Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. vajadus "väristada!

    Endal esineb ka aegajalt seda jalaväristamist, aga seda harva ja vaid hetkeks. Samuti mängin pastakaga. Ja see, mis mu vihikutele kõige kurnavamalt mõjub on, et ma hakkan joonistama (ma ei ütle "sodima", sest ma ikka veits joonistada ikka oskan). Aga paar korda olen nii ennast palju hullematel viisidel välja elanud: mingi periood ma ei suutnud lõpetada sõrmede nipsutamist, seda küll mitte tundide ajal, aga see vist isegi päris seda laadi värk polnud kuna tegin seda peamiselt siis kui millegile sügavalt mõeldes, üritades midagi näiteks meelde tuletada. Aga üks viis kuidas ma suutsin mõned inimesed enda peale päris vihaseks ajada oli see kui ma taskust võtsin, eneselegi märkamata, võtmed ja hakkasin neid teatud viisil kõlistama. Igal juhul tegi see võtme asi endale palju nalja, sest see oli lihtsalt nii vaimukas kui vihale mõni läks. Igaljuhul sain võtme jamast üle kui tõstsin võtmed vasakust taskust paremasse taskusse, kus mu käsi nii tihti ei sattunud. To yrx: See teine variant, mida sa pakkusid see on eriti just autistidel. Mõnd sellist last muud moodi rahulikuks ei saa kui korralikult kiikuda ei lase. Inglise keeles oli selle asja nimi vist repeated behaviour ja sellel on ka muid väljendus viise kui kiikumine.
  2. film "300"

    Sparta armee oli küll tugev, kuid pikas perspektiivis oli läbikukkumine paratamatu. Spartalased ei arendanud kultuuri ei mingeid teadusi ja see tõttu ei arenenud ka sõjarelvastus ning jäädi maha teistest riikidest. Kui Spartas sündis poiss, pidi ta olema terve, kui tal oli midagi viga siis tapeti ää.
  3. Küsimus

    Eks parim ole ikka konsulteerida treeneriga. Üks parimaid lahendusi http://shop.fitness.ee/index.php?cPath=37&...9a236d9ac0370c2 (soovitan seda viimast nendest kolmest). Jalgade treenimine annab hüppevõimele kindlasti juurde, on ka spets kavasid, mis mõeldud selle arendamiseks.
  4. Omatehtud kavad.

    Ei oska muud öelda, kui muuda oma treening intensiivsemaks (pausid lühemaks), et trenn vähemalt üle 2h ei kestks. Vähemaks fulli puhul eriti ei saagi vist.
  5. Omatehtud kavad.

    Kas laupäev polegi päev?
  6. Kommenteerige treeningkava

    http://www.exrx.net/WeightExercises/Deltoi...dNeckPress.html Vastavalt sellele on põhi rõhk õla esiosal ja õla keskosa on lihtsalt sünergist ehk koostoimelihas. Eks ole ka võialik vastavalt tehnikale kanda harjutuses õla keskosale lisakoormust, kuid kindlasti on õlakeskosa treenimiseks paremaid viise. Kui mind ei usu siis usu Milos Sarcevitki:"Any overhead press is gonna be stimulatig mostly he front deltoid."
  7. Kommenteerige treeningkava

    Kukla tagant surumine, jättes hetkel üldse kõrvale selle, et harjutus on väga vigastusohtlik, mõjub siiski õla esiosale ja keskosa osaleb harjutuses minimaalselt. Pealegi oli minu arust kavas õla treeninguga kõik korras lihtsalt, et seda peaks tegema peale jalgu.
  8. Treeningkava

    Kui teed kükki 5x5 siis oleks parem jätta sääre sirutused või jalapress ära. Säärt võiks veidike rohkem teha, lisa 1 harjutus (samuti 3seeriat). Selja päeval teed sa nii jõutõmmet kui keretõsteid pukil , mõlemad nagu alaseljale. Alaseljale piisab täiesti jõutõmbest, tehnika peab kindlasti paigas olema, kui ei ole siis tee keretõsteid. Aga kui tehnika on olemas siis jäta jõutõmme alles ja vaheta keretõsted harjutusega lailihasele, nt tõmbed plokil ülalt rinnale, laihaare. Nii biitsepsile kui triitsepsile soovitaks 1 harjutuse (3seeriat) vähem teha ja need 6 alles jäänut sooritada kindlasti korraliku tehnika ja aeglase tempoga. Võtab paremini läbi - küll näed. Viimane harjutus õlale treenib õla sama osa, mis 1. harjutus, viimane asenda nt sellise harjutusega "ettekallutatult hantlitega lendamine kõrvale" või mõni muu õla tagaosale mõeldud harjutusega.
  9. Kevade algus!

    Ka Räpinas on ilus ilm, eriti täna . Võhandu jõgigi on siinkandis pea täielikult jäävaba, igaljuhul ujumas sai käia küll .
  10. Treeningkava

    Kui lisaksid seeriate arvud, mis sa eri harjutustes teed siis oskaks nagu selgemini öelda.
  11. Minu treeningmeetod

    Ega sa nüüd nii aru saanud, et seda 3päevast kava 2x nädalas läbi teha ? Seda kindlasti mitte, 3päevase kava teed kord nädalas läbi nii, et sai pea jõuka minema ei 4 ega 6 korda nädalas, hoopis 3. See kui lahja see kava sinu jaoks on oleneb su treeningu intensiivsusest ning harjutste tehnikast ja tempost.
  12. Minu treeningmeetod

    Mis kuradi loll jutt see on, et kui biits ja triitsa ühel päeval teha on käele koormav ? Selle asemel teed üks päev rinda(koormab korralikult triitsa) ja siis järgmine päev triitsa!? Ületreeningust oled kuulnud? Eesmärk on lihase kasv ja rasvapõletus? Selline asi on ekspertide sõnul võimatu, kuigi mõned on ained mis väidetavalt seda isegi võimaldavad. Teed kõhtu ja alaselga soojenduseks ? Sellist asja kuulen esimest korda. See kava on sul jama võta üks Kiivika omadest!
  13. Kommenteerige treeningkava

    Miks jalgadele nii vähe ja biitsale ning triitsale nii palju? Jalad on veel trenni lõpus , see ju jama. Ning selja/trapetsi keskosale pole nagu ühtki harjutust, vaid see mida paar korda kuus teed. Kas trennipäevade vahel on ka puhkepäevi? Jaotus on ka selline kahtlane, mida ise ei kasutaks. Pigem kasuta Kiivika koostatud kava mis sel saidi on antud (Tööriistad--->Treeningkavad).
  14. Rinnalt

    Rinna treeninguks pole paremat juhendit: http://thefitshow.com/week3/milos_chest_med.htm
  15. Treeningkava

    Ja ka õlga võib rinnaga ühel päeval teha (siis muidugi mitte teha palju õla esiosale). Lihtsalt parem kui õla esiosa ei treenita veel järgmine päev. Algne jaotus oli täitsa hea, aga kas ma sain õigesti aru, et sa teed kava kuni 2x nädalas läbi? Tee 1x ja korralikult, muidu paari nädala pärast on sul trennist kopp ees (üks esimesi ületreeningu märkidest).
  16. Säärelihas

    Avalikus foorumis ei sebita
  17. Lihased valsad

    Tuleb eristada "head" ja "halba" valu, kui tegu on valuga, mis tuleb piimhappest lihastes siis see on "hea" valu ja tähendab, et lihas on saanud korralikult koormust. Valu leevendamiseks tuleks kindlasti peale trenni venitada, mis väldib ka lühenenud lihaste arenemist. Kui lihas veel valutab ei tasu kindlasti seda lihast treenida, kuna ta pole veel taastunud ja nii käitudes lõpetad ületreeninguga.
  18. Nõu algajale

    Seda kindlasti, kuid 3 kuud on kindlasti üle pakutud, isegi 2 palju võitu, isegi algajale.
  19. Nõu algajale

    2-3 kuud !? Ma kasutan üht kava umbes 3 nädalat, max kuu, siis oleks nagu viimane aeg vahetada. See kaua algaja kava teha on muidugi inividuaalne, aga minu arvates pole üle kuu mõtet seda teha ja siis oleks paras minna üle 2 päevasele kavale. Aga kui keegi leiab, et peaks algajate kava kauem tegema siis antku märku. Proteiini pulbreid pole kohe kinlalt mõtet kohe muretsema hakata, toidulisad on parajad siis kui areng jääb juba toppama. Algustades jõusali treeningutega kasvavad need lihased suurepäraselt ilma lisanditeta ja nendele raha kulutamine oleks justkui selle tuulde loopimine. Parim, mis sa saad teha on muretsda toitumis kava, korralik toitumine annab parema tulemuse kui mis tahes lisand. Pealegi pole ka igast pulbrid imerohud, ilma korraliku toitumiseta ei annaga needki suuri tulemusi.
  20. Elektriga lihased punni ...??

    Selliseid teemasid küllaga olnud. Huvilised, otsige!
  21. Jalgade treeningu Tähtus ?

    Reie tagaosad
  22. Jalgade treeningu Tähtus ?

    Jalgu ju nii mõnus treenida! Pealegi, kes see ikka Jhonny Bravo tahaks olla?
  23. probleem

    Tegelikult on tihti probleemiks, et rinnale tehakase liiga palju seeriaid ja/või treenitakse neid liiga tihedalt, tagajärjeks on ületreening. Nii, et seesuguste soovitustega tasub ettevaatlik olla.
  24. Kätekõverdused

    Küsimus teema algatajale, kui vana sa oled? Noortel on täiesti tavaline, et mõne liigutuse juures liigesed "naksuvad". See pidi lõppema umbes 21. eluaastaks.
  25. Algajal ilus keha...?

    Ma leidin kül kohe üles sellise asja http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...Reljeefitsükkel . Piisav vastus ma usun.
×