Jump to content

Ujuja

Kasutajad
  • Sisu loend

    103
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ujuja

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 31.05.1982

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m
  1. Uus kava.Mida arvate?

    näpukas. Teisipäev ja neljapäev on sõudeergomeetril 30min alguses ja 30 min lõpus. Räägin et kõhulihaste trenniga olen oma kõhul suuri muutusi näinud ja seda sellega et lihas on suurem ja rohkem väljas. Vastuseks saan:Muuda ära.Teed valesti saad rebendi.Saad sisemise vigastuse jne jne Küsimus: Kui näen kõhul positiiveid tulemusi sellega kuidas treenin kõhtu sis MILLEKS peaksin kõhu treenimist muutma????? Räägin et Treening kava on koostatud tuntud kulturisti poolt ja kavas on Päev 1 ja päev 2.Mainisin ära kuidas toitun.Ja järsku teab kust pärapersest loetakse et too kulturist tegi mulle sellise toitumiskava sis pole ime et ma ei usalda mida räägitakse. Küsimus: Kus kuradi kohas ma kirjutasin et too kulturist mulle toitumiskava tegi??? Ja lõpus läheb text sujuvalt yle sellele kes ma "olen" mis ma "olen" jne jne. Sõbralik foorum ma vaatan. Väiteid ja soovitusi keegi ei põhjenda.Lampi lihtsalt lahmitakse et vaheta kava, mine arene, toidulisandid nurka sest neid pole yldse vaja jne jne. Mitte yhte posti enam.
  2. Uus kava.Mida arvate?

    ma ei ole uhkustanud mingisuguse sixpackiga loe ennem kui ohid. Ma kirjutasin et milleks muuta kõhu trenni kui näen selle trenniga mida teen häid tulemusi? Nagu ma mainisin sis võtaksin Kolmapäevasest päevast rinna treenimise välja. Ja kirjutasin ka alguses et kahtlen kas taastub 1 päevaga. seega kolmapäev näeb välja selline: Kolmapäev: 1.) Soojendus sõudeergomeetril 5 - 10 minutit rahulikus tempos 2.) Jalapress 1 seeria 15x100kg 2 seeria 12x120kg 3 seeria 10 x 130kg 3.) Säärte sirutused istudes trenazööril 3 x 12 (istudes trenazööril, tõstes jalad sirgesse asendisse ja lastes rahulikus tempos tagasi algasendisse.(reie esiosa) 4.) Jalgade kõverdused lamades trenazööril (Olles kõhuli trenazööril ja kõverdades jalad ülesse ja lastes rahulikus tempos algasendisse tagasi) seda teen 45kg esimene seeria 15 kordust 50kg teine seeria 12 kordust 45kg kolmas seeria 10 kordust 45kg neljas seeria 8 kordust 5.) Surumine kätega ülesse istudes 90 kraadisel pingil Surudes käed lai haardest ülesse ja alg asendisse tagasi 6.) Hantlitega lendamine Seeriad: 1 seeria x 15 >>Teine seeria x 12 >> Kolmas seeria x 10 Neljas seeria x 8 7.) Keretõsted alaselja pingil hantlitega 3 x 15 ( Asetades jalad tugede taha nii, et puusad jääksid toetama alakeha.Langetades ülakeha ja tõstes uuesti algasendisse.Jälgides et selg oleks kogu harjutuse vältel sirge).(selja sirglihas) 8.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8 9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 10.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda 11.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 12.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda 13.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda 14.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda 15.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt). 16.) Venitused Teisipäevased harjutused on vaid : Teisipäev: Ainukene harjutus teisipäev mis on lisatud on triitseps Ära tule mulle ytlema et aeroobset 2 x nädalas on palju. Kõhu treenimisest ma ei hakka üldse rääkima 1.) Soojendus sõudeergomeetril 5 - 10 minutit rahulikus tempos 2.) Surumine triitsepsi trenasööril 3 x 12 (köis)ei taha uskuda et see seeria teisipäev oleks liiast 3.) Õlakehitused sinith 4 deeriat 50kg seeriad 25 >> 20 >> 15 >> 10 4.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8 5.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 6.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda 7.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 8.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda 9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda 10.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda 11.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt). 12.) Venitused Ja Neljapäev on sama ainult et triitsepsi asewmel teen biitsepsile seeria Nüd tulge mulle ytlema et 3 x nädalas jõutrenn on liiast. Saad aru Teisipäev ja Neljapäev on Aeroobsed päevad va 1 lisa harjutus tava kavast. See et ma E-R jõusaalis viibin on see et kõhtu tahan E-R treenida.Aeroobne on ikka selleks et rasvu põletada. Eelistuses on kindlasti Rind Biitseps Triitseps Kõht
  3. Uus kava.Mida arvate?

