Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Areng ühe aastaga

    Täpselt !
  2. Areng ühe aastaga

    Miks ta siis ei tule?! Eks ta ikka tuleb! Testosteroon ei pruugi küll nii hullult möllata kui paari asta pärast, aga küll see lihas ikka kasvab, kus ta pääseb. Igaljuhul, kui soovi on võid kindlasti alustada treeningutega. Tagant järgi mõtlen, et kui oleks ise juba tolles vanuses käima hakanud oleks VÄGA tore olnud, ebasportlik kilu nagu ma olin. Aga pea meeles TREENI TARGALT! Nii, et hari ennast kulturismi ja muu jõusaaliga seonduva osas. Internet on hea koht kust alustada.
  3. Kas võib nõnda

    See on tõeati jama jutt, aga soovitatav oleks vähemalt korra ka näost näkku mõne treeneriga kohtuda, kes õpetaks sind kuidas vigastustest hoiduda ja üldse targalt treenida. Eriti hea oleks kui ka toitumisest saaks räägitud.
  4. Probleem kõht

    Kreatiin, mis lihastesse ei imbu imeb endasse vett. See ongi tõenäoliselt, miks su kõht nii teeb. Vesisuse vältimiseks oleks tarvis iga grammi kreatiini kohta lisada sheik'i 20g süsivesikuid, sest insuliin viib kreatiini lihastesse või kasutada mõnd muud tüüpi kreatiini (mitte siis kreatiin monohüdraati).
  5. Muscle+ paneb näkku.

    Mõne inimese kõht ei kannata lihtsalt kreatiin monohüdraati. Kui lähebki nii nagu siis eelmistes postides pakutud ja asi normaliseerub pole midagi, aga kui ei siis pead selle toote kõrvale panema. Samuti oleks sul soovituslik edaspidi kasutada mõnd teistsugust kreatiini, mitte monohüdraati, mida osade inimeste kõht siis ei kannata.
  6. Lightweight baby:)

    See on ikka päris koom
  7. Coleman kontra Cutler

    Ikka jätkuvalt ma seisan Jay poolel, mulle lihtsalt ei meeldi Coleman'i kõht .
  8. Naiskulturistid...

    Kui nüüd aus olla, siis selle esimese pildi puhul ma mõistsin, et kulturismi ilu seal on, aga see nägu lihtsalt ei lasknud mul seda uurida/nautida... Lahendus: eemaldasin paint'iga näo ja tuligi välja... keha on ikka päris kena tal... kulturistlikust seisukohast muidugi mõista... Kahjuks on seda sorti naised (hübriidid? ) end just naistena minu jaoks elimineerinud. See on minu isiklik arvamus ja palun, et keegi nüüd selle peale ei solvuks.
  9. Erinevad tsüklid

    3 kuud massi oleks nagu tõesti ülepakutud. Isiklikult pole kunagi omale selliseid piirangud seadnud. Teen üht tsüklit nii kaua kui tuju on. Massi teen siiski rohkem kui jõudu (mass on ju siiski mu põhi eesmärk). Kui kasutusel olev massi kava üle viskab, siis võtan, kas teistsuguse massikava või jõukava. Osa kavu muidugi näeb ette, et see läbitaks mingi teatud aja vältel (näiteks Leesmanni surumiskava) ja neid kavu kasutades oleks soovituslik ka seda jälgida, aga muidu ma selliseid ajalisi piiranguid ei seaks.
  10. kui tihedalt?

    Kõige tihedamalt ülepäeviti. Seda siis, kui teed iga kord samu harjutusi. Ära unusta peale rinna ja kõhu treenimisele ka teisi lihaseid treenida. Harjutuste leidmiseks kasuta foorumi otsingut (nt:"kodus treenimine").
  11. EATUD???

    Kuntslikult võiks nagu elada küll, vähemalt nii kaua kui 80.-d käes. Päris nii 40-selt ei taha ka veel minna. Muidugi... võiks ju ka selle järgmise sajandivahetuse ära oodata .
  12. Palju Õnne V.Vähk!!

    Kuigi vastavat märget pole, usun, et ka seekord võivad kõik õnnitleda. Palju õnne ja suuri lihaseid herr Vähi.
  13. Pilte Arnoldist

    Eriti hea pilt on see, kus Arnold on nö mõtlevas poosis. Hullult hea reidikas .
  14. Rinnalt surmine ei arene

    Kõneledes on ta ikkagi nõrga b-ga.
  15. EATUD???

    Põhimõtteliselt võib asja võtta nii, et lõpuks loksub ikkagi kõik paika. Inimkond sureb küll välja ja jätab järgi reostatud ning üle köetud planeedi. Kuid ega sellepärast me planeet veel lõplikult ära ei hävi, muidugi me hävitame enne oma surma kõil elava sel hõljuval kivil, aga elul on selline huvitav komme uuesti tekkida, tegi seda juba korra, teeb ka teine kord. NB! See pole üleskutse Maa hävitamiseks, vaid lihtsalt mõttekäik. Hoiame oma planeeti ikka nii kaua kui võimalik.
  16. Rinnalt surmine ei arene

    Sellist lihast nagu "piitseps" pole olemaski
  17. EATUD???

    Ei viitsi nagu pikalt ringi passida. Igav hakkab .
  18. jõutsükkel

    Ega ma ei saa vist end veel "tõsisemate meeste" hulka lugeda, aga noh ega keegi vast suu avamise eest sõimama ei hakka. Ise katsetasin sellist tehnikat: kasutasin 2 päeva ka tehas seda 2x nädalas läbi, kükil ja surumisel tegin 3-4 seeriat 4-5 kordust. Iga nädal lisasin 2,5kg. 1.päeval tegin 5 kordust ja poolikult (ei teinud päris täiskükki ega surumisel ei lasknud vastu rinda), 2.päeval tegin samuti 5 kordust sama raskusega, kuid nüüd oli piisavalt jõudu, et vastu rinda lasta. Raskus siis läbi seeriate püsis ikka paigal. Sellega peab lihtsalt vaatama, et üle treeningut ei tekiks.
  19. vabaraskustega kava..

    Minu arust nad nagu küll väga analoogilised pole. Jõutõmbega treenin peamiselt alaselga, kangitõmbed vastu kõhtu on aga seljakeskosa jaoks. Kuigi mõlemad harjutused kaasavad mõlemaid lihaseid on otsene suunitlus siiski teine.
  20. Lihas.

    http://www.bodybuilding.com/fun/fitshow.htm Vaata erilise hoolega läbi kõik videod, mis sisaldavad nime Milos Sarcev. Oma rinnatreeningu video alguses seletab ta ka kohe seda, miks su lihas ei taha kasvada, pane tähele. Toitumis teemadel ta kahjuks pikemalt ei peatu, seda pead ise uurima.
  21. 3 kuuga 20kg juurde

    Oleneb ka arengu tasemest, kui alles alustad tuleb loomulikult lihtsamalt.
  22. suvel?

    Ma ei tea kuidas sinu kandis on, aga meil siin räpinas on suved mõrvarlikud. Pealegi oleneb tõesti kus trimmerdada, siiani olen pidevalt pidanud ühendama mägironimise trimerdamisega.
  23. suvel?

    Kuna olen õpilane, tähendab, et mul on suvi vaba. Kuna mul on vaba aeg, kus ma saaks puhata, lähen ma tööle . Töö on füüsiliselt küllaltki koormav (8+h päevas trimmerdamine) ja peale tööd ei jaksa nii tihti jõusaalis käia, nii, et tavapärase 4 asemel käin 2-3 korda. Aga jumala eest, kui mul oleks puhkus ja päevad vabad (ka suvel) ma ikkagi rassiks jõusaalis eriliselt suure rõõmuga.
  24. suvel?

    Lihas suvel ei kasvagi? On ta siis puhkusel või midagi?
  25. Omatehtud kavad.

    Ei, mitte seda . Seda rohkem tunde järgi 2-3 korda nädalas kuni 30min. Ja enne kui soojenduse kohta küsitakse, siis soojendus on 5-10min sõudmist, mõningad ringitused-venitused ja siis ka soojendusseeriad.
×