Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Küsimus PILDIGA

    Eksoleju
  2. Küsimus PILDIGA

    Vaata treenerit-treeneri välimus peegeldab tema teadmisi?
  3. Küsimus PILDIGA

    Sa ei tundu eriti kindel Oma öeldus, mis puudutab siinseid treenereid ja mind?!
  4. Küsimus PILDIGA

    Need plekivad kellel selleks raha jagub ja plekivad tulemuste eest, see fakt ei muutu
  5. Küsimus PILDIGA

    Ma pole öelnud et parem, ytlesin oma hinna lihtsalt, aga kes teab... Kas peaksin end tõestama?!
  6. Jõusaal sprindi kiiruseks?

    Selle postituse peaks failblogi panema
  7. New York Pro 8.mai

    Selline peakski õige kulturist olema, klassikud ka ok, aga muud mehed oleks nagu eksinud või segaduses...
  8. Eriala valik

    Tõsi, ma olen pea kõik koolis õpitu unustanud! Siin uk-s on ülikoolides tase nõrk, aga väga häid koolitusi palju
  9. Natuke valesti on läinud! Öeldi et tal paremad proportsioonid kui otil ja Otti ta võitiski.
  10. Ja ma peaks sinu hoiatustaset t6stma Just vaatasin pildid uuesti läbi ja ei saa aru mis valesti, ju tal need proportsioonid ikka 6iged kui v6itis, v6i mis...
  11. põhjendust paluks, ka kirbult, pretty please with sugar on top?!
  12. ta pole õigel teel ja vajab konkreetset kava.
  13. Mu käsi on 43,5cm 51cm ja kisa lahti, palun saage terveks(peas)
  14. Ma ei saa aru miks inimene, kes pole mingit uurimustood teinud, hakkab endale toitumiskava koostama? Maksa parem siinsele webtreenerile ja saad midagi paremat kui omalooming... ffs kyll
  15. Anxu projekt :)

    Mina eeldan et tegu on vanakooli hakkliha kastmega, mis kindlasti hea pole! Piimatooteid ma ei soovitaks enne uinumist laktoosi tõttu...aga kui on ok siis võib. daemoniumile tänud et asja neiule lahti seletas, mul polnud viitsimist
  16. Anxu projekt :)

    Suht vale toitumine, sul läheb raskeks oma eesmärkide saavutamisega, kui nii jätkad!
  17. Paljuküsitud ACAI Mari nüüd eestis

    Well done!
  18. 2-3h trenn, kataboolne protsess?

    Siin pole sinu teisiti mõtlemisega midagi pistmist, sa pole (personaal)treener ja arvan et sul pole seda haridustki. Siin on juba teadjamad oma arvamuse öelnud, mis on pealegi õige! Mul on oma ytlus: "quality rest(between sets) equals quality sets!" seega kui oled piisavalt energiat(sv) täis, siis teed ka treeningu 90ndal minutil tõhusat tööd, kui asjad õigesti paigas on. Ma teeksin meeleldi klientidele 60+ minutilisi trenne, kes teevad 2 lihasgruppi trennis, alla selle ei saa korralikult läbi võtta! Selline on mu kogemus, nuta või naera...
  19. Õlaprobleemid

    Seniks kuni sa pole jällegi spetsialistiga kohtunud, väldi kõiki valulikke liigutusi, isegi neid mida teed et kontrollida kas on ikka valus! Alusta pikkade seeriatega rotator lihaste treenimist, alumist trapetsit ja rombi lihast võiksid ka tugevdada...sleeper strech võib ka aidata, venita õla esiosa ka. Ülepea harjutusi väldi(õlale lendamised on ok, aga vaata et kyynarnukk õlast kõrgemale ei tõuseks) ja lamades surumist soorita õige tehnikaga, rinnale võid teha kaablitega lendamist(horisontaalselt voi alt kinnitustega) lailihast ja abaluusid kokku suruda!
  20. Küsimus PILDIGA

    Soovitaksin yhte Eesti pinnal töötavat treenerit, aga webitreenerina ta vist ei tööta või on Fred webikas?
  21. Küsimus PILDIGA

    Ma siiralt kahtlen, et siinsed webitreenerid teevad yle 25h eratreeningu nädalas ja nii juba 4a järjest?! Mul on kliente igast valdkonnast ja kui ma oma tööga hästi hakkama ei saaks, siis nad ei maksaks £50-60 60min eest või mis... Masu käes ma ei vaevle(seega 1500- eeki pärast kedagi tyssama ei hakka, minu elu see oluliselt ei muuda, kyll aga kliendi oma kindlasti, selline on mu hind), olen paari Eestis elavat tuttavat/sõpra juhendanud ja edukalt ja miks mitte ka uusi kliente tekitada palun mitte võtta mu juttu mingi promona, lihtsalt kerge selgitus ja taustainfo, kel huvi mailige vms
  22. Küsimus PILDIGA

    Personaal treener, yle 4a kogemust ja keskmiselt 25 eratreeningut nädalas, tegelen oma klientidega kuid/aastaid, hoolitsen ka nende toitumise eest(kavad, retseptid)
×