskord läks nii halvasti, et jalad jäid kusagile kinni ja kere oli sinikaid mitu nädalat täis, kuna maandusin maoli kogu selle kraami otsa.

  Ikka seda on ka nähtud, et kui mehed jätavad trenažööridele suured kettad peale ja mõni õrnem naisterahvas tahab masinat kasutada, ei tee musklimehed väljagi, et võiks aidata need 30-sed kettad maha tõsta. Kommenteerivad tissi ja vahivad niisama, selle asemel, et minna ja abi osutada. Pigem läheb appi mõni tugevam naisterahvas kui Eesti mees (vabandust, see muidugi ei puuduta kõiki).

  Teine teema, mis tõeliselt häirib, on ahisamine. Ise puutun sellega kokku vaid kaudselt, laviini all on sõbranna, kellega tihti koos trenni teeme (Revalis siis). Taevalik keha pole just alati õnnistuseks...Sosistatakse, passitakse, kommenteeritakse poolvaljul häälel. Mitte midagi negatiivset, aga sõbranna kaalub tõeliselt klubi vahetamist. Suuresti tänu Mr.Mesile, aga loomulikult leidub veel teisigi maarjamaa pullikesi, kellel kohe ninasõõrmed vahtu ajama hakkavad. Oleks rumal arvata, et kusagil mujal sama asi korduma ei hakkaks, aga....Tuleb vist lihtsalt ligi astuda ja asjad selgeks rääkida. Vabandust, ei jäta mindki külmaks veetlev naisekeha, aga kuidagi võiks ju ennast taltsutada...


 6. Peab sellel sellil alles julgust olema, et julgeb jõusaalis käia just röövtretkedel ... võiks ikka natuke siis juba valida kohta, et pärast kõva keretäis ees ei ootaks :o no nali naljaks aga võrus liigub ka selliseid. mõni nädal tagasi läks sõbra telefon ja rahakott. selline asi võtab küll igasuguse trenniisu ära :rolleyes:

  ega see pole inimene väljaspoolt. peab omama revali kaarti, et sisse saada. vaevalt, et mingi pätt hakkaks ühekordset pääset ostma, et garderoobis vaikselt nugistada. eks see mees teadis ka, millal on vaiksem aeg, kus rahvast nii tihedalt ei liigu. peab ikka raudset närvi olema, et mitte lasta ennast häirida faktil, et iga sekund võib keegi sisse astuda.


 7. viimasel ajal on seal päris palju parandatud - ventilatsiooni, praegu seisavad koridoris uued kapid (mis eeldatavasti lähevad meeste riietusruumi), müntidega kapisüsteem on ka parem kui endine. hommikuti näeb väga tihti remondimehi, kes on tulnud mõnda trenažööri kasutama. üleval kardiosaalis nad vist siiski ei käi :rolleyes:

  loomulikult on mitmeid asju, mis veidi häirivad. näiteks jõusaalis küll kuuleb muusikat, aga üleval on tavaliselt täielik vaikus. naiste saunad on tihti väga kõikuva temperatuuriga (ükskord sulasid mul leilisaunas plätud 2 minutiga kahhelplaatide külge :o paljast nahka niisama kusagile vastu panna ei kannatanud). vahel dushist ainult niriseb vett. kui ise leida sobivad lahendused (võtta kaasa oma muusika, leilisauna mitte minna ja enne trenni algust pesuämber vett täis lasta :D ), siis pole midagi viga. mulle sobib. hoian ennast tippaegadest eemale, käin kas hommikul enne tööd või õhtul vastu sulgemist. tüdrukud leti taga on ka omaks saanud.

  ma arvan, et asi võiks mõnevõrra enam paraneda, kui külastajad ise rohkem tagasisidet annaksid (nt katkistest masinatest ja muust probleemidest). kõike ei jõuta ju alati ise üle kontrollida.


 8. mismõttes mis tihedusega?Laadimiskuuril 4x5g päevas ja nädala aega :)Ntx enne hommikusõõki,enne lõunasõõki,enne trenni,peale trenni (neid võimalusi on väga väga palju )

  ...................

  räägime mööda üksteisest, ok teen selle laadimiskuuri ära nädal aega. Mitu nädalat siis vahelejääb enne kui uue laadimiskuuri tegema peab? üks laadimiskuur kuus?

  laadimiskuur (nagu mainitud päevas 4xpäevas, kokku u.20 g, laadimiskuur kestab 5 päeva) tehakse ära kreatiini tarbimise algustamisel, millele järgneb ülalpidamisfaas, kus vähendad kogust 5-10 g-ni päevas. need, kes soovitavad kuuridena võtta, ütleksid, et peale 5-6 nädalat võiks teha 2-nädalase pausi, mõned jälle arvavad, et tsükeldamine ei anna mingeid eeliseid.

  parema tulemuse annab tarbituna koos süsivesikutega.


 9. Kaua juba nii w??? et palavik tuleb ja läheb?

  Ja pole mõtet lisandeid süüa kui oled haige ja trenni teha ei saa!

  kodus istudes võiks ju tõesti kasutada head võimalust normaalset toitu nautida :ph34r: iseasi kui palju seda isu on....


 10. Apteegist käsimüügist. Tootjaid on palju erinevaid, aga hinnaklass on enam-vähem sama. 90 tabletti on kusagil 250 krooni ringis. Kui muidugi just mingit eripakkumist pole. Eelmisel nädalal oli Viru keskuse apteegis Futura glükoosamiini 100+60 tabletti 199 krooni.

  Ahjaa, ja kui pead seda pidevalt võtma (nagu ma ise), siis on soovitatav kolme kuu tagant kuuajaline paus sisse teha. Tavaliselt soovitatakse pakendil kasutada üks 500 mg-ne tablett ööpäevas, parima tulemuse pidi andma veel kalaõlikapslitega. Oleneb Su olukorrast, aga kui probleem on tõsine (mille puhul tuleks kindlasti lasta asi arstil üle vaadata), siis on võimalik, et arst kirjutab välja kaks tabletti ööpäevas.


 11. Kas haiku ei peaks mitte mingi loodus- või aastaaja luule olema?

  jutt jumala õige...ja sa ei kujuta ehk ettegi kui hullud sümbolite ja võtmesõnade süsteemid seal on. kes neid ei tea, seda võlub ehk haiku lihtsus, aga tegelikult on on seal hull matrix taga :ph34r:


 12. Kui hilja oleks õige teha päeva viimane söögikord? Kui näiteks peale 19.00 enam ei söö midagi, kas tuleb see kasuks kaalualandamisel või ei tohiks tühja kõhuga magama minna?

  Kõik oleneb sellest, mis kella ajal sa magama lähed. Sööma ei peaks ehk paar-kolm tundi enne magamaminekut, aga kindlasti ei ole hea, kui viimane toidukord on kl 19 ja lähed magama näiteks peale südaööd.


 13. Arvan, et oleks tark mõnes saalis selle sobivust ja tõhusust veidi aega ikka testida, enne, kui koju hakkad ostma. Pärast võid avastada, et see on su põlvedele liigne koormus vms. Endal on näiteks stepper vastunäidustatud.

×