Jump to content

Knight

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Knight

  • Tase
    Algaja
  1. Madalalaubalisus!

    seoses selle teemaga, tuleb ka mul meelde üks naljakas olukord. Olin just väljunud klubist, et koju minna, kui nägin paari oma sõbrannat ja otsustasin nedega natuke juttu ajada. Natukese aja pärast hüppas kuskilt mingi ülbik välja ja hakkas kohe norima, et noh, mis sa arvad, et sa oled mingi kõva atleet siin vä, lähme siit natuke eemale ja vaatame, kes siin kõva mees on. vot selline olukord, algul ei osanudki midagi öelda - hämming . siis üritasin ülbikule selgeks teha, et ma ei soovi kakelda ja "kõvat meest" ma ammugi ei mängi. See jutt ei mõjutanud absoluutselt teda ja talle ei mahtunud hinge, et ma selline välja näen. Vennike hakkas telefoniga kohe helistama, samal ajal rääkisin sõbrannadega ja poole kõrvaga kuulasin mida see "ülbik" räägib. Helistas seal kellelegi ja rääkis suure suuga, et mingi vend norib tüli ja tahab kohe talle peksa anda . Paari minuti pärast, kui telefoni kõne läbi, hakkas "ülbik" minu ees nii vabandama ja kukkus kohe kätlema ning peale seda pani 4 tuule poole ajama . Ju sõbrakesed ei saanud appi tulla ja mehel endal kohe vesi ahjus .
  2. Liiga palju Ca?

    lihtsalt kaltsium hakkab jah ladestuma, aga et seda omastada pead sa juurde sööma magneesiumi. see et sa sööd kalmag tablette on kõik õige ja ta ei ladestu sul kuhugi;)
  3. Kas on võimalik?

    Millal: kasvõi homne päev Kuhu: sinu kodukandi jõusaal Sa võiksid pöörduda selle sooviga personaaltreeneri poole nii lihtne see ongi
  4. seljavalu kõhuliha tegemisel

    Äkki on sul tehnikas viga, mul valutab ta ka kui valesti teen. Proovi kõhulihaste tegemise ajal hoida selga natuke kõveras ja väldi selja sirgu laskmist vb see aitab
  5. Kreatiin

    no ma arvan et sellest peax ka piisama kui sa segad kreatiini pulbri klaasi viinamarja mahlaga
  6. kreatiini kahjulikkus???

    kle Kummar, aga tee see katse ära ja vaata kas voodielu kannatab
  7. Kuidas võimalik saada juurde massi?

    No kui tõesti mitte midagi kaalu juurde ei anna, siis soovita oma sõpsile tugitoolisporti --- see aitab
  8. Valgu tarbimine peale segamist.

    ma segasin ka üxkord u 3h varem joogi ära ja siis panin ta külmkappi. Pärast kui ma tahtsin teda jooma hakata oli ta muutunud selliseks paksuks lögaks ja ei maitsenud ka enam hästi. Nii et ma eelistan ikka värsket jooki
  9. Naharebendid

    No terekest. Mul selline probleem ,et kaenla alla tekivad naharebendid. Algul kui nad väiksed olid, ei pannud ma neid tähelegi, aga nüüd on olukord eriti rängaks läinud. Rebendid on välja jõudnud peaaegu piitsepseni. Huvitav oleks teada, millest nad on tingitud ja kuidas on võimalik neid ravida? Ma oleks väga tänulik kui saaks asjalikku nõu selle kohta.
  10. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    no ilma Rivaldota küll Brazil võitjaks ei tule, see on selge. ise loodan et võitjaks tuleb Prantsusmaa või siis keegi euroopast.
  11. suured jalad!

    Mnjah. See mees võib autol kumme vahetada ilma tungrauda kasutamatajava script:emoticon('', 'smid_4')
  12. Naha rebendid ja valu luudes

    Kas keegi oskaks öelda, kuidas on rebendeid võimalik ravida ja kas üldse on??? Mul tõsine probleem nendega.
×