Jump to content

younger

Kasutajad
  • Sisu loend

    218
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik younger postitused

  1. Super, Ott, super. Tuli motivatsiooni juurde küll, onju.
  2. Piimatoodete kahjulikkus

    Huvitav, kas on olemas selline toit või toiduaine, mille mittesöömine annab elueale 100 aastat juurde? Hakkan kohe katsetama, alustan sellest, et ei söö üldse mitte midagi.
  3. Keskmine Eestlane!!!

    minu panused alkoholiaktsiisi on siis aastas järgmised- 1 pits viina isa sünnipäeval ja 1 enda sünnipäeval. Kõik. Olen kehva eestlane, ei täida eelarvet ja ka täiendav aktsiisi tõus ei tee midagi paremaks.
  4. Vaidleksin sulle vastu... USA-st saab nii mõndagi head. Loomulikult ei räägi me suurte toidulisandite kettide toodetest.
  5. ARGOLE...

    Argo oli eeskuju siis, kui me koos PÄÄSTES töötasime, on eeskuju praegu ja jääb eeskujuks ka tulevikus.
  6. Olgem ausad- tõde on see, et enamus meist ei suudaks isegi dopinguga kasvatada korralikku kulturisti keha. Olen üsna kindel, et kui selline asi oleks kõigile kättesaadav, oleks meil ilm täis kurejalgadega, suurte käte ja tissiga, tohutu suure õla esiosa ja olematu tagaosaga friike. Saab ka ilma. Kusjuures- sain proovida esimest korda sellist toodet nagu Animal Pak (loodan, et kirjutasin õigesti) ja pean tunnistama, et minule andis ta väga väga korraliku poweri. Nüüd, kus need otsas (kusjuures kahjuks jube kallis kraam), on raskused langenud ja väsimus rutem peal. Hetkel panen pilti kokku, et mis olen vahepeal enda elus muutnud, et selline asi kehas. Minu arust on selles foorumis ka varem selliseid "teemasid" olnud. Seega teen ettepaneku maha rahuneda, oodata ära tulemused, sest kollane ajakirjandus loeb seda foorumit väga põhjalikult.
  7. Palju õnne sellele idioodile, kes selle kusagil-keegi-rääkis uudise siia tõi- meedias ka juba üleval see teema.
  8. Ei ole meie käskinud neid peita....
  9. Minul hetkel selline kava: E- jõusaal (RIND-ÕLG-TRAPETS-TRIITSEPS-SÄÄR-KÕHT) T- ujumine (kerge) K- jõusaal (jalg-selg-biits-säär-kõht) N-ujumine (raske) R- jõusaal (RIND-ÕLG-TRAPETS-TRIITSEPS-SÄÄR-KÕHT) L- jõusaal (jalg-selg-biits-säär-kõht) P- täispuhkus Nädala 1. poolel on rohkem seeriaid (8 seeriat, seerias kuni 6 kordust kestvusega mitte alla 30 sekundi) Nädal 2. pool on 6 seeriat lihase kohta, kordused samad. Nii teen 3 nädalat, siis teen kergema nädala otsa, kus lihas 1 kord läbi, kordused 10, kestvusega mitte alla 40s Ja hetkel tunub minu jaoks super hea olevar, kaal kasvab, jõud kasvab.
  10. Oti Sepik ja Oti Vormi Leib - saadaval kõikides Prismades!

    Lõpuks ometi Prismas, lähen õhtul kontrollima
  11. Uni kadunud:(

    Lihase kasvatamise seisukohast ei ole isu vähenemine mitte hea asi. Söögisiu vähenemine ja unepuudus tundub hetkel viitavat ületöötamisele, samuti stress. Arvan, et tee mõni aeg trenni nii, et ühtegi seeriat ära kurnatuseni tee. Kui paremaks ei lähe, siis võta üks mõnus puhkus ja usu mind, pärast parem olla, kui kunagi varem.
  12. Uni kadunud:(

    Mul ka sama jama, kui käeopilt tulin. Trenni ei teinud ja harjumus kell 2 magama minna. Nüüd, kui jälle trennis, on kõik super, pigem isegi vastupidi- kehva natuke. Alustan trenniga umbes kell 18, kodus olen umbes kell 20. Söön korraliku eine kell 21 koos korraliku koguse süsivesikutega ja nagu nõiaväel, kell 22 on selline uni silmas, et annab olla. Ja seda isegi trennivabal päeval. Seega on minu jaoks olla kusagil hilja väljas üsna piin. Ärkan tavaliselt suure põieka peale kell 8 kusgail, sest tarbin üsna palju vedelikku. Äratuskella ka pole vaja. Proovi ka suurendada natuke süsivesikute hulka õhtuti. Arginiin minul isiklikult unehäireid ei põhjustanud.
  13. 128 on hea selg, kahjuks võtab puuduv (loe: liiga suur) keskosa sellelt palju maha..
  14. kõige mitmekylgsem kulturist

    Arvan sama, pole nüüd selle näitlemisoskusega hiilata siin miskit.
  15. Nujah...nii umbes 20 aasta pärast, siis anname andeks.
  16. Tahtsingi öelda, Ott, et isegi mina, hindamises täielik võhik, ei näinud küll nr 125-e juures midagi, mis Sinust parem oleks olnud. Seega pea püsti.
  17. Ütlen sulle nii- nii kaua, kui raskused suurenevad, ära küll muretse. Kui raskused on viimasel ajal samad, siis on arvatavasti ületreening, anna puhkust.
  18. Järjekordne "tark" artikkel toitumisest

    3 muna nädalas. Arvasin, et see asi on lahenduse saanud. Keegi elab ikka veel koopas. Ja krevetid mulle väga maitsevad. Kreveti-pruuni riisi salat tomatiga on vapustavalt hea.
  19. Toitumisnipid Cosmopolitanist

    Ja huvitaval kombel on ikka rasvad need, mida kindlalt vältida tuleb. Oeh. Ime, et apelsinimahlaga niisutatud vatti vahepalaks ei soovitata.
  20. Toitumisnipid Cosmopolitanist

    Arvan ka, et ta mõtles seda selliselt, et telekat vaadates, olles vb sündmuse keerises, ei pane me tähele, mis täiskõhutunne tekib ja sööme lihtsalt üle.
  21. Uus A-rühm

    Olen ka oldschooli fänn. Oli aeg, mil see oli ikka terve pere kohustuslik programm, olenemata vanusest. Isegi teistkordsel sarja kordusel oli sama tunne, Ja pean tunnistama, et vaatan ka neid, mis praegu jooksevad.
  22. No kleidikandmisvõistlus see vist ei olnud, onju.
  23. Väga ilusad pildid, kuid Rosin, kus Sinust pildid on? Ootan neid väga.
  24. Pisike Rosin on meeletult ilus naine.
  25. AB Tronic x2

    Huvitav, kust kohast on tulnud arusaam, et ilma töö ja vaevata, teleka ees krõpsu süües, on võimalik midagi ehitada või rasva põletada? Mõne teise teema jaoks ka- huvitav, kust kohast on tulnud arusaam, et valk on kõige tähtsam? Alati arutatake, mis ja kui palju miski valku sisaldab... kust selline arusaam tuleb? Igatahes on olnud siin lehel kusagil väga suur möödapanek.... Nagu üks tark inimene ytleb "Milleks kütta kaminat antiikmööbliga" (I. Otsus)
×