Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

PT London

  • Tase
    Tegija
  • Sünnipäev 20.01.1983

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.eiselt.ee

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Interests
    Extreem sport, fitness ja toidud.
  1. Probleem õlaliigestega

    pm istudes hantlitega 6lale surumine, rakendades lamades surumise printsiipe selja suhtes.
  2. Probleem õlaliigestega

    Kahju kyll et treeniad ikka teevad kangiga kuklatagant surumist, on olemas täiesti turvaline alternatiiv sellele harjutusele!
  3. kaalu langetamine + trenn

    Teda kindlasti mitte, kui yldse kedagi
  4. kaalu langetamine + trenn

    Ma ei saa abs aru miks neid "naturaale" vaja näiteks tuua... FAIL ytlesingi kuna jutt 1000kcalst, aga samas kas -1000...4000st?
  5. kaalu langetamine + trenn

    Selle m6tte v6iks FAIL kategooriasse langetada
  6. Jõusaali tolad...

    fitness first inglismaal, seal olen näinud m6nda
  7. Kalmuse eetrikeeld

    Kuidas te kyll viitsite
  8. jätka samas vaimus, tubli oled
  9. ffs võtad sa oma suured roosad prillid millalgi eest ära ka, kõik su suured onud polegi nii suured, kui rasva% alla 10ne lasta, va mõni vanem.
  10. Algaja kaalulangetaja soovib nõu?

    ma ei tahtnud tylitseda...nyyd on parem, ta on õigel teel.
  11. Algaja kaalulangetaja soovib nõu?

    No mida, naine treenib aeroobselt ja mina anaeroobselt juba mitu aastat, seda ikka võtsid arvesse...ütlen veelkord et ma polnud sellist trenni juba aastaid teinud ja jooksmist pole kunagi harrastanud! Tol ajal treenisin u 6-8h nädalas(45min oli trenni pikkus), see andis aeroobset vastupidavust ka mida sa väitsid et kangitrenn ei tee!
  12. Algaja kaalulangetaja soovib nõu?

    Ma tean et see pole võimalik...aga ma treensin vaid raskustega ja kui mu naine(kes jooksmisega tegeles tol ajal kordades aktiivsemalt kui mina)kutsus mind endaga 6-7km ringile jooksma, võitjaks tulin mina ma polnud ennem seda aeroobset teinud paar aastat vähemalt! Ei jooksnud mul kops kokku ja ei väsinud lihas ära ja seda kõike anaeroobselt treenides...vot sulle tsitaat lol
  13. Janar Rückenberg - Team FAST "2016 suvi..."

    tabata trenni lõppu 2-4x nädalas.
  14. Need kellel valgud laes on 3g´ja enam, siis on neil ebanormaalselt hea mootor v6i midagi sees mis synteesi parandab, sa aga katseta edasi janäed et saab ka kergemini
×