Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Fast tõstevöö

    Kiivikas kasutab vist sama, vähemalt näidistreeningul oli minu mälu mööda selline. Nii, et maha kohe ei laidaks.
  2. VAADAKE PILTE!

    Jess! Vähk elab edasi!!!
  3. Noored ja Steroidid

    Tegelt oleks aeg hakkata tegema ennetus töid. Meil pole steroidid veel nii levinud kui USA-s aga küll me ka varsti järgi jõuame. Tegelt peaks riik või keegigi asja käsile võtma, kuna muidu ongi varsti nii, et puhtaid poisse otsi tiku tulega taga ja mitte ainult kulturistide vaid suvaliste harrastajate seast.
  4. Oh, jess, ma võin jälle õnnitleda . ÄPPI PYRTHHTAII (tõlge: happy birthday!) Nüüd siis see sünnipäeva hooaeg käes . See jaanipäev on ikka üks tore päev (loe 9kuud jaanipäevast ja vaata kuhu jõuad. Vastus: Veebruari lõpp ja märtsi algus)
  5. Joker 30 - õnnitleda võivad kõik !

    Vabandan hilinenud õnnesoovide pärast, aga parem hilja kui mitte kunagi. PALJU-PALJU JA VEIDI VEEL PEALE ÕNNE!!!
  6. Hack-kükk või kang turjal täiskükk?

    Miks ei ole mõtet siis? Just need poolkükkid pidid põlvedele halvasti mõjuma, kuna nii on võimalik kasutada suuremat raskust, mis aga rõhubpõlvedele ja põlved "kuluvad". Usun, et see kehtib ka hack kükil.
  7. VICTORY! Olen ülimalt õnnelik, et kesikud ei võitnud ja nüüd nad ei saa isegi koalitsiooni . Oleks vaid IRL veidi paremini teinud. Ma oleks Keskerakonna üle nii naernud kui nad oleks veel IRL-ist ka maha jäänud.
  8. Omatehtud kavad.

    Vaheta ikka biiz ja triiz ära ning soovitaks vahetada ka jalakõverduste ja jalasitutuste järjekorra omavahel ära.
  9. Soovitused algajale

    Kindlasti ei tasu karte jõusaali , sinna võib ka kohe minna. Seal ongi kõige parem trenni teha... muidugi on vabas õhus ka mõnus. Jõusaali mine ikka kohe ja kohe ka treeneri juurde. Kõige tähtsam just treeneri juurde.
  10. Kõhulihased

    Mida need "rinnale mõnda harjutust" peaks tähendama ? Teed 3 seeriat kõhulihastele 1 seeria rinnale, siis 3 seeriat kõhule ja jälle 1 rinnale? Where is the point in that?
  11. Noh, see on vaid minu arvamus, kuid leian, et normaalne inimene peaks ka teadma keda ta oma riigikokku tahab.
  12. Pronkskuju

    Huvitav, kui inimene teeb sporti, ei tohi kaasa rääkida päevapoliitilistel teemadel, sest tema peaks olema hoopis trennis ?
  13. Mõeldud on vist siiski rohkem sellist kõhtu nagu Ronnie Colemanil ja Markus Ruhlil, kõhulihased paistavad ilusti välja aga kõht ise on kuidagi ees.
  14. Siis ajasin veidi sassi, vabandan.
  15. Pronkskuju

    Tuleb tunnistada, et eestlased, kes eile Pronkssõduri juure oma pärja ja loosungitega läksid, provotseerisid oma loosungitega venelasi. Samas ei ole normaalne Sõduri juures olnud venelased kohe kätega kallale läksid. See, et politsei Erl-i rahva minema ajasid on samuti mõistetav, kuna enne nende saabumist oli üritus siiksi rahumeelne olnud. Pealegi oli ERL-i mehi palju vähem kui venelasi ja kui neid sai minema ajada paari politseinikuga siis venelaste laiali ajamiseks oleks tarvis olnud palju rohkemat. NB! Ma olen jätkuvalt selle poolt, et Pronkssõdur Tõnismäelt eemaldataks ja asetataks kuhugi mujale. Noh, mis okupatsioon minu pere ajaloos on teinud... mu vanavanaisa, kes kuulus Kaitse Liidu juhatusse ja oli väga aateline inimene, pidi metsa põgenema, kust ta lõpuks ka tabati ning vangistati (väidetavalt oli mees kes tema vastu tunnistas ja see läbi ka süüdi tema vangistamises Enn Tarto). Vangis jäi ta haigeks ja suri. Vanavanaema koos 3 tütrega saadeti pikkadeks aastateks Siberisse.
  16. Üldse võiks kogu maailma tuumapommidega üle lasta. "Pole inimest pole probleemi." (Lenin... võis olla ka Stalin aga peaks ikka olema Lenin)
  17. Al Capoune polnud ka loll mees, asju ajada ta oskas. Ka Lenin ja Stalin olid targad mehed, võib-olla isegi geeniused. Armastasid ka rahvast, no vähemalt avalikkuse ees.
  18. Arvan, et iga normaalne inimene peab oma moraalseks kohustuseks valida. Seda keda ta valib ei ole minu otsustada, mina saan vaid loota, et see pole Keskerakond. Ka mulle hakkab Mart järjest rohkem meeldima, tõsine tüüp, teab mida teeb.
  19. Pronkskuju

    Loomulikult ei saa süüd ajada Vene rahvale, käis ju siiski tõsine ajupesu ja terroriseerimine. Samuti on ju küllaldaselt eestlasi, kel lasub süü NL poolt sooritatud kuritegude eest. Ning see, et osa rahvast olid kommunismi pooldajad ei saa panna süüks tervele rahvusele Sellest osast piisast, et saada kommunism võimule ja sealt edasi polnud keegi suuteline laviini peatama. See, et kedagi ei sallita, peetakse endast all pool olevaks, lihtsalt isiku päritolu tõttu, on äärmiselt häbiväärne, mul on isiklikult tõsine häbi kui kuulen, et mõni minu kaasmaalane on nii teinud. Tegelikult poleks isegi korrektne öelda Vene valitsus vaid NL valitsus, kuigi minus tõstab pead hirm, et see esimene liigub sinna teise poole.
  20. Ikka, ikka lihaste kohta

    Mis soost sa oled? Seda kuulen ma esimest korda, et jõutõmme teeb puusad suuremaks .
  21. Kõige paremad on minu meelest debatid. Erakondade esindajad esitavad argumente oma lähenemisest eestlaste heaolu parandamiseks.
  22. Tiblad? Keda sa selle all mõtled? Ega omati venelasi? KE eesotsas Etsiga mulle absoluutselt ei meeldi aga sellised tüübid on veel hullemad kes inimesi nende päritolu järgi mõõdavad ja siis sõimavad. Mul pole Ega kõik pensionäridki KE-d vali. Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes, minu teada, valiks KE. Sinna hulka kuuluvad mu vanemad ja vanavanemad. Kesknädalat reklaamiti kunagi nii: Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loeks Kesknädalat. Selle lause ütleja ja minu tutvusringkonnad on vist ükteisest väga kauged, sest ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes loeks Kesknädalat. Ma nüüd kindalat ei tea aga, kas see oli Nelli teataja kus olid mingid ilged libauudised ja muud mõttetused, vot Kesknädal on just selline. Ma tean seda see tõttu, et, häbi küll tunnistada, ma olen lugenud Kesknädalat. Meile on hakanud mingil kahtlasel põhjusel Kesknädal postkasti ilmuma , mitte keegi mu perekonnast ei ole seda tellinudki, keegi pole ka KE pooldaja, täitsa vastupidi, kuid lihtsalt (arvatavasti seoses valimistega) hakkas postkasti ilmuma. Ei teagi, kas helistada sinna toimetusse ja sõimata neil nägu täis, et mis nad sellist saasta saadavad või hoopis seda lugeda ja naerda millist soga suudab üks inimene kokku kirjutada. Igaljuhul saab Kesknädalaga ilusasti katelt köetud .
  23. Pronkskuju

    Muideks olevat Eesti enne seda 50aastast okupatsiooni Soomest paremal järjel, soomlased käisid Eestisse tööle, mitte vastupidi.
  24. Toidulisade tarvitamine

    No einoeino, lahe. Kaua sa oled jõusaalis käinud? Arvestades, et oled algajate kava juures ütleks, vähe... mõni nädal. Sellest hoolimata, on kõik kreatiinid ja proteiini pulbrid tellitud.
×