Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Taas kasutati dopingut - sõda toitub pettusest

    Tellid tihti sealt?
  2. JALGPALLI MM 2010

    Mille järgi te valite keda fännata?
  3. Taas kasutati dopingut - sõda toitub pettusest

    Ffs, osad ei taha lihtsalt endale tunnistada tõde, kuid miks, ei saa ma aru!
  4. Kõige kolavaim kulturismimaailmast, ever
  5. Kaks lemmikut on jargmised... Pain is just weakness leaving the body(et siis karmist ja kurnavast trennist jutt) ja teine-lihtne, otsekohene ja motiveeriv...Mass!!!(mida ytlen ja öeldakse trennis ja kui suur kuhi toitu ees ootab)
  6. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Sellise väljendi eest ei vabanda küll välja, mingi laksu all olid?
  7. Mai Maser vastab küsimustele

    Pole ta midagi paras pyramiid! vanust yle 70ne, teadmised on algsed, aga samas paremad kui mõnel teemaalgatajal.
  8. Kartul või riis või tatar

    Massikal riis&tatar enamus asjast ja dieedil/vormi hoidmisel kartul enamasti.
  9. Miks?

    Muidugi
  10. Miks?

    Respect and pussy
  11. sai:D

    Sai on yks halvimaid toite, kust kaloreid ammutada, ega sepik sugugi parem pole!
  12. sai:D

    Haige nali!
  13. Mida süüa?

    Ole juba kuss...
  14. Söök enne trenni..

    Muidugi siis mitte. Aga nagu ma kirjeldusest loen välja, siis hommikusöök puudu, seejärel trenn, seejärel ei paista ka midagi tulevat ... *Ta pole lihtsalt midagi muud kirjutanud, loogikale tuginedes julgen väita, et ta ikka sööb peale trenni! Seega sinu aju fail Õhtul sv-de sisse lahmimine enam ei loe, ükskõik kui pikalt lagunevaid. Sest öö jooksul on need suure tõenäosusega seeditud *ja haihtunud õhku?! ja üleliigne veresuhkur transformeerunud juba naha alla pekiks *just sel põhjusel polegi mõtet end sv yle täita, kui varud on täis siis on täis ja kui täidad siis nad täituvad ja peale trenni täituvad eriti hästi! Magamine pole trenn nagu sa tead ja mida sa siis täidad jälle kui õhtul/peale trenni hommikul täitsid juba?! ... sealt aga seda enam kõigeks vajalikuks kätte ei saa ... * kas pean mõistma, et naha alt rasva kätte ei saa energiaks?(never ever)
  15. Söök enne trenni..

    Aga kui sv varud on juba kehas täis...
  16. Söök enne trenni..

    Julm teooria tuli mu kahest küsimusest! junga... Soovitas hommikul sv rikast toitu, sest see parim, miks? Ja siis vaid äärmuslikke varjante, nagu need oleks minu soovitused?!...või tahtsid tarka panna? Mu näidis menüüs on kõik suht tasakaalus(hetkel mul massikas ka) &kassisilm, uskumatu bs lihtsalt
  17. Söök enne trenni..

    Mis on teemaalgataja eesmärk oma keha suhtes? Sellele te pole mõelnud susivesikute soovitajad?
  18. Söök enne trenni..

    Ma jätaks söömise maha kui peaks iga hommik ja/või teised toidukorrad sööma putru, kana & kohupiima! Kas need mingid ime toidud?!? Toidu peab meeldivaks valmistama ja vaheldusrikkaks... mu hommikusöök on järgmine: 4 muna, 2 viilu juustu ja peekon võileival, natuke hapukurki ja ketsupit(mu paheks on 1tl helmansit ka ). Ennem või peale hommikusööki peotäis datleid ja maasika sheik... Onju meeldiv
  19. valu küünarnukkides

    Ma soovitaksin biitsa ennem teenida või selga, see teeb kyynarnukid ilusti soojaks ja ei tohiks valus olla! Kui soovid lamades ja ülepea harjutusiteha, siis asenda kang/hantel, tross plokiga ja vii kyynarnukid võimalikut taha, see vähandab all asendi nurka(triits on rohkem venituses) ja hoiab pinge rohkem lihastes(pead kindlasti raskust vähendama), skullcrusherit tehes kang ülepea langetada-otsaette asemel, peaks ka ok olema! Proovi ja anna teada kui abi oli?!
  20. Veel õppija jõusaalitreener soovitab...

    Palju õnne, olete ikka valedel jälgedel! Tegelikult vo mitte, kuidas on sv toidukordade Peale jaotatud ja kas iga päev samad kogused?!
  21. New York Pro 8.mai

    Kuidas see võitmine oligi?
  22. Soolhape

    Kui teeme siis teeme, endal on yx purk alati olemas, kasutan seda kui valgu/rasva dieedil olen, yx hommikul ja teine õhtul.
  23. Kai Greeni uus video REDEMPTION!

    Kai greenE!!!
  24. Soolhape

    Uk-s on poes myygil, £15 90x200mg hcl/pepsin. Võin saata kui soovid, anna teada ja saadan konto andmed!
  25. Soolhape

    Ma pakun, et tyyp luges acid test-i kohta ja kahtlustab et toitained ei seedi korralikult?! Õigus???
×