    Mees tee endale ennem selgeks mis on räuskamine ja argumenteerimine. Se et sina ütled et ma toitumise ja treenimise alal rumal olen ei tähenda seda et ma seda olen.Oma arvamuse võid endale sinna samusesse pista. Artikleid on netis tohuja kui palju. See et asi kirjas on ei tähenda et see tõele vastab ja toimib alati 100% ja kõigil. Ma võin ka igas kraami kirja panna ja raamatu välja lasta se ei tähenda et see 100% tõsi on. Toome kasvõi näite Arginiini näol.Mille kohta paljud kirjutavad et mõtetu kraam jne. Ma olen kasutanud seda 2 nädalat ja tunnen et energiat on tunduvalt rohkem trenni ajal.Ja nö pump effekt ka olemas. Püüa 1 asjast aru saada. Ma kogun info kokku(ehk arvamused) ja sis lõpuks otsustan ikkagi ise. See et 1 jorss mulle ytleb et telli uus kava ei tähenda et ma seda teen. Kritiseerida oskame me kõik.Aga õigust kritiseerida kui su arvamust kuulda ei võeta ja su soovituses kaheldakse ja sis rumalaks sõimata pole õige. Vend vähk teeb pea iga päev kõhulihast samas teised seletavad et 3 korda nädalas on paras. Samas vähil päris korralik kõhulihas. Ma pole väitnud et mu kava oleks ideaalne või mu toitumine täiuslik samas selle asemel mind juhendada taas tööriistad ja kavade alla (kui ma juba mainisin et mulle ei sobi sealt paljud harjutused) oleks soovitanud teha selles kavas muudatusi ala jäta harjutus nr3 sellel päeval ära tee seda see päev või see päev jne. A te lasete siin telli uus kava.Vat ei telli.
  4. Uus kava.Mida arvate?

    uhuu uhuuu ma seletasin millest võileib koosneb. Mitte ei aja ma näost pai võid kangi vorsti ja saia sisse. Trenni olen teinud juttu 5 kuud. Sixpac on mul arvan rohkem väljas kui sinul. Ma üldse ei lase sellese et hakkata siin vaidlema kuidas oleks õige kõhulihasied treenida. Teen nii nagu mulle mõjub.Sellise treenimisega millega ma oma kõhtu treeniunud olen olen ma suuri muutusi märganud ja milleks muuta midagi kui see toimib. Tervet autot sa parandama ei hakka.
  5. Uus kava.Mida arvate?

    No aga mida peaks arvama. Mul neid kavasid kodus jalaga segada.Iga tegelane võib mulle arvutist uue kava välja printida. Kasutavad vist miskit programmi.Totja on vist miski PhysioTools http://www.physiotools.com/(S(osyslyjr3ne5...spx?PageId=Home Igalpool ju müüakse neid toitumiskavasid.ala 100 eek kuni 600eek Vend läheb arvuti juurde vajutab print annab sulle paberi ja selle eest kysib sult selle raha. Kle ma võiks ise ka selle softi sikutada ja päevad läbi neid pabereid printida. Ettekirjutatult on ka suht raske toituda. See ka põhjus milleks hakkasin kasutama toidulisandeid. Ei pea koguaeg arvutama palju sysivesikuid ja valke. Muidugi põhitõed on selged.(söögikorrad olgu väiksemad ja kordi rohkem see välistab selle et paisutan magu suureks) Hommikul söön alati.(kuigi pole hommikuti isu) Hommikul söön alati sooja toitu mitte ei lahmi miskeid võileibu näost sisse. Lõunasöök on ka alati soe toit. Kogused pole kunagi nii suured et tekkiks selline tunne süües et enam ei jõua.
  6. Uus kava.Mida arvate?

    Ma ju ei räägi arvudest. Üleval kirjutasin ja mainisin, et söön 4 x päevas Ülevalt on ju kava kirjas mille järgi toimin. Kella aega ei saa öelda sest mul graafiku alsuel töö ja seega ei saa öelda mis kell magama lähen ja mis kell ülesse ärkan.(aga uneaeg on ikka 8 tundi täis) Hommikul(olenevalt mis on eelmine päev valmistatud) Supp või praad + klaas piima leib+või vorst või juust Vahepala kella 11-12 aeg (kohupiim vms) Lõuna 13-14 aeg lõunaks on taaskord soe söök (variante on ju palju ei saa ju siia kirjutada mitu kartulit ja mitu porgandit mul praes on) Vahepala kuskil kella 16 aeg (banaan vms) Arginiin (6 kapslit) Pump+ (Fast) Trenn 17 aeg (aga oleneb jälle mis kell mu tööpäev algas vahel lõpetan ka kell pool 8) Trenni aeg volumaize Trenn läbi sis Valgu shake (Universal Laava) Kui peaks nüd peale trenni veel sööma sis ongi kysimus kas eine peaks olema kerge või suur?(sest söögi isu pole peale trenni) Lava neutraliseerib selle väikse isu mis tekib.
  7. Uus kava.Mida arvate?

    ümmargune jutt
  8. Uus kava.Mida arvate?

    Kui suur see õhtune peale trenni söök peaks olema? Andge andeks aga mul usaldamisega suuri probleeme.Kogun igalt poolt informatsiooni ja seejärel alles otsustan. Isegi kui annab muylle nõu paberitega treener tekib kahtlus kas ta ikka annab nõu et mind aidata või lihtsalt uupi nõu et mind kaelast ära saada. Sama mainisin ka teema alguses kava koostamise kohta.
  9. Uus kava.Mida arvate?

