Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. Vaadake üle:)

    Ma sõin 6 korda päevas ja lõpuks pidin hakkama söömishulka vähendama, kuna kõht venis ette. Võib-olla ei toitu ma õiesti. Põhilise toidu moodustab mu söögikorras kas tatrapuder või riisipuder.
  2. Vaadake üle:)

    On endal ka plaanis sellist kava kasutada, aga kas seda liiga väheks ei jää- ainult üks kehaosa nädalas saab trenni . Või kui palju peaks juba olema eelnevalt jõusaali staazi, et sellist kava kasutada. Isiklikult alustasin treeningutega 3 aastat tagasi, aga mul on olnud mitmekuiseid pause nende aastate jooksul. Kusjuures olen suhtkoht vähe edusamme teinud (jalad on ainukesena korralikult arenenud) Keha tüüp on mul ectomorf: 189 cm pikk, 79 kg, 19a ja vaatamata kui palju ma ka ei sööks ei lähe ma paksusks, ausalt öeldes ei tule üldsegi kõhu peale rasva juurde. Toidulisandeid ma otseselt ei soo v.a. mõnikord Ca-Mg tablette ja veel vitamiine kehva tervise puhul. Algselt treenisin 3 korda nädalas igat kehaosa, mis alguses garanteeris edu, kuid aja möödudes ei jõudnud enam kõike suuri lihasgruppe ühel päeval treenida (kusjuures mul oli komme trenniga üle pingutada, mille pärast jõudsin paar korda ületreeningu faasi). Siis proovisin igat keha osa kaks korda nädalas(e, n ja t, r) treenida, kuid seda läks ka liiga paljuks- kaks päeva järjest oli suhtkoht võimatu trenni teha. Ja nüüd siis olen probleemiga silmitsi, mille pärast palun teie kõigi abi.
  3. Lihase kasvamine

    Milleks siis kaal loodi. Iga päev astun kaalu peale lootusega suuremat numbrit näha
  4. Äkki kellegil on sama kiirus?

    Pärast 1,5 tundi on hormoonide tase niivõrd madal, et treening ei tasu enam ära. Muideks kõige kõrgem hormoonide tase on just 30- 45 min ulatuses.
  5. Treeningkava koostamine alagjale

    Kle kuidas sul inglise keele oskusega, kuna tean ühte lehekülge, kus kodus treenimise artikleid on lõputult palju. http://bodybuilding.com/fun/bbinfo.php?page=TrainingatHome
  6. kükid ja alaselg

    Äkki on probleem selles, et rüht pole korras. Alaseljal võib olla veits vasakule või paremale kaldus, mida sa ise aru ei saa( õige sõna oli vist skolioos või midagi taolist). Muideks see on tänapäeval suht levinud probleem. Mind ei lastud ainuüksi selle pärast sõiväkke, isegi kui väga tahtsin. Ja tean oma poolt veel tüdrukuid, kellel sama probleem. Kui raskusi tõstad, siis võib see välja lüüa. Aga see on ainult minu arvamus- diagnoosimine tuleks jätta arstidele.
  7. 5x5 Süsteem

    Mulle näib, et siin foorumis on päris uhkelt tarkpeasid, kes 100%-liselt kinnitavad, et valgu toidulisandi söömine (paljud pole aru saanudki, et jutt ei käi valgust, mis on tavatoidus, vaid sellest mis on kas valges või mõnes muus ümaras topsis- tuleb tuttav ette:), vist mitte)ei ole üldsegi kahjulik, aga mida ma ei näe on see, et ükski neist selgitaks, miks mitteloodusliku kõrge konsentratsiooniga valgu manustamine ei ole tervisele kahjulik. Ja mis puutub ülikooli haridusse, siis peaks mainima, et pooled "kõva mehe sõnaga" pole 16 aastasedki. Rääkides eintsiuse(teie arvates rahva vaenlasest) kasutajast, siis ütlen teile seda, et tal on juba 4 semestrit TTÜ-s lõpetatud(keskmine hinne ~4,7). Ja arvestades tema sportlikku vormi, siis ta kaalub ~87 kg, surub rinnalt 145 kg ja kõik see on puhtalt ilma ekstra valgu lisanditeta saavutatud. Ja mis puutub teistesse, siis ma küll ei näe mingeid põkke Tallinn tänavatel, aga arvestades teadmist, et valgu toidulisandit mugivad affid(mõtlen selle all ainult meessoost isikuid-tglt sõna"mees" on siin veits üle pingutatud) on selle foorumi üle külvanud. Pole vajadust üksteist sõimama hakata. Nagu üks teie seast mainis, et on tehtud teaduslikke tõestusi valgu lisandi mõju neerude mitte kahjulikkusele, aga nagu lausest mõista pole see 100%-lise kindlusega(ausaltöeldes keegi võiks vihjata, et kus ma selle artikli leian, ma pole küll midagi taolist kuulnud). Seega tuleneb, siit kahepoolne arvamus, mis pole kumbagi kasuks ega kahjuks(kuigi mina isiklikult olen loodusliku toidu peal väljas). Lõppu mainiks veits kasutajatest "madis_r" ja "RaUl88", kes leidsid ühise teema: if (find(proteiin on paha, ma teen trenni 8 korda nädalas, ma ei söö keemiat nagu valk etc)) then sendmail: "Oled väga kõva mees. Kahju et pead kusikute seas elama. Konto kustutatud. Head aega." Öelge palun mulle mis siin nii naljakat on. Võib- olla see, et mõni idikas ei oska nalja teha ja teine ajukääbik hakkab pugema(no offense). Ja kui kellegil on mulle midagi öelde või vajadus mind odavalt sõimata, siis pange palun number kinni. Tänades teid ette, smack with love.
  8. Selline küsimus, et kui palju teist ei söönud toidulisandeid(v.a. vitamiinid ja mineraalid). Kolme aastaga ikka suht naljalt 30 kg juurde küll ei võta.
  9. Ausalt öeldes ma küll ei tunne ühtegi, kes sisustab enda vabasid õhtusid netis anonüümse kriitikuna, aga otsustusvõimetuid ja alluvaid on see eest piisavalt. Ise olen ka üks otsustusvõimetu. Mul ka vastav tähtkuju-kaalud. Majanduslikust olukorrast pole mõtet rääkida, alles 19 aastat vana- pole õieti oma iseseisvat elugi alustanud. Seda ma küll ei tahaks uskuda, et keegi tähelepanu puudulikuse tõttu rahuldab oma vajadusi netis teisi kritiseerides. Tunnen mitut inimest, kes oma kehaehituse pärast on jäänud ilma tähelepanust, aga niipalju kui ma neid ikkagi tunnen ei saa küll öelda, et neil mingi hälve, tglt on täitsa lahedad sellid, lihtsalt vaja nendega konktakt luua. Siin tuleb mängu vanusevahe. Annab leida noort inimest, kes on tige ja kuri. Aga vanemad inimesed võivad küll sellised olla. Pole ka ime, kui mõni inimene on aastaid tööd rüganud pidava stressi all ja teine saab niisama lihtsalt selle summa kätte, miks siis ei peaks vihale ajama. Eriti kui mängus on Eesti ajaluga. Enne Eesti Vabariigi taasiseseisvumist anti kommunistidele niisamalihtsalt maa ja hea töökoht. Hariduse said ka samamoodi kätte. Ja kui tuli uus riigikord, siis ei konfiskeeritud nende vara. Need kommunistid pärandasi oma lastele kõik, kes on praegu rikkad ja ei pea tuhkagi rügama. Samas piirati tõelistel eesltasel haridust, ei saanud nii häid töökohti, võeti isega maa ära. Nüüd sellel ehtsal ja ausal eesltasel ei olnud om lastele midagi pärandada peale toetuse ja armastuse. Ja nii tuli uuesti otsast alustada, mis ei ole sugugi lihtne Soovi kõigele edu ja õnne!
  10. Kui ma oleksin beeta, siis kust ma tean, et olen beeta, kui mul puudub otsustusvõime
  11. Rinnalihased arenevad erinevalt

    Sul on siis arvatavasti vasak käsi rohkem arenenud
  12. Haigus

    Soovitan nädala vabaks võtta ja seejärel ei tasu kohe sama koormusega hakata. Üks kord proovisin kohe täiskoormusega edasi lasta, kuid järgmised 5 päeva kannatasin lihasvalude all ja kõhus oli paha- terve enesetunne oli väga kehv.
  13. Haigutamine jõusaalis

    Niipalju kui mina tean pidi haigutamine tähendama kõrget vererõhku, mis on põhjustatud liigsest koormusest
  14. Valutav süda

    Mul ka vahete-vahel ilmuvad sisse hingates südame valud, kuid seda juhtub viimasel ajal harva. Muideks mul esines see probleem enne treeningutega alustamist. Kui ma sõjaväe kutse sain arstlikku komisjoni, siis seal tehti ülevatus ja kõik oli korras. Olen ka enne seda arsti juures käinud, kuid kõik ikka olevat korras. Ja peaaegult alati on südamevalud, kui jään haigeks(s.t. mul on 3-4 päeva järjest ~39,8 palavik). Isiklikuklt arvan, et põhjustajaks võib olla stress, mineraalide puudus ja liiga intensiivne treening. Kuid soovitan arsti juures kindlasti läbi, sest kui peaks tekkima südamelihaste põlevik, siis on ka treeeningutega lõpp. Olen täheldanud ka, et paljud noored jõusaalis ei tee piisavat soojendust enne trenni-sellest algabki südame lõhkumine peale. Ning pärast igat seeriat istutakse maha, mille järel süda jahtub maha ja siis minnakse uuesti kangi alla-kujutage ise ette kui süda peaks ennast laksust välja lülitama ja seejärel täiskoormusega jälle tööle hakkama-pole ime miks südame valud. Siisiki soovitan ka nädalavahetusel aeroobset teha(sörkida), kuid sellega ei tasu ka üle pingutada. Soovin kõigile head tervist!
×