Jump to content

SiimV

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

SiimV

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 29.08.1989
  1. Võida Fasti T-särk

    Nüüd ma tean kuhu maksumaksjaraha läheb
  2. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Isiklik lemmik on Rootsi....loodetavasti jõuavad nad vähemalt veerandfinaali. Aafrika meeskondadest tooksin esile Elevandiluuranniku, seal mõned päris kuulsad mängijad(Drobga, Kolo Toure jt), aga kahjuks nad sattusid surmagruppi...äkki nad suudavad üllatada. Aga võitjaks pakun ma ikkagi Brasiiliat.
  3. Uue kujundusega särk!

    ostaksin ka
  4. Särgid

    eelviimane tõesti parim
  5. Lahustuv Vs Tavaline kohvi

    Sinna sisse saad ise kohvi teha, veekeetajaga keedad vee kuumaks, eelnevalt oled pannud sinna press kannu kohvipulbrit, valad kuumavee sinna sisse, lased natuke tõmmata ja siis lükad selle kohvipaksu filtriga alla.
  6. Vot see on alles naine:D

    Väga rõve....naised peaksid sellised õrnakesed olema, keda mehed kaitsevad, mitte sellised kollid kes meestele hirmu nahka ajavad
  7. Midagi humoorikat

    selline vanaema võiks endal olla
  8. parim aeg trenniks

    sama siin, kool on veel 13.30, aga noh kohe saab see läbi nii et võib proovida
  9. Fotovõistlus - EKV 2006

    Nr. 3 parim
  10. Rinnalt surumine

    aga mis raskusega.....max raskusega kui teen jõudu?
  11. Kes võidab tänase Eurovisooni !?

    Kas ainult need loevad kes pakkusid soome või need ka kes pakkusid soomet ja veel teisi riike?
  12. Rinnalt surumine

    16a, 185, 78kg
  13. Rinnalt surumine

    Rejeef või jõud massi on piisavalt
  14. Rinnalt surumine

    praegune max tulemus siis 70 kg...milliseid seeriad oleks mul kõige mõtekam teha?(Käin kolm korda nädalas jõukas)
  15. Kes võidab tänase Eurovisooni !?

    Võitjaks võib tulla 3 riiki, kas Sveits, Soome või Venemaa...aga muidu see eurovisoon on täielik jama..naaberriigid annavad üksteisele punne, vahetpole kas on hea või halb laul ikka annavad, välissuhted on vaja ikka korras hoida ja ma ei saa aru miks need Hispaania, Suurbritannia, Saksamaa ja Prantsusmaa otse finaali saavad..nad on küll suured riigid, aga mitte eurovisooni mõttes. IIrimaa on suur eurovisiooniriik..7 korda võitnud
×