Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. Kusjuures mõni päev tagasi oli ETV-s sprodiintervjuu ja seal sai ka jutuks, et tavaharrastajale on toidulisandite manustamine lisakoormus organismile. Nii et rohkem putru ja kohupiima on vaja mugida:)
  2. Paljuga teete biitsepse?

    Mis te tahate väita, et reiesirutus paneb reied rohkem kasvama, kui kükk? Esiteks närvisüsteem ei saa sealt piisavalt stiimulit, et lihased kasvama paneks ning teiseks ei vallandu testosterooni ja kasvuhormooni tootmine. Kui teid huvitab, kumb aktiveerib rohkem lihaseid, siis vaadake t-nationi lehele- seal otsingumootorisse pane sõna peak activation. Ühe leidsin isegi üles: http://www.t-nation.com/free_online_articl..._leg_extensions
  3. sinised silmaalused

    Mis kell magama lähed?
  4. Milliseid jalatseid kannate?

    Palju maksid?
  5. Paljuga teete biitsepse?

    Ei vaevu aega raiskama sellistele harjutustele, pigem pressin enne lõuatõmbed treeningkavasse kui biitsepsi tõsted:)
  6. Nelja aastane musklipoiss

    Vanemad võiksid lapsele õige elu hankida, mitte oma ebaõnnestumisi laste peal välja elada:)
  7. Jõutrenn ja aeroobne koos

    Ma ei saa täpselt aru, sa käid 5x nädalas jõusaalis ja sellele teed veel juurde 4x nädalas aeroobset? Mis su eesmärk on-lihasmass, jõud, vastupidavust või kaalu langetamine? Kui sa jooksed, kas sa siis jooksed viimse pingutuseni?
  8. õhtune treening peale jõusaali

    Kui juba kõhust hakkasite rääkima, siis lugege veidi, kuidas peab kõhulihase funktsioone treenima: http://www.t-nation.com/free_online_articl...core_training_1
  9. Teemad

    Tavakasutaja vist ei saagi, ainult moderaator või admin peaks saama. Aga pead ei anna.
  10. Parim kardioseade

    Telekat saad vast vaadata velotrenazööril, aga paremini töötab keha läbi sõudeergomeeter.
  11. Parim kardioseade

    Tohib küsida, miks just kodus tahad sporti teha? Osta parem jalgratas, rulluisud, kepikõnni jaoks kepid või mine lihtsalt jooksma. Hüppenöör oleks muidu üks odavamaid vahendeid mida hankida.
  12. Kodune treening

    Auto lükkamine, kangil tireltõus, kivi heitmine- suht toreda spordiala saaks:D
  13. Rulluisud

    Keegi on hiljuti käinud ka uisutamas?
  14. Ma ei taha ebaviisakalt kõlada, aga küsin sellegipoolest: kas MMA treenerid polnud piisavalt pädevad, et seda nõu anda toidulisandite kohta. Neil arvatavasti kõige rohkem kogemust just võitluskunsti ja jõusaali kombineerimisel ning sh lisandite manustamisel:)
  15. ma ei taha enam paksmagu olla

    Enne kui toitumiskava ostad, siis pead arvestama, et kas sul on piisavalt raha, et seda järgida. Kvaliteetsem toit on kallim toit.
  16. Kodune treening

    Auto lükkamist peaksid ka jõusaali harrastajad treeningkavasse kaasama. Aga mind huvitab, et kus nii tugeva seljakoti said. Kaitseväe seljakott peaks ~50 kiloga vastu pidama. Erioperatsoonide grupil peaksid olema seljakotid, mis kuni 80kilo vastu peavad, aga need minu mäletamise järgi väga mahukad polnud.
  17. ma ei taha enam paksmagu olla

    Too palun meile ntx eilse ja tänase päva toitumine välja. Saame parema ülevaate.
  18. Üleolevus foorumis

    No näed, oskad väga kenasti kirjutada ju:)) Ei pidanud seekord 5x lugema. Kui sa võrdled oma eelviimast postitust viimasega, siis saad väga hästi aru, mida silmas pidasin ja see kindlasti pole tähenärimine. Teiste vastu võiks nii palju austust olla, et panna oma mõtted arusaadavasse lausetesse. Mõnel on tõesti postitus nagu ristsõna. Ja sa räägid mulle närimisest(tähe)- kas sa tõesti arvasid, et ma mõtlesin, et nii kui teismelisel kukub vanus 20, siis tuleb ülepäeva täie mõistuse juurde? Kõige mõistlikum tegevus oleks esialgu lihtsalt korralekutsumine? Kas mingeid piiranguid kasutajad ei saa, kui moderaator on piisavalt hoiatusi saatnud.
  19. Üleolevus foorumis

    Sa aga võiksid küll kirjavahemärgid ära õppida:D Pidin mitu korda su lauset lugema, et sisule pihta saada:) Jah ma mõtlesin, et nii kui kell 20 kukub, siis ootame sinult ainult mõistlikku juttu. Kindel, et su kell pole kogemata edasi keeratud?
  20. Üleolevus foorumis

    Ei saagi loota, et teismelise suust midagi arukat tuleb:P Pigem on küsimus, et meie pead ei kaota selle peale. Aga lurjused jäävad alati lurjuseks:) Foorumis on muidu selline funktsioon olemas nagu "Warn".
  21. Üleolevus foorumis

    Ma pakun ühe idee: viisakas kasutaja saab fite ja ebaviisakalt võetakse ära?
  22. Wendler´i süsteem 5/3/1

    Silmal on hea puhata, kui saab eesti keeles lugeda. Vaikselt muidu selline tunne, et eesti keel upub inglise keele sisse ära.
  23. Küsimus ühe lehe kohta

    Samalt lehelt tsiteerin: "Rasvade ja süsivesikute vajadus treening- ja puhkepäeval ei erine teineteisest, kui siis ainult väga vähe." Tahan näha, kes tuleb väitma, et ta vabal päeval vajab sama palju süsivesikuid kui trennipäeval.
  24. YouTube videod

    Hea et nad trenni ei tee, muidu veel teeksid üksteisele haiget:(
  25. Uneprobleemid

    Ärkamine vist nii mugav enam pole:D
×