Jump to content

younger

Kasutajad
  • Sisu loend

    218
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik younger postitused

  1. Hommikupuder

    Mind küll mingi puder hommikuti uniseks ei tee. Vastupidi. Kui ma putru ei saa, olen tusane ja unine.
  2. ise hardgaineri tüüpi ja larbin 120g sisse kiireid süsikaid, aeglased süsikad enne trenni teevad uniseks. Sa mõtled ikka vastupidi eks.
  3. Ülihea. Tahtsingi juba pärima hakata, et millal toimub. Kogu jutt selge ja üheseltmõistetav.
  4. Ma ka eriti probleemi siin ei näe. Võib olla hilisemad sõnad oleks natuke pehmemad võinud olla, kuid pole Arnold eriti pika jutu mees .
  5. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Misasja nad söövad selle raha eest? Musta kalamarja või?
  6. Ole nüüd. Ega see osa mullegi meeldi, kuid seda ainult korra.
  7. Mikk Raudsepp

    uskumatu jalg on sul, mees.
  8. Jüri on veel suurem üllatus. Super Palju õnne kindlasti mõlemale.
  9. Lihtsalt fantastiline. Näed, minu ootusi ületas 1 koha võrra
  10. Veepäev

    Kas tõesti on inimesi, kes endale niimoodi vabatahtlikult teevad? Või äkki keegi sunnib? No kurivaim, kui söömise ka ära jätan, milleks üldse elada:)
  11. 165cm ja 117kg

    Ott, Sa oled Eesti kõvem arvamusliider, kui Sa ise arvad vist.
  12. Valgurikkad pannkoogid

    Ah, mis vaidlete. Ega Te neid igapäev sisse aja. Ja pannkook on ju PANNKOOK...mm..pühapäev, maasika toormoos ja jäätis, nagu Ott ütles..mmm. EI mingeid lolle kaalutlemisi, et mis see sisaldada võiks, lihtsalt tõstad suhu...jammmi. Tuletabki meelde, et varsti kohe ju pühapäev...jeeeeeee
  13. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Väga hea valik lausa ja see naeratus, mis sealt poest alati vastu vaatab, on hindamatu.
  14. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Aga Imre, sinna on ju peaaegu kuu aega. Kuidas Sa ennast hoida suudad?
  15. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Super ! Palju õnne!
  16. Appi tõttab Ott Kiivikas

    Väga suur kiitus kohe!
  17. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Indrek Viska vabakava oli kõige suurem elamus..natuke lihvida ja ausalt öeldes tõeline leid. Edu sulle, Indrek.
  18. See oli Oti enda kohta, mitte Mareki kohta ja polnud seal ridade vahel midagi.
  19. Teate, kallid foorumlased, ütlen ette ära- üks asi on teha neid alasid trennis, hoopis teine asi on seda teha võistlusel- HOOPIS KOLMAS asi on see, kui Rootsi peakohtunik su selja taga loeb- NO NO NO, kuigi ise arvad, et teed imehästi. Aga suur aitäh korraldajatele ja suur aitäh Reval Spordile, Indrek Viskale ja üldse kõikidele võistejatele.
  20. Pööbel nõuab pilte...!!!!!
  21. POSTITANTS OLÜMPIALE!

    Tuleb meelde nali (vabandan Kaido ees juba ära)- Kas male on spordiala? Jah, on küll, kui eneserahuldamine on raskejõustik. Kokkuvõttes- no on ikka naljamehi ilmas:)
  22. Nooh...positiivne on see, et kõik saavad medali
  23. Hommikupuder

    Mina teen nii- täiskaerahelbed kaussi, piim peale, viinamarju, muid marju sisse ja kõhtu. Ei mingit keetmist ega mässamist. imehea on.
×