Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Hull mees, mis muud Mõnusad lihased ikka.
  2. Omatehtud kavad.

    Tahaks kommentaare selle kava kohta - igasugused sobivad, nii head kui halvad, eriti viimaseid. Kava eesmärk oleks peamiselt mass ja seekord proovin seda saavutada madalamate kordustega. Korduste ja seeriate arvus ei ole ma täielikult "kavas kinni" ja teen vastavalt tundele. 1. Rind & kõht 3 esimese harjutuse järjestust pidevalt muuta. »Surumine kaldpinnal 4*8-4 »Surumine horisontaalpingil 3*8-6 »Rööbaspuudel surumine (lisaraskustega) 3*10-6 »Lendamine kaldpinnal 2*15-8 »Kerepöörded 3*max »Istessetõusud 3*max 2. Selg & ranne »Lõuatõmbed kukla taha 4*8-6 »Lõuatõmbed ette 3*max »Kangi tõmbed vastu kõhtu (2 varianti – vahetada üle nädala) 3-4*8-4 »Ettekallutatult pingil hantli tõmbed 3*8-6 »Jõutõmme 3-5*8-4 Ei pannud jõutõmmet trenni algusesse, sest siis ei suuda pärast kangi tõmbeid vastu kõhtu teha »Küünarvarte kõverdused pealthaardega 3*8 »Rippumine 3*max 3. Puhkus 4. Õlg & biitseps & triitseps Õla puhul tõstsin arengus veidi mahajäänud osad ettepoole »Lendamine ettekallutatult 3*langev raskus kõigepealt teen veidi suurema raskusega lendamist ja siis kohe otsa kergema raskusega ning see on 1 seeria »Lendamine seistes kõrvale 3*10-8 »Military press 2*6-5 »Arnold press 2*10-8 »Seistes küünarvarte kõverdused kangiga 3*8-6 »Kaldpingil küünarvarte kõverdused hantlitega 2*10-8 »Istudes hantliga biitsepslile 2*langev raskus »Rööbaspuudel surumine (lisaraskustega) / kitsahaardega surumine / Prantsuse surumine 3*8-4 »Ploki alla surumine 2*8-6 »Ühe käega seljatagant surumine 2*10-8 5. Jalg & säär & kõht »Kükk kang turjal 4*8-4 »Jalapress 3*8-6 »Sääresirutused / Hack kükk (võib ka mõlemad) 3*10-8 »Säärepainutused 3*10-6 »Kang turjal säärele 3-5*15-6 »Alakeha tõsted 3*max »Istesse tõusud 3*max 6-7. Puhkus
  3. minu treeningkava

    Eks meil seal Räpinas ole jah väike arsenal .
  4. Omatehtud kavad.

    Ma ei taha olla see paha mees, kes kõik kavad kohe maha laidab, kuid NO SEE EI KÕLBA KUHUGI! Alustuseks: Lihased jaotatakse kava peale laiali, üldjuhul nii, et kõiki lihaseid treenitakse korra nädalas (on ka fullbody rutiinid ja nt. kahepäeva kavad, mis läbitakse mitu korda nädalas, aga neist siin rääkima ei hakka). Sinul on aga nii, et mõnda lihast treenid iga päev mõnd aga korra. Tekib küsimus kas sa üldes tead mis harjutused, mis lihat mõjutavad? Ning sa ei paista vahet tegevat suurtel ja väikestel lihastel kõik saavad 4 seeriat, mõni (üldjuhul väiksemad) saavad oma neli seeriat lihtsalt mitu korda nädalas. Võta rippmenüüst "Tööriistad--->Treeningkavad" ja saad omale korraliku kava!
  5. Pisikerosin Palju Õnne

    !!!!!!!!!ÕNNE!!!!!!!!!!!!
  6. Omatehtud kavad.

    Ja juhuks kui ikka veel kohale ei jõudnud, siis: sitt kava on, mees! Muretse uus ja korralik. Vabandan ebatsensuursete sõnade pärast, eriti kõigi emade ees, kelle lapsed ma nüüd ära rikkusin.
  7. Dennis Wolf nädal enne New York Pro -d

    Mees peaks päevitama minema, siis ei näekski nii õudne välja. Steroidid on ikka mehele mõjunud.
  8. Pronkssõdur

    Mitte, et ma Rootsi suursaadikule midagi halba tahaks, aga väga hea! See lisab põhjust, et asjasse segada EL, kes suudab ehk tuua probleemile rahuliku lahenduse. Nagu kõik kindlasti juba teavad rünnati ka Eesti suursaadikut Venemaal, suursaadik pääses vigastusteta, aga turvad pidid selle nimel vaeva nägema.
  9. Savisaar MAHA!

