Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Wish List

    Pigem saad seda aru sellejärgi kui kaua ta siin kasutaja on, sest kui mingi 30aastane jõusaalis käimisega alles alsutab siis on ta arvatavasti sama tark kui see sinu 13aastane.
  2. Jõusaali asemel?

    Tõesti kui on tahtejõudu saab praktiliselt lõpus kõik, mis soovitud. Aga tekkis endal selline küsimus kui oled tõesti peale rasket päeva väsinudja ei jõua jõusaali minna, ega see halb ei ole kui võtad siise ühe koffeiinitableti, et veidi lisa energiat saada? Ei tohiks nagu vist midagi halba teha aga igaksjuhuks küsin
  3. Lõuatõmbamine

    Mul oli ka ükskord sama värk.
  4. Tere OTT kui viicid võixid aidata!

    Proffesionaalne treeningkava on ikka parim
  5. tere kaido:)

    Soovitaks muretseda üks nendest treeningkavadest mis sellel lehel üleval on (Tööriistad/Treeningkavad).
  6. tere olen algaja tahax nõu...

    Jalgu tuleb ikka treenida, piksad jooksud annavad sulle vastupidavust aga jõudu niipalju ei tule.
  7. Tõsiselt treenitud jalad... isiklikult selliseid ei sooviks
  8. kas kedagi huvitab järelkasv

    On vaja näidata huvi asjavastu ja püüelda sellepoole et oleks veel neid võistlusi.
  9. metallica

    Nii kahju et minna ei saanud kuid polnud võimalik. Aga tuttavad ütlesid et asu oli super. God bless Metallica and thank them for existing
  10. Parim põhjala 6 pakk - pane paremaks !

    Ma küll ise ei osale aga mix kõik kritiseerivad ja ise kohe võistlema ei lähe?
  11. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Nagu näha on saavad nii profid kui algajad omavahel hästi läbi, ju ühine huvi asja vastu ühendab .
  12. Alustamine (toitumine ja trenn)

    Pealegi kaob kodus treenides paljudel see ind ära asi jääb katki.
  13. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Ma isegi suht noor ja algaja, mulle väga meeldib kui mõni kogenum tuleb aitab ja seletab kuidas mõnd harjutust teha. It's called breaking the ice.
  14. Trenn algajale!

    Kõige parem on minna hakata regulaarselt jõusaalis käia, mitte ainult suvel vaid ka edaspidi ja küsi abi treeneritelt. Aga treeni ikka alakeha, jalalihased on asju tõstes kõigetähtsamad, pealege pole see üldse lahe kui sul on treenitud ülakeha aga lalad on nõrgad.
  15. lihased

    See pidi hea jõusaal olema - www.hot.ee/mvsport. Küsi abi ka treeneritelt.
  16. Hea videokompilatsioon

    See väike oli küll lahe, kuid see kui nii noorelt väga kõvasti treenid siis pidi seda lapse normaalset arengut häirima.
  17. Ujumine peale jõusaali

    Lihtsalt ei tasu selle ujumisega üle pingutada, muidu tõesti ei taastu keha korralikult ära.
  18. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Ma usun et keegi ei suhtu sinusse imelikult kui sa ei hakka mingeid lolliusi tegema, teed rahulikult oma trenni ja ei hakka seal mingi uhkeldamise pärast enda jaoks liiga suurte raskustega jamama.
  19. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Isiklikult mind telekast jalgpalli vahtimine ei huvita, parem olen seal kohal või mängin üldse ise, tugitoolisport pole minu rida. Aga vast ikka Brasiilia võidab.
  20. Õlu jah hea aga piima jooge ikka edasi
  21. Teie seksuaalne orientatsioon?

    Siin foorumis kisub tekst väga homovihkavaks, kuid ise suhtun geydesse ütlusega "Keep your hand off my butt and I'll keep my fist out of your face". Pedo-, nekro- ja zoofiilidesse suhtun siiski väga suure jälestusega.
  22. Ei ole tegelt niiväga kallis, tundub, et on vähemalt korralik ja see on seda raha väärt.
  23. Tegijate Treening - Robert Nool

    Ega minagi algul ei märganud, kuid need tegelased pildil pole vist kuigi õnnelikud, et see pilt siin üleval on.
  24. Pea käib ringi

    Tegelt peaks käsi just kaela taga hoidma. Ja see võib ka kogu jama lahendama.
  25. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    Pea asi et liiga lihaseliseks ei läheks, muidu kisub asi imelikuks ära.
×