    Oot misasja sa seletad. Et õhtul peale 7-set kui koju jõuan peaks veel sööma kartulit, riisi muna vms? Minu õhtusöögiks ongi valgushake mida peale trenni võtan. Päevas toitumiskordasid kokku on 4 Süsivesikuid õhtul pole enam vaja.Ei kasuta neid ära. Keha rasva % peab olema madal et kõhulihas näha oleks. Pole ma miski reklaami ohver. Toitumiskava on treeneri poolt paika pandud. Ma kysisin teema alguses kava kohta arvamust selle sain.Toitumise kohta pole ma arvamust kysinud.Netis on igayx jõlekõva expert.(ma ei väida et mina seda oleks). Annab kava ymber kohandada ja kolmapäev rinna treenimise ära jätta.
  10. Uus kava.Mida arvate?

    Minu dopinguks on: Hommikusöök Vahepala Lõunasöök Vahepala Volumize (trenni ajal) Fast Pump + (ennem trenni 6 kapslit) Universal Lava(peale trenni) Rohkem ei söö see päev midagi.Vahel harva vb miski kohupiim , et kava tegelikult ongi ju jaotatud 3meks. Teisipäev ja neljapäev on aeroobne selle 5 - 10 min selle apsaka parandasin et siis muidu oleks nii: Teisipäev: 1.) Soojendus sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos 2.) Surumine triitsepsi trenasööril 3 x 12 (köis) Võib ära jätta kui arvate et liiast 3.) Õlakehitused sinith 4 deeriat 50kg seeriad 25 >> 20 >> 15 >> 10 Võib ära jätta kui arvate et liiast 4.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8 5.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 6.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda 7.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 8.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda 9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda 10.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda 11.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt). 12.) Sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos ja Neljapäev: 1.) Soojendus sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos 2.) Biitsepsi masinal 4x12 (pyramiid) (Võib ära jätta kui arvate et liiast 3.) Õlakehitused sinith 4 deeriat 50kg seeriad 25 >> 20 >> 15 >> 10 Võib ära jätta kui arvate et liiast 4.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8 5.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 6.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda 7.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 8.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda 9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda 10.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda 11.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt). 12.) Sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos
  11. Uus kava.Mida arvate?

    Ega vast polegi täiuslikku kava ja kindlat kava igayhele. Erinevad inimesed ja erinev kehatyyp. Suurt rolli mängivad ka geenid. Milleks ma jaotasin 2 päeva kava ümber oli see et kui Esmaspäev teen rinda sis teisipäev tahaks lasta rinnal puhata. Kolmapäeval jõuan jälle rinda teha sis peaks jälle päev vaba olema ja sis reedel. Ja nii jaotasingi et Esmaspäev teen kava nr1 Teisipäev mis peaks olema aeroobne päev lisasin paar harjutust vaid juurde. Kolmapäev teen kava number 2 Neljapäev taas aeroobne päev ja ainult paar lisa harjutust Reedel taas kava number 1 Kui rind väsib selle kava peale ikkagist ära sis roogin kolmapäevasest kavast rinna harjutused välja ja topin need esmaspäeva ja reede peale. Eesmärk on ikka lihasmassi kasvatamine. Kõhu kava muuta ei taha. Kõht on mul mu enda kava järgi väga suuri edusamme teinud. Siin osa on ka mänginud väga palju toitumine. 5 kuud tagasi oli kõht ees nagu ootaks 5 kuud last. Nyd on kõhulihast juba näha ja magu eest kadunud. Väiksemad toiduportsionid rohkem toidukordasid.Ei paisuta magu aga samas on täiskõhu tunne. Õhtul sysivesikuid enam ei söö.
  12. Triitseps

    selge aitähh:)
  13. Triitseps

    harige mind palun. Selgita palun seda prantsuse surumist. Ise teen triitsepsile seda et seisan pysti trenasööri ees 2 käega käiest kinni käed hoian fikseeritult paigal küünarnukkidest külgedel ja surun köie alla ja käsi tagasi alg asendisse. Viimased 3 korda on alati suure pingutusega.
  14. Uus kava.Mida arvate?

    3 x 12 ehk Esimene seeria x raskusega 12 korda sooritan harjutust sis ala 1-2 minutit paus ja sis uuesti 12 korda x raskusega sooritan harjutust.Sis taas 1-2 minutit paus ja uuesti x raskusega 12 korda sooritan harjutust. Et soovitate et vähem kordusi 1hes seerias aga suurema raskusega?
  15. Uus kava.Mida arvate?

    Kui vaatad kava sis kavale ongi juurde lisatud vaid harjutused alates: 9.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8 10.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 11.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda 12.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda 13.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda 14.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda 15.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda 16.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt). 17.) Venitused Venitusi teeb alati. Ja kõht ongi ju see mis on juurde lisatud. Tahad öelda et 10 harjutust on palju?
×