Jump to content

astors

Kasutajad
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutraalne

About astors

 • Rank
  Värske olija
 1. unekas peale trenni - milles asi ?

  lõhnab kuidagi ületreeningu järgi... maitmk kuidas muidu sinu tavaline päevane söömine välja näeb?
 2. Kreatiin/Proteiin...mida osta??

  kui tavatoitumine korras, ja seisak arengus siis võiksid liikuda prot shake poole maybe aga kreatiin jäta nii hiliseks kui võimalik. loe ja uuri vanu postitusi siin foorumis, päris palju infi selle kohta.
 3. rahu ja ainult rahu

  igati hea mõte!
 4. kaal

  minu teada, tuleks vast ikka võtta see kaal, mis on hommikul ja just peale kergendust. mis sest toidust ikka kaalud?!?!?
 5. C2 ja jõusaalitrenn kaalu langetamiseks

  pole vist piisavalt pädev, et sulle nõua anda aga omast vähesest kogemusest võin öelda, järgnevat: 3 nädalat tagasi kaalusin 85 kg, siis seadsin eesmärgi, et 80 kg oleks vaja kätte saada umbes 10- 11 nädalaga. treening näeb välja selline: 10 min soendust, siis kangitrenn 1h ja natuke peale, hästi intensiivselt, pausid minimaalsed, kordused 8-10 raskuste vähendamisega, ja siis peale trenni aeroobne min 30-40 mintsa. sellist treeningut teen praegu 3X nädalas, lisaks sellele st. teistel päevadel aeroobset hommikuti 30-40 min. või siis päeval kuni 1h. toitumine: 5 korda päevas, valgu kogus ikka samaks jäänud, vähendanud ainult süsivesikuid. algul niitsin ka valgud maha aga siis tahtis pilt hakata tasku minema aga nüüd õigete koguste juures on kõik ok. praeguse seisuga on kaal 83, midagi nii, et 3 nädalaga 1,5 -2 kg kadunud ja paistab, et vast olen õigel teel.
 6. Mis on keelatud ja mis ei ole?!?

  sry, mõtlesin, et ikka erikuradikinomees!
 7. Mis on keelatud ja mis ei ole?!?

  erikurdaikinomees!
 8. Protein plus

  Mis selle toote täpsed väärtused 100 gr kohta on?
 9. kui palju

  ~30 gr valku ja kahekordselt süsivesikuid ja mööda eriti ei pane. muide võiksid foorumis suts kolada saad rohkem kui ühe vastuse oma küsimusele...
 10. Kumba väärtust vaadata?

  no, ega vast keetmisega seda väärtust juurde ei tohiks tekkida, pigem usu seda kuivaine kohta antavat infot.
 11. särgi kohta

  et kui särk neti kaudu ära tellida, siis saab vajalikku suurust seal telliskivi kontoris valida? või peab suuruse enne etteandma (tellimisel)?
 12. Küsimus vitamiinide tarbimisest.

  tänud, aga küsin veel! kui pikk peaks siis see kuuride vaheline paus olema? ja millest on see üldse tingitud?
 13. Kui teen aktiivselt 5 korda nädalas treeninguid, kas siis vitamiinide tarbimine (ma mõtlen nii polüvitamiine ja lisaks C vitamiini) peaks olema igapäevane või kuuridena. Kui purk otsa saab siis on kuur läbi. Või tuleks kohe jätkata või jätta mingi paus sisse? Suht segane värk...
 14. Mida võtta/osta ?

  mustafa, see päris nii ikka pole... tegelikult on ikka võimalik küll lihast kasvatada ja rasva põletada samal ajal. tuleb lihtsalt kõvasti tähelepanu pöörata sellele, mida sööd ja kuidas sööd.
 15. Vee tarbimine!?

  et tarbin päevas 3 liitrit puhast vett, 1 l joon nii hommikupoolikul, 1 kulub trennis , ja 1 õhtupoolikul ja peaks mainima, et sellest jääb isegi suts väheseks.
×