    Inimesed saavad nii avaldada oma arvamust. Kuid edasi peab lootma, et need allkirjad ajavad midagi liikuma.
  10. Pronkssõdur

    Kuulsin seda ähvardust jah. 300 000 . Naljakas ! Mis nad siis teevad? Veavad kohale kõik eestis elavad venlased? Vanamutid ja lapsed kõik lähevad siis jah? * Seda ka, et väideti, et Eestil ei järku politseijõude, et neid ohjata. Aga juba on 700 inimest avaldanud soovi saada abipolitseinikuks, iseasi kui palju neist 9. maiks väljakoolitatud saab. Rsepect kõigile siin olijatele, nii meestele kui naistele, kes otsustasid liituda politseinikega.
  11. Pronkssõdur

    Pildi kvaliteeddi tõttu ma ei saagi kindlalt aru aga, KAS TA TÕESTI VARASTAB VETT?! See peab üks vinge pohmell olema, mida ta hommikuks ootab.
  12. Pronkssõdur

    Sama pilt on ka tänases posti mehes, kommentaariga:"Tõnismäe R-kioskist haarati kaasa kõik asjad, mis näppu puutusid. See röövel on lisaks limonaadile ja magusale saagiks saanud ka naiste hügeenisidemed."
  13. Pronkssõdur

    Paistab, et El on küll meiega http://www.postimees.ee/280407/esileht/val...ised/257696.php
  14. Pronkssõdur

    Tekib küsimus, kas kunagi üldse huvitaski? Rahutused said küll Pronkspoisist alguse, kuid kas joobes noored seda ikka veel päris selgelt mäletavadki?
  15. Pronkssõdur

    Uudistest nähtud videolõik ööst vastu reedet, kus vene rahvusest noormees, ühes käes varastatud õlu ja teises sama päritolu suitsu plokk, karjub uhkelt:"Rus-si-a! Rus-si-a!". Vat selline on tõeline patrioot, kes võitleb fašistidest hauarüvetajate vastu.
  16. Mr. Mesi nõgese viht ja õlu tõesti aitab !
  17. Kukklatagant surumisel on vigastusoht tunduvalt suurem. Pealegi on põhi lihas, mida treenitakse (õla esiosa) sama, aga raskused ja amplituut on väiksemad. Isiklikult hoidun kuklatagant surumisest, eriti just oma veidi vigase õla pärast. M.M.-i väljapakutud harjutused on väga head, neid kasutan isegi ja väga soovitan. NB! Neid harjutusi ei pea tingimata tegema samas järjekorras nagu on välja pakutud, kuid pidevalt ollakse jäigalt kinni selles, et teha kõigepealt õla esi-, siis kesk- ning lõpuks tagaosa. Neid järjekordi tasuks pdevalt muuta vastavalt sellele, milline osa oleks vaja teistele järgi arendada (üldjuhul on see tagaosa).
  18. Seda kõhu harjutust ma juba mõnda aega kasutan. Noh vähemalt ühte selle harjutuse variatsiooni, väga "mõnus" on . Eriti meeldib teha seda superseeriana koos istesse tõusudega. Proovige!
  19. Äratundmiseks !

    Oleneb ikka milline auto. Ferrari oleks veits imelik aga mitte midagi hullu, aga Lada nimeks panna oleks justkui solvav.
  20. Haarde tugevus

    Ise kasutan rihmasid ja haaret treenin tugevamaks rippudes. Mul pole eesmärgiks jõud vaid lihasmass, sel juhul on see kui ma tänu rihmadele veel korduse või veel paar suudan teha väga teretulnud. Pealegi segab see tunnetust kui ma pean tegelema pidevalt haarde hoidmisega. Usun, et alessandro pakutud meetod töötab, kuid jään siiski oma lähenemise juurde.
  21. püramiid?

    Millist püramiidi sa soovid?... Massi?...Jõu?...Või mingi muu? Kas langev või tõusev püramiiid?
  22. Kumb kasulikum

    Ise teen nii, et kui üht hantlit langetan siis teist tõstan. Ei pea tingimat mõlemat korraga tõstma. Võib ka vaheldumisi teha, oma valik. Endale tundub praegune variant parem. Randme pöörde koha pealt on selline värk, et neid tuleks varieerida, vahel üht pidi ja siis teist, vahel 180 vahel 90 kraadi, vahel niisama.
  23. Jõu taandumine

    Ise hakkasin eelmine nädal jälle trenni tegema, pärast 3 nädalast pausi väikse korvpalli õnnetuse tõttu. Massi oli paar kilo läinud küll, kuid ega mu toitumine ka kogu aeg väga korras polnud. Jõudu oli küll tööseeriates läinud kuid see tuleb jõudsalt tagasi ja vastupidavust polnud eriti enam, pidin üle minema algajate kavale kuna 4päevasega ma väsisin keset trenni ära ja ei jaksanud trenniga lõpuni minna.
  24. valgu joogid?

    Ma ei usu, et neid üldse nii müüakse. Ikka pulbri kujul müüakse.
  25. vajadus "väristada!

    ...tasub proovida .
×