Jump to content

marks

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

marks

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.12.1982

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. kui keegi leiab pilte sellelt võistluselt, siis ehk riputab siia foorumisse ka lingi. ise otsisin aga ei leidnud
  2. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    ikka vanameister kiivikas võidab!
  3. Kreatiin ...

    mul selline küss,et millal peaksin kreatiini võtma, kas iga päev või iga treeningpäev (ple varem kasutand)
  4. rasvapõletamine

    -5% ?? Pole võimalik niipalju nädalas põletada.
  5. No Pain, No Gain

    Ma mõtlen ikka seda valu, mis siis on kui lihast kokku tõmbad. Mitte nii et lihtsalt valutab ükskõik kas kasutad või ei kasuta-
  6. No Pain, No Gain

    Aga kui valutavad rohkem. Nii 3 päeva?
  7. rasvapõletamine

    kuidas saab kõige tõhusamini rasva põletada.kas:tavalise kõndimisega,kiirkõnniga või jooksmisega
  8. No Pain, No Gain

    Kas keegi treenib siin selle põhimõtte järgi? Kas see on õige? Mitu päeva pärast trenni peaks lihased valutama?
  9. lihasmass

    kuidas saaks kõige kiiremini ja kõige efektiivsemini lihasmassi.praegu söön lemon superit ja kreatiini.kas on veel mõni hea asi kuidas saaks kiiresti massi koguda.mis te arvate massi pulbritest.palun vastake mul oleks hirmsasti massi juurde vaja saada.
  10. Stepper

    Kalorid ja kilokalorid on üks ja sama.
  11. Massi hoidmine

    Kui palju ja kuidas peaks trenni tegema,et hoida lihaseid samal tasemel nagu nad praegu on?Asi on selles,et sain uue ameti ja trennis ei ole enam peaaegu ultse aega kaija.
  12. Kadunud

    Ei ole ta kuhugi kadunud.
  13. Piim

    Nii,et paar liitrit rasvavaba piima päevas on igati normaalne?
  14. Piim

    Ma saan aru,et peab rasvavaba piima jooma aga kas teiste piimas leiduvate ainetega ei lähe liiale,nagu näiteks laktoos ja kaltsium?
×