Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. Rinnatreeningu anomaalia

    Tüüpiline näide, et surumisega pingutatakse üle ja kõiges muus, milles vaja pingutada, ei raatsita. Kui su surumine areneb, siis areneb ka hantlitega surumine, aga vastupidi see ei käi. Pead surumisel raskusi paarkend kilo ehk vähemaks võtma ja vaikselt sama raskuse juurde tagasi tulema, siis peaksid saama takistusest üle. Ehk siis maakeeli sa jooksed peaga vastu seina, aga sein liiga tugev- pead rohkem hoogu võtma, et seinast läbi joosta:D
  2. Jõusaalis käimine ALGAJA

    90 juhtudel pingutatakse võidu surumises ja pingutatakse õlad katki:P Aga tore oleks küll sõpradega jõutõmmet või kükki teha:)
  3. Jõusaalis käimine ALGAJA

    Ega see trenn polegi motiveeriv kui passid seal paar tundi ja räägid poole ajast juttu sõpradega. Võta paar harjutust ette(1 jalgade harjtus ntx kükk, üks surumine ntx püsti surumine ja üks tõmme ntx su lemmikud lõuatõmbad:P) ja saada sõbrad ###### Ahjaa, asjal on üks konks- iga kord pead kas veidi raskust lisama või rohkem kordusi tegema kui eelmine kord. Ning näed, et jõudu ja massi hakkab tulema ludinal.
  4. Treeningpäevik

    Ma soovitan fitness.ee blogi kasutada treeningpäeviku jaoks. Sest kui sul on harjutusi nii palju, et sa ei jõua meelde jätta, mis trennis tegid, siis arvatavasti sul neid veits liiga palju:)
  5. http://en.wikipedia.org/wiki/Reference_Daily_Intake Ma arvan, et treeniv inimene nende koguste järgi küll elada ei saa.
  6. Uurimistöö

    Hommikul oli vist tuba umbne, 2p. Päikese poolses toas oli väga kehv olla. Vastaspoolses oli hea. Praegu pole viga 7p. Ma ei saa üle 7p panna, kuna vigasest toolist selg valus ja olen alles paranemas haigusest.
  7. Põlveprobleemid

    Kõik sisimas tglt teavad, et tuleks väike paus teha, aga kes suudab saalist eemale hoida:P Siis peab ikka väga valus olema juba... Mulle näib, et pärast mu põlveprobleeme annab tunda ainult kui üritada sügavamale kükkida. Kas ka teistel ette tulnud?
  8. Õlad kasvama

    Kes on siiani masinaid kasutanud, võtavad kindlasti ka selle omaks, kes aga vabaraskusi, neid vaevalt mõjutab.
  9. Vitamiinid

    United States vitamin C recommendations[107] Recommended Dietary Allowance (adult male) 90 mg per day Recommended Dietary Allowance (adult female) 75 mg per day Tolerable Upper Intake Level (adult male) 2,000 mg per day Tolerable Upper Intake Level (adult female) 2,000 mg per day Blood levels of vitamin C remain steady at approximately 200 mg per day. Although vitamin C can be well tolerated at doses well above the RDA recommendations, adverse effects can occur at doses above 3 grams per day though overload is unlikely. Possible adverse effects of megadoses include diarrhea, increased oxalate excretion and kidney stones, increased uric acid excretion, systemic conditioning ("rebound scurvy"), preoxidant effects, iron overload, reduced absorption of vitamin B12 and copper, increased oxygen demand and acid erosion of the teeth.[33] In addition, one case has been noted of a woman who had received a kidney transplant followed by high-dose vitamin C and died soon afterwards as a result of calcium oxalate deposits that destroyed her new kidney. Her doctors concluded that high-dose vitamin C therapy should be avoided in patients with renal failure.[34]
  10. Kui keegi tahab varustust kasutada, siis olgu pealegi, aga miks nad on teinud nõuded ka neile, kes ei soovi varustust kasutada? Miks ma ei või lihtsalt oma dressides kohale ilmuda ja pika pusaga? Kindlasti on varustusel omad eelised- saad lihaseid ja närvisüsteemi edasi arendada, kui liigesed, sidemed jäävad nõrgaks. Teatud tasemel on tõesti varustus must-have, et saaks keha edasi treenida. Loomulikult kui ma tõmban ainult võistlusteks erivarustuse selga, siis ma ei saa mingit imet, isegi võin kehvemini toime tulla. Aga point ongi selles, et mõned ei taha võistluseks midagi selga tõmmata, aga tahaksid ehk ikka osa võtta.
  11. Vitamiinid

    Mu isa rääkis kunagi, et neerukivid pidid tekkima C vitamiini üledoosist, iseasi kas seal ka tõde taga. Igatahes absoluutne max pidi olema vist 1g päevas, st. 1000mg.
  12. tõsine mure!!!!

    Ning kas üks pool on teisest oluliselt tugevam või ainult näeb suurem välja?
  13. Kusjuures mul vennaga on ehe näide. Me mõlemad oleme 191cm kanti. Ma hetkel kaalun temast pea 5 kilo rohkem, kuid mu luustik võtab nii palju kaalu ning lihasmass on mul ikka temast väiksem. Arvestades veel, et mul temast madalam rasvaprotsent. Miks aga taskuid ei tohi pükstel olla?
  14. Kus on võrdõiguslikkus? Naised peaksid ka samasi raskusi liigutama:D
  15. Kivi paber käärid

    20 roundi pealt oli seis 6-7-7, s.o. 6 võitu mulle ja 7 viiki ning 7 võitu arvutile. 25. round: 9-8-7.
  16. vajaks sutsu abi

    Jah.
  17. Seljaprobleemid

    Esiteks oleks tore, kui saame ülevaate kogu sinu treeningkavast. Kui sul jõutõmme sees ja good morning, siis ehk liiga palju harjutusi. Ja video jõutõmbest oleks kah abiks. Igatahes kas sa paned kõhu pingule ja tõmbad õlad taha kokku ja alla?
  18. vajaks sutsu abi

    Oleks tore, kui sa annaksid täieliku ülevaate oma treeningust. Kaalulangus võib ka tingitud olla ülekoormusest, eriti kui kurdad, et jõudu pole.
  19. Toitumiskava - mis ajal mis õige oleks?

    Magamine on väga üldistav sõna. Ntx kui ma ütlen, et lähen tüdrukuga magama: kas see siis tähendab alati, et ma suundun unefaasi?
  20. Toidulisandid: kas ja millal?

    Ma loodan, et sa ülejäänud ajast burgereid näost sisse ei aja...
  21. Küki, suru, tõmba: II osa

    Sa võid 3 erinevat biitsepsi tõstet teha, 3 erinevat kõhulihaste harjutust teha, aga kui sul on ülejäänud kava paigast ära, s.t. surumised, tõmbed ja kükk, siis ei aita midagi.
  22. Küki, suru, tõmba: II osa

    Mainiks ka ära, et kui keegi soovib rohkemale infole ligi pääseda, siis paljudel neist on isiklikud saidid: lihtsalt trüki nimi google-isse ja leiad kohe üles. Jason Ferruggial on minu arust väga hea sait, pidevalt lisab ka sinna artikleid: http://jasonferruggia.com/
  23. Laskesport

    Tere, Mõni siin laskespordiga ka tegeleb? Ehk soovib keegi oma teadmisi jagada sel alal või lugemismaterjali soovitada. Keskraamatukogu riiulid olid täidetud ainult laskmise ajalooga. Tervitades, smack
  24. Tagasi artikli juurde [em]...ehk õige keha ja puusade asend jõutõmbel. Mu treener ütleb, et jõutõmbe lähteasendis peaksid tõmbaja puusad olema madalas asendis põlvede tasapinnast allpool ehk sisuliselt on põlvede ja puusade suhe sama, mis küki korral. Tõmbe lähteasendis ja alguses peaks kang olema vastu sääri. Hetkel on olukord selline, et mu sääre esiosad on marraskil ja kärnas. Tahaksin teada, kas teen jõutõmmet ikka õigesti?[/em]Jõutõmme ei ole kükk. Kuigi küki ja jõutõmbe asendid on sarnased, ei ole jõutõmme siiski päris üheselt kükk.Kükk: puusad?
  25. Jõutõmme

    Kui sa teed ainult 80 kiloga ja muid raskeid jalgade harjutusi pole, siis võid nädalas lausa kaks korda teha. Aga, et me saaks parema pildi, siis oleks tore, kui postitaksid terve oma treeningkava siia. Igatahes korra nädalas võib julgelt teha, ei pea üldse muretsema.
×