Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. Kopsuharjutused

    Mis sul tolmust läheb nina kinni ja aevastad palju ning kui suu kaudu hingata, siis kurgus selline kibe tunne ja mingi aja pärast raske hingata?
  2. Mõned küsimused

    See kava suht sama mis M. Rippetoe Starting strength, ainult et seal on 3x5, mitte 5x5. Mis minu arust ka palju mõistlikum.
  3. Kopsuharjutused

    Ma ei mõista mis sellel kopsul siis häda, ei jõua hingata?
  4. Edgar ja tema toimetamised

    Kas kõik siin planeerivad interneti kaudu valida?
  5. Abi kavaga.

    Ma soovitan jah 5 kordust teha. Aga ega sul klassikaline jõutõmme ja kükk samal päeval pole.
  6. Abi kavaga.

    Parem tee tavalist kükki ja kastil kükki erinevatel päevadel, või ole täitsa ühe küki peal. Kui sa 5 seeriat teed kükki, siis ära üle viie korduse tee. Ja 5x5 ei saa väga suure raskuse peale minna. Ma eelistan 3x5. Rinnalt surumist! Mida aga veel- vaevalt see kedagi huvitab:D Jõuad rinnalt surumises silda hoida ja oskad õlgu taga ja koos hoida.
  7. 2 Väikest küsimust.

    Ehk saad kohvist kaloreid, aga kui see ergastab sind trenni jaoks, siis pole probleemi. Pealegist kohvi kiirendab ainevahetust ja kohapeal passides kulutad rohkem energiat kui muidu. 1km on hea kui tahad keha temperatuuri tõsta. Aga see ei valmista sind küki sügavuseks või võimsuseks. Ühesõnaga on see üks osa soojendusest.
  8. Naised vaatavad samamoodi meeste kanni nagu mehed naiste omi, lihtsalt nad ei jää nii kergelt vahele.D
  9. Mis su eesmärk üldse on- kas tahad lihasmassi arendada?
  10. Ma ei tahaks midagi halvasti öelda, aga see on pask jutt. Kõik kurdavad, et neil jalad hästi tugevad ja arenenud ja ei tahaks eriti treenida, muidu lihas hakkab vohama. Kus krt kõik sellised siis on, sest mina pole ühtki täheldanud. Ainukesed, kellel olen täheldanud reite ja tuharalihast, on need, kes kükivad alates 150 kilost. Mida ma aga jällegist usun, on see et kõigil on rind ja biitseps ülearenenud. Arvatavasti, kui sa just teed seal 10 korduseid reiesirutusi, siis saad ümmargused süldid reie asemel ja näed nagu naine välja. Squat or GTFO! OKok natuke mõistlikumat juttu: ma olen üpriski kindel, et pole ainuke, kes usub, et mehelikumaks teevad tugevad jalad ja selg. Aga olgem ausad, sul võib võimas keha olla, aga kui sa ise pole mees selle keha sees, siis ei aita midagi:D
  11. Põleta rasva trenni tegemata!

    Lihtsam poleks tihedamini süüa ja vähem kodus arvuti taga või teleka ees lösutada.
  12. Jõud/Mass

    1. Söö rohkem kui kulutad. 2. Pidevalt pead raskusi või kordusi lisama. 3. Maga 9h ja mine õigel ajal magama. 4. Kui sa aga kükki ja või jõutõmmet ei tee, siis unista edasi!
  13. Jõusaal.

    Audenteses on 2 teenusepakkujat: üks on kegejõustikuareen ja teine on ma ei tea mis ja 2x kallim:P Audenteses on areenil kolmes kohas masinaid: algul tenazöörid põhiliselt, siis taga pool keskel masinad ning lõpus surumispingid ja küki jaoks kohad ning ~5 tõstepõrandat. Kusagil viiest seitsmeni on kükipõrand ja surumispingid veits täis, mujal eriti palju rahvast pole täheldanud. http://www.audentes.ee/spordikeskus/kergej...-4/hinnakiri-3/
  14. Jõusaal.

    Mustamäel audentese kergejõustikuareen, kuu 500.-
  15. Sõjaväe komissariaat

    EOG-sse saab ka kandideerida(Erioperatsioonida grupp). Kui ma ei eksi, siis katsed on 2 korda aastas.
  16. Soendusharjutused?

    Ma arvasin, et ma olen ainuke, kes viitsib sooja teha:P 100kg 3x5 tööseeria juurde suundun järgnevalt: 2x5 20kg, 1x5 50kg, 1x5 75kg, 1x3 90kg. Aga enne seda on dünaamilised venitusharjutused, lihaste aktiveerimisharjutused ja veidi närvisüsteemi ergustamiseks. Minu arust need keharaskusega soojendusharjutused on palju tähtsamad, kui tööseeria, kuna need hoiavad sind koos ülejäänud, jõusaalist väljaspool ajal. Ntx side plank, front plank, bird dog harjutusi peaks igaüks tegema, sõltumata kas soovib jõudu arendada.
  17. Ilusat Vabariigi aastapäeva!

    Head Vabariigi aastapäeva soovin sulle ka:) Keegi vaatamas ka käis? Inimesi oli ikka üpris palju.
  18. Kodune treeningseade

    Tõlkes: unikaalne keha surumise ja langetamise alus? See oleks minu parim pakkumine:D Aga, kui poodi lähed, siis parem küsi kas on kokkupandavat väikest rööbaspuud.
  19. Kava

    Miks biitsepsile 3 harjutust, aga triitsepsile 2, kuigi triitseps on suurem lihas kui biitseps. Ja miks sa lähemalt ei kirjuta, mis jalgadele teed. Üla-alakeha kava on minu arust palju mõistlikum.
  20. Sooviksin abi kavakoostamisel.

    Kas kergejõustikutreener ei oska sind aidata?
  21. Igapäevane venitamine

    Pärast pesemist võib ka julgelt venitada, siis keha soe...eeldades et pesed ennast ikka sooja veega.
  22. Baasharjutuste kava

    Ma soovitan sul kas teha ülekeha trennid: E, K, R ja palju vähem harjutusi. Teine variant oleks üla ja alakeha trennid:E-alakeha, T-ülakeha, N-alakeha, R- ülakeha. Sa ei saa raskusi juurde panna esmaspäeval kükile ja siis kohe järgmine päev jõutõmbele. Närvisüsteem ei pea vastu.
  23. kükk vabaraskustega vs kükk smithil

    Smith on mees, kelles käes on võim, aga vabaraskuse puhul on sinu käes võim?
  24. Baasharjutuste kava

    http://www.t-nation.com/free_online_articl...a_novice_you_do
×