Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. Tõstmise isiklikud.

    I know it, you know it, even the FBI knows it, but it dosent matter what you know, it matters what you can prove.
  2. Kava!!

    Biitsepsit tuleks teha, aga rinda ei tuleks?!
  3. Minu treeningmeetod

    Kõht ja alaselg tuleb küll soojaks teha, aga ma ei saa aru, et miks kõhu jaoks on kolm soojendavat harjutust!? Ja kas sa muid kehaosi ei tee soojaks?
  4. Alumised kõhulihased

    Õige küsimus oleks, et mida peaks vähem tarbima?!
  5. Tõstmise isiklikud.

    Seletage mulle ära, et kuidas saab inimene tõugata rohkem, kui ta rinnalt surub.
  6. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Isiklikult suhtun eriti positiivselt, kui mingi kõhnem vend otsustab jõusaalis käima hakata. Minu arust on koom siis, kui kogenud tüüp ei oska harjutust korrektselt sooritdada, ja kui sa üritad talle midagi selgeks teha, siis ta on liialt oma seisukohas kinni ja tõmbleb kangiga edasi.
  7. kaal ja pikkus...

    Pikkus: 189cm Kaal: 82kg
  8. Palju oleks umbes rekord?

    Ma näen kõhulihaste treenimisega ekstra vaeva, kuna tihti peale kang vaja üle kõhu rullida. Kusjuures enne, kui ma üldse hakkan maks raskust proovima, mõtlen ma läbi, et kuidas kang rinnalt kõige ohutumini ära saada.
  9. Aga kui raskus, millega treenib, ületab tema keha massi!?
  10. Pronkskuju

    Muideks kui sa seda videot vaatad, mille lingi ma laadisin üles, siis näed, et kallale minnakse vanale mehele, mitte aga nendele noortele!
  11. Pronkskuju

    Archangel1, kui sind see pronkssõduri teema ei huvita, siis miks tulid seda teemat üldse kommeteerima!?
  12. Pronkskuju

    Sa vist ei saa üldse poindile pihta!?
  13. Pronkskuju

    Pronkssõdur sümboliseerib seda, et see teguviis oli õige.
  14. Pronkskuju

    http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eest...php?id=15168427
  15. Pronkskuju

    Kui hiljuti pisti Eesti Vabariigi lipp Venemaal põlema, kas see viidi läbi siis vene valitsuse poolt? Minu teada olid need vene aktivistid! Ja need vanakesed, kes seal pronkssõduri ümber kubisevad, ei ole keegi muud kui nõukoude aegsed ohvitserid, kes endise võimu nimel on valmis kõik tegema. Ja nagu sa tead, et ainuüksi vanuritest ei piisa, et võim üle võtta. Nii et iga teine venelane või kommunistist eestlane(antud juhul tuleks eestlane asendada sõnaga "reetur"), kes sinust tänaval mööda kõnnib, võib sõjaolukorras sulle noa selga torgata. Ma ei vaidle vastu,et on palju venelasi, kes toetavad eesti iseseisvust, aga eksisteerib ka see teine pool, mille üle kogu see pronkssõduri vaidlus käib siin foorumis.
  16. Pronkskuju

    Sul kindlasti kopp ees Eesti Vabariigist kah!?
  17. treeneri treeningkava...

    Mind huvitab, et mida need rinnalihase surumised ja painutmised kujutavad endast, rääkimata teiste harjutuste nimedest!?
  