Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Vitamiinid

    vitamax 2-3tk päevas
  2. Kardiotreening

    meeleldi loeks linkide asemel teie kogemusi treenerina...pealegi treenin ise ja oma kliente kui "sprinter",aga kataboolsel aeroobsel on ka oma osa!
  3. saab ikka odavamalt, uk-s £15-40,mul 40nene ja tasub ära, masööri tund maksab sama palju!
  4. mitu küsimust mu uue seljakava kohta

    vaat kus vigurvänt ....eelnev post kisub õiges suunas! Ma laisk
  5. mitu küsimust mu uue seljakava kohta

    kui arened, siis jah.
  6. mitu küsimust mu uue seljakava kohta

    pane jõutõmme 3dax või 4dax
  7. parandada võid selle vea,et ise uurid&puurid,eriti kui tulemus selline...treenereid kes hetkega asja paika panevad, leidub küll, soovitaksin TREENERI poole pöörduda, mitte hiljuti laval olnud kulturisti
  8. aga puzzle sai valesti(okok, mitte kõige paremini)kokku pandud
  9. kelle soovituste järgi see kava koostatud on? jääb mulje et üldse ei koida...
  10. kuidas jõuluvanaga lood on...
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    fing nuuks...tegelt ka,mulle kai meeldib ja xtra small kai on ka O&K. viska nyyd roosad prillid nurka ja beetakas ka ning tee KÕIK et järgmine kord!
  12. mul võttis kunagi põlvevalu väga kiiresti ära.
  13. Appi tõttab Ott Kiivikas

    ma pakun, et see on googeldatud ja copy /paste, oma kogemustest/ajust ei tule kunagi midagi PUNKT
  14. Appi tõttab Ott Kiivikas

    mulle meeldib....ainult yks lause sellest postitusest
  15. German gigant Gunter Schlierkamp come back

    OT!!! lugesin täna muscular development nov trykki ja DY osa all oli fit campist väike jutt ja pilt...yllatus lihtsalt
  16. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    teises uuringus oli 6-8 rm
  17. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    juba natuke otsisin peale postitust,kui edutlt,teisele ringile ei lähe...olgu ka öeldud, et seda peaks raskelt tegema,6-8x
  18. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    osaliselt mõtetu postitus
  19. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    ja veelkord... põlved ei liigu ka nii ette(mitte et nad sul hullult ees oleks nagu osad väidavad), kui alaselg ja ylaselg on ok! kui järgmine kord kükkima hakkad, siis aja alaselg nõgusaks ja tunneta pinget ning alla laskuses hakka kyynarnukke ette liigutama, yrita nii et all olles on kyynarnukk õla all, see surub rinna rohkem ette mis omakorda aitab alaselga õiges asendis hoida k6ige rohkem aktiveerib nelipead knee extentions või nagu enamus ütleb leg extentions, ma ei viitsi rotterile seda otsima hakkata, aga kust lugesin oli k6ik lihased elektrooniliselt testitud ja see aktiveeris enim kiude...vot Mul mõned tuttavad pole juba aastaid kükke teinud ja ainult knee extentioni ja jalapressiga sellised nelipead teinud et oioi! Ise muidugi teen kükke
  20. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    Arusaamatus...mida minu puhul tihti juhtub
  21. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    jutt kaib minust?
  22. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    n2ri n2tsu palun, mitte mu teksti...ma tootan inglismaal/keeles,kui ei sobi,siis ma enam ei postita...or just google it ffs
  23. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    Su over head squatti sooviks kyll näha, laetud kangiga muidugi?
×