Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Jälle mingi imeasi

    No ma ei saa
  2. Tähtis päev!

    Istun siin, loen eelnevaid kommentaare ja mõtlen:"On ikka rahvas siin: üks soovib heast südamest õnne ja seepeale laskutakse mingisse vaidlusse". Head sõbrapäeva kõigile ja see õnnitlus tuli kohe sügavalt südamest!
  3. Surumine!

    Siit juba mitmeid kordi läbi käinud video, kuid neile, kes pole siiski näinud: KOHUSTUSLIK http://thefitshow.com/week3/milos_chest_med.htm Üks asi, mis tuleks teha rinda treenides, et seda paremini tunnetada: surudes pole sinu eesmärk kang ülesse ajada vaid justkui pigistada lihast, kujutad endale ette kuidas lihas kokku tõmbab ja proovid seda teha ise. Vaata videot saad vast aru mis ma mõtlen.
  4. ületõmme

    Hvitav küll, ma pole küll tähele pannud, et selga eriti treeniks ikka tunnetan, et rind töötab... ja rind töötab ikka päris tublisti.
  5. Sääre kasvatamine!

    Üks asi mis ehk väärib proovimist on sulghüpped (ainult säär töötab hüppamisel) hüppenööriga. Ei oska nüüd mõjudest rääkida kuna olen seda saanud vaid korra proovida, kuid noh kui näed mõtet võid proovida. Seda võiks teha mitu seeriat, nö. nii palju kui torust tuleb, seerias tee näiteks mingi kindel arv või aeg hüppeid (nt: 1,5min hüppad, lühike paus, jälle 1,5min).
  6. Trennipäevade vahetus

    Ega midagi tegelt valesti polegi jah, veidike valesti väljendasin ennsast, vabandan. Lihtsalt ise eelistaks nii teha, muidugi siis peaks N ja R ära vahetama.
  7. Trennipäevade vahetus

    Soovitaks biiza ja õla ära vahetda muidu tundub OK.
  8. Millist varustust kasutate?

    Kindad Tõsterihmad (neid kasutan vaid ühe harjutuse jaoks- õlakehitused kangiga) MP3 (aeroobne möödub nii kiiremini ) Kaalun ka tõstevöö muretsemist...
  9. Abi ja nõuandeid treeningu kohta

    Hantliga küünarvarte kõverdusel on mitmeid variatsioone (seda just haarde osas), soovitatav oleks aegajalt proovida erinevaid viise. Scottpingi ehk noodipuki eelis on, et ta välistab "varastamise", mille võid saavutada harjutust seistes sooritades ennast edasi tagasi "pendeldades ja nii kangi üles aidates või küünarnukkide liigutamisel, mis tegelikult peaksid püsima harjutust sooritades paigal.
  10. Abi ja nõuandeid treeningu kohta

    Oled vaid kaks kuud käinud, ära muretse küll sa veel arenenud. Kodus ära tõesti hakka lisa tegema, teed jõusaalis korralikult ja muud midagi. Kui soovid õlavarrele laiust juurde võid proovida teha biitsepsile seistes küünarvarte kõverdusi kangiga laia hardega. See lisab harjutusel rähkus biitsepsi sisiemisele peale nö laius.
  11. Küsimus!

    Noh selle aja sees lihas kasvas ja rasva kadus. Rasva kadu (kilogrammides) ületas lihase juurde kasvu (kilogrammides) nii, et siis kaal langes. NB! Kuna on teada, et lihast kasvatada ja rasva põletada ei ole ühel ajal võimalik (üldjuhul), ju siis kasvas algul veidi lihast siis tekkil kehal energia defitsiit (mitte lihase kavamise vaid toitumise muutumise tõttu) ja kadus ka rasva, või vastu pidi.
  12. Mis jõusaal see on ? Ma tahaks nagu teada kuhu mitte minna... Tegelt on alasti jõusaalis käimisel vaid üks miinus- miski võib kuskile vahele jääda.
  13. Jaa, kõva !!! Vajadusel teeks isegi, aga ei ole erilist tahtmist (äkki hakkab veel meeldima krt ).
  14. Argo, ära usu midagi mida ta ütleb!!! Ta ütleb küll, et see lihtsalt süütu maitsmine aga pärast näitavad kõik sinu pihta näpuga nagu mõnle väärakale ja ütlevad: "Keemik!!!". Üldse on selle asjaga nii, et algul annab Ronnie niisama, ütleb:"Proovi ära". Aga siis sa tahad seda jama veel ja veel, kuid siis tahab ta juba raha!!! Ära mine liinile!!! See on pähh!!! Loo moraal: Mehed ärge sööge keelatud asju, puhtalt on kõik palju lõbusam .
  15. treeneri treeningkava...

    Kui arvestada, et seeriaid on igale harjutusele 1-2 siis korraliku intensiivse trenni tegemise juures ei veniks trenn nii pikaks.
  16. Pronkskuju

    Ise leian, et selle sõduri peaks lihtsalt seal hoidma kuni Venemaal valimised läbi (võibolla umbes paar nädalat peale valimisi), niikaua olema selle koha pealt vait ja siis ta kuhugi mujale viima.
  17. Pronkskuju

    MASENDAV on tõesti õige öelda selle jama kohta. Venelased, ma ei mõtle selle all kõiki, on kindlasti neid, kes mõistavad Eesti ja eestlaste seisukohta, on lihtsalt nii põikpäised, et nad isegi mitte ainult ei proov ega taha mõista eestlaste seisukohta vaid nad ei ole nõus meid äragi kuulama. Asja teeb veel hullemaks asjaolu, et Venemaal on tulekul valimised ja Vene poliitikud kasutavad pronkssõdurit ära oma propakandkas. Kõiges on tegelikult süüdi see, et eestlased ja venelased näevad ajalugu teisiti. Kui venelased usuvad, et nad vabastasid Eesti, siis eestlased näevad seda okupeerimisena. Kõige väärakam on see, et seal pronkssõduri juures polegi arvatavasti haudu, vähemalt nii väidab sõduri püstitamise ajast pärinev kirjandus.
  18. Palju õnne sünnipäevaks, Rebane !

    Õnne ja Tervist!
  19. seksikad

    Peaks ütlema, et sul on hea maitse naiste suhtes Saare seksikust ma kommenteerida ei oska, aga mind on vaevanud juba mõnda aega küsimus: Kas on ültse keegi kellele see tema laul üldse meeldib? Pole veel kohanud sellist kellele meeldiks!
  20. Jobusid rohkem kui rubla eest!

    Jätaks isegi selle kõrvale, et rõve. See on ju tegelikult täiesti pointless, see pole ju mingi lihaski seal naha all. Pole küll lähemalt tuttav syntholi toimega, kuid ega seal lihases arvatavasti jõudu ka eriti pole, vähemalt mitte selles osas mis on toodetud ennast süstides.
  21. Kätetu!

    Usun, et see seletust ei vaja.(Vaadake kindlasti pilte!!!) http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=523356
  22. Kätetu!

    Ratastoolis profikulturist: http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/fi.../fsi_nutrex.htm
  23. kava

    See tähendab, et sul pole kavas reie tagaosa. Samas puudub kavast ka säär.
  24. Sellega on nii nagu on narkootikumide vedamisega üle piiri, see kang pistetakse lihtsalt ..... ja siis kõnnitakse vaikselt välja. Et siinsete daamide au mitte solvata (olen kuulnud, et nende ees ei tohi halbu sõnu öelda) jätan selle vahepealse sõna kõigile enda mõelda. Noh igaljuhul on tõesti nõme kui mõni tüüp lahkub saalist kahtlaselt raske kotiga. Endal sellega küll kogemust pole aga ega see mulle ei meeldiks.
×