Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. valutav alaselg

    Näedsa Aktivist, neti teel saab ikka midagi teha kyll
  2. valutav alaselg

    1. Bird dog, glute bridge, reverse plank 2. Plank, side plank, bench crunch 3. Russian twist/ wood chop 4. Jala harjutused mis oma pikas vastuses andsin 5. Googelda: lower back streches ja hip flexor strech ning piriformis strech. Syvene tehnikasse ja tunneta lihase tööd, tee vähemalt 6 nädalat nende harjutustega trenni, progresseeru tehes pikemaid seeriaid!
  3. Treeningkava

    Miks max kaheks kuuks, kasutad nii kaua kui progress on!
  4. valutav alaselg

    Mu selg talus seda aastaid, aga mõned kuud tagasi oli viimane piisk karikasse ja enam ei paranenud mõne päevaga, fysio tegi mulle selgeks milles asi! Lisax 180kg sain selja haigeks, olex pidanud 150-ste seeriate juurde jääma
  5. valutav alaselg

    Ehk pole sa loodud jõutõmmet tegema! Minuga näiteks on nii, alaselja piirkonnas on iseärasused, kergelt võin, aga vanasid rekordeid võin ainult unes purustsda Mul savi ka see harjutus, kasvan ilma ka!
  6. Treeningkava

    Kas see on mingi yld- fitness kava või peax massikava olema? Kerge rapsimine ju igapäev, ei midagi tõsiselt kurnavat, sobib kui alustad oma treeninguid sellega, aga pead muudatusi tegema juba mõne nädala pärast
  7. Jalg.

    See on BS, no ofence!
  8. Jalg.

    Kas sa mõtled aegluse all, et ei lahmi 10sekundiga 10 kordust, vaid valmistud igaks löögiks paar sek!? Aeglaselt pole mõtet lyya lisaraskusega!
  9. Jalg.

    Sakurai, viskad yhe lingi ja see ongi kogu tõde? Millised su oma kogemused/vigastused on? Minu kogemused on lisaraskusi löökide tegemisel ainult positiivsed ja sama ka klientidega, tõsi, et pole pro poksijaid treeninud, kuid tavainimestele mõjub see hästi. Tahaks ikka teada mis vigastusi mõtlesid ja kuidas need tekkivad(st. Mis löökide harjutamisel), hariksin end meeleldi, link on ka ok?! Ise ei vaevu otsima, kuna aastaid pole keegi kurtnud.
  10. Jalg.

    Ise sa ei jaga matsu! Ise kasutasin trossplokki jala/käe kylge ja kummivoolikuid.
  11. valutav alaselg

    Kui valu kadunud ja/või arst on kinnitanud et midagi hullu pole, siis hakka tegema 2-3 trenni ryhilihaste tugevdamiseks! Tehes 2 trenni nädalas, treeni ühes staatilist vastupidavust ja teises dynaamilist ning vali funktsionaalsed harjutused selleks. Kui trennid valutult sujuvad ja keskkoht tugev on, jätka nt siit võetud kavadega, seniks väldi kükke, jalapressi, jõutõmmet! Soovitaksin tahaasteid/Bulgarian squats(antud harjutus on hea kuna ta venitab puusapainutajat-mis sul kindlasti pinges on, tugevdades tuharat-mis sul kindlasti tugev pole), ylesseasteid ja seda kõike õige rühiga, muud alaselga koormavad harjutused omal riskil! Yrita konsulteerida pädeva proffesionaaliga, kes su ryhti diagnoosiks ja määraks vajaliku kava. Algajate kavas antud kõhulihaste harjutused tuleks lõpetada. Valu leevendamiseks võid proovida järgnevat: lama selili põandal ja too vasak põlv puusa kohale ning võta mõlema käega põlvest kinni,liiguta käsi kasutades põlve edasi-tagasi, vasakule-paremale, tee ringe ka. Korda sama teise jalaga ja lõpuks mõlemad korraga. See on yks pajudest ja ohutuim, loodan et aitab.
  12. Lesukov surus lamades 200 kg x 12! Lisatud video

    Kui pole vahele jäänud, siis on puhas v? Coleman on ka vist puhas siis ja väga andekas!
  13. Trenn

    Lugeda ei oska w! Poksima on p-ga!
  14. Trenn

    Muidugi võib kui üks-teist ei sega! Nii lihtne see ongi
  15. keefir või piim ?

    What a load of bs! Vähemalt minu puhul Käin regulaarselt 2-3x aastas vereanalüüse tegemas ja kõik ok! Juust, hapukoor, kodujuust ja vahukoor on pea iga toidukorra sees, olgu see siis liha/kala/kana roog! C vitamiini 4g ja kvaliteetseid (multi)vitamiine hommikul/õhtul. Kui teisi hakata liiga palju kuulama, siis on enda keha väga raske kuulata!
  16. Lesukov surus lamades 200 kg x 12! Lisatud video

    See mis gynosse puutub, mida sa ikka juhid ega rahvas pime pole Mis selle jalaga on, vo mu väikselt iPhone ekraanilt ei paista välja!
  17. Valgu imendumine

    Kyll te ikka viitsite vaielda, sööge oma sheikide asemel 30g valku ja midaiganes kogus sv ning ei muutu midagi, ise olen hakanud rohkem rõhku toidule panema, pole midagi halvemaks läinud! Pigem just paremaks, kuna vahetult peale trenni saab lemmik toite lubada ning üritan oma sheigi harjumuse ka maha raputada Paljud semud on ammu juba Peale trenni toidu peal, ning tegu pole äpudega
  18. millised tunnused?

    Allub?
  19. millised tunnused?

    Head proportsioonid ja kangi vaatamisest piisab et lihas kasvab.
  20. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

    Pean sulle kurbusega teatama, et su jõutõmbe tehnika pole see mis ta olema peaks, et lailihast mõjutada ja see omakorda ei aita lõuatõmbele kaasa!
  21. Lailihas

    Eeldame et lõuatõmbeid õigesti sooritad!
  22. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

    Üks nipp veel! Oletame et teed seated row?! Teed 10x ja oled väsinud, tee veel 10 otsa, siis peaks selg juba põlema, aga teed veel 11 kordust!
  23. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

    Ma soovitaks sul endale selgeks teha, mis tyypi liigutused su seljale sobivad! Kas aeglaselt ja tut jälgides või plahvatuslikult ja kuni 20sek seeriad(ise olen viimane, kasutan seda tehnikat ainult kangi ja lõuatõmbamisega) kordusi ma ei loe, keskendun harjutusele pigem, lugejaks on partner(kui sedagi!)
  24. Kehakaal juba 3 aastat muutumatu

    Ms arvan et sa kujutad ette et palju sööd, minu kokkupuude hardgaineritega on selline et toitumisest(st ka kui palju miski toiduaine kaloreid sisaldab) ei tea nad suurt midagi! Yhele tyybile piisas enne hommmiku sööki sheigist(100ml vahukoort, 100g jahvatatud kaerahelbed ja 40g valgupulbrit) ning veel paar pisimuudatust.
  25. lõuatõmbed

    Paneks ühe valge imemehe ka siia, tehke youtube otsing : peter suttle
×