Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Küsimus PILDIGA

    Natuke rohkem kui siinsed webi treenerid...
  2. Kuivatamine

    Dude, jutt käib teest mitte kasvuhormoonist, vastus oleks ei, seda tulemust TEE joomine ei anna
  3. Küsimus PILDIGA

    Tulemus ongi kiire, kui targalt asja teha, mitte kulturismi toitumis põhimõtetel kava/sid järgida... 5-7x päevas syya jms!
  4. Kuivatamine

    Mille ja miks?
  5. Küsimus PILDIGA

    Toitumiskava, nädala treening plaani ja treeningkavad ning soovitused & "keelud"
  6. Küsimus PILDIGA

    3a?!!!! kolme kuu äkki, sellise tulemuse saab selle ajaga kindlasti.
  7. Küsimus PILDIGA

    Uuri välja kuidas Emily muutus ja tee sama! Teisalt aga, hakka puhtalt toituma, alko/suits/muu myrk täiesti unustada, karastusjoogid/mahlad jne unustada... treeningud lühikeseks ja intensiivseks 2-3x nädalas... rohkema tasuta ei viitsi
  8. Kuivatamine

    Päris palju "tarka" juttu on siin
  9. Kuivatamine

    Sinu kehatyypi vaadates ytleks et mida harvemini saad- seda paremini kaob, aga sul olex seal palju vaja muuta, kuid mu esmane soovitus on vaid algus...
  10. Kuivatamine

    Tee endale teene ja liida m6ned toidukorrad kokku ja lykka osad sv peale trenni ning elu muutub lihtsamaks, saad tydrukuid taga ajada jne
  11. Kuivatamine

    Ei ole ikka nii...
  12. reed õhtu

    Mees teab mis mees teeb ise teen killuke kõike mida eelnevalt mainitud, va Kalamees ma pole, aga tundub väga rahulik tegevus, peaks midagi alternatiivset leidma...
  13. ploki alla surumine

    Kalluta keha puusadest ette ja vii kyynarnukid õlgade alla, ehk siis läheb triitseps venitus asendisse, kui ikka valus, siis vii kyynarnukid veelgi ettepoole ja kui see ka ei aita siis köiega üle pea sirgendused ja lamades trossplokil sirge kangiga skull crusher!
  14. Dorian Yates treenib Chris Cormieri

    Ma olen oma kliendid ropsima suutnud panna päris tihti ühe harjutusega, kuigi see pole mu eesmärk olnud! Harjutus on spinningu ja hantlitega õlale surumise super set, ehk siis nii: 30sek 95-100% spinningut ja kohe 12-15 kordust hantlitega surumist(hea oleks, kui keegi ulatab teile hantlid, et rattalt maha tulema ei peax), peale seda 60-90sek rahulikku sõitu ja nii 3-4x.
  15. PROJEKT - RaikoK

    Defineeri edasijoudnud ja algaja palun? Minu väited tuginevad üle 4a pt kogemustele.
  16. PROJEKT - RaikoK

    Valgusta siis meid...
  17. PROJEKT - RaikoK

    ytlen ausalt et 12 seeriat suurtele lihasgruppidele on minimaalne ja väiksematele 10 ja seda esimeses trennis!
  18. PROJEKT - RaikoK

    Kava ka natuke karmimaks, rinnale u 12 seeriat ja biitsale 8?!!! Wtf, ega sa last ei treeni ju
  19. PROJEKT - RaikoK

    Mida sul tuli?(loodan et saad küsimusest õigesti aru) 3 kuuga 15kg on palju, kui tegu on puhta ja keskmise inimesega, aga kui dieeditamine hiljem ei häiri siis võib ju nii ka tasuks meeles pidada, et mida rohkem tuleb, seda rohkem läheb ka...
  20. PROJEKT - RaikoK

    Kuus 5kg juurde võtta, sulle endale ei tundu liiast?!
  21. ujumine ja õlgade laius

    Paljud ujuvad noorelt ja tegelema&pysima sellel alal jäävad need kellel on geneetiliselt eeldused ning kiitsakad kukuvad ära(vähemalt arvestatavalt tasemelt) nb!!! See on minu arvamus, mingit teaduslikku tausta pole, kyll aga loogiline taust on
  22. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Kas ma saan õigesti aru, et enne kritiseerimist peaks olema tiitlid kodus riiulil või?
  23. õlad ja rüht..

    Taha ja max kokku, ülesse pole vaja ja õlaringe ka mitte teha, peab pööre olema!
  24. õlad ja rüht..

    Ei ole Romanian deadlift, kirjutasin ju deadlift! Nagu tavaline jõutõmme, aga kergem versioon ja keerutamine, kuna tegu ryhi parandamisega, mitte rekordite purustamisega... vms Stepperid on need mida aeroobikas kasutatakse.
×