Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Parimad harjutused õla tagaosale

    Kas sa vastasid mulle? Ma tõesti loodan, et sa sellise tehnikaga ÕLA TAGAOSA ei tee, kuna piltidelt näeb suurt selja abistamist raskuse liigutamisel!
  2. Parimad harjutused õla tagaosale

    Gravitatsioon
  3. Süsikad

  4. kykk .

    Sa räägid mingist xtreem nõgusast hoiakust! Kui selline ASI juhtub, siis alaselg pole piisavalt tugev ja sellest tulekski alustada ennem kui kykkama hakata. Btw kui keha hakkab ette kalduma, siis selle vastu on ka abi nippe.
  5. Treeningkava

    mis see siia puutub?!? Nyyd aga teemasse, ma ei soovitaks seda proovida, kuna nii on raskem selgitada millised kordused sulle sobivad, tavaliselt on vaja 3+ nädalat et näha kas kava töötab. Ära vaeva end numbritega väga, sest nad dikteerivad tut-i, mis lihase kasvuks on enamasti 9+(30+sekundit) , madalamad kordused teevad teadagi mida ma ei yldista midagi, mõnedele sobivad 4-8!
  6. kykk .

    kuss!!!
  7. Kust saab kloroformi?

    Saab keegi aidata?
  8. Kust saab kloroformi?

    kui keegi enam kuidagi aidata ei oska siis minu poolt on kõik, tänan teemakohaste vastuste eest, ülejäänud näksige puuksu
  9. Kust saab kloroformi?

    10-20ml
  10. Kust saab kloroformi?

    no tra küll, lugeda ei oska vä?! kui ei tea, siis pole teil midagi öelda/küsida!
  11. kykk .

    ära solvu, sul ongi ainult arvamus, mul aga teadmised. lisaks timo öeldule, võib rolli mängida nt pea asend ja alakeha/ylakeha pikkuse suhe jne
  12. kykk .

    Polegi m6tet, sest siis ta ei vaari oma nime, nii sain mina sellest aru
  13. kykk .

    et 6iget tehnikat selgeks saada peab spetisialisti poole poorduma, kes teab mida vaadata. Ei usu et ta ise sellega hakkama saab.
  14. Hommikune mälumine VS hommikune luristamine

    kõht pysib kauem täis.
  15. See oleks kyll väga meeldiv, võiks info vahetust teha, mul ka midagi huvitavat
  16. Nõuannet vaja.

    muidugi töötavad nad vähem kui tõmbamis harjutustega(mis ei ole muide parimad rombi treenimis harjutused!), aga piisavalt et järgmine päev tunda valu/väsimust rombis! Lisaksin veel, et õige tehnika paneb rinnalihased max venitusesse ja võtab õla esiosa actionist välja ja ei tulegi õlad ette
  17. zma probleem!

    Tervist, zma probleem seisneb siis selles et, kui õhtul võtan, siis magan halvasti ja tihti on ka halvad unenäod! Peale tänast ööd on zma out minu lisandite nimekirjast kas keegi oskab põhjendada MIS toimub ja on kellegil sama kogemus( va tomster )
  18. Nõuannet vaja.

    õige tehnikaga töötab rombilihas ka, vähesed teavad õiget tehnikat!
  19. zma probleem!

    myyn sulle myrki kui OT postitusi ei lõpeta. btw, teadsin et pole ainuke, aga mind pigem huvitab MIS selle põhjus, mitte kellel sama case, no ofence
  20. Arvan et triitsepsi massi treenimisel, loeb enim tut( time under tension), mis võiks olla 30-50 sek, see siis jaotatult kasvõi 2-3 harjutuse peale.
  21. kui sinust õigesti aru sain, siis töötab enamasti long head-i alumine(sisemine) osa. Tervislikum oleks seda teha ette kallutatult alt haardega, nii et kyynarnukkid on õlgade all ja kui käsi on sirgendatud siis on randmed ka õlgade all.
  22. millega teie ennast motiveerite?

    Tean mida tahan ja tean mida selleks tegema pean, isegi ei võta pähe sellist mõtet et ei tee/taha/jaksa jne, yhesõnaga ei vingu! Kui tunnen et pole õige päev treenimiseks, siis ei teegi ja järgmine trenn on 110%
  23. Kõige kiirem allavõtmis meetod

    mida sa seletad, ma rääkisin teemas, armumine ja kuidas see hormoone mõjutada võib keha kompositsiooni kasuks/ka jõudu pidasin silmas!
  24. Kõige kiirem allavõtmis meetod

    ma väidaks vastupidist, kuna kortisol oli madal ja testosteroon laes ja see kombo soodustab rasva põletust vägagi ning lihast hoiab kenasti alles! Kindlasti oli ka lihase kadu! Endal oli ka sarnane olukord, ca. 2he nädalaga -3kg ja uuesti treeningu juurde naastes olid tulemused paremad kui mõned kilod raskem olin.
  25. Dennis Wolf Venemaal ja tema tegelik hetkevorm

    kas 95% sarnast teeemat pole siin juba 100+ korda läbi nämmutatud?!! kas keegi tunneb oma kestas end paremini, kui on "kolli" mahateinud/kiitnud! lugege parem välismaiseid saite, saage targemaks, tugevamaks ja tulge asjaliku kysimusega/jutuga foorumisse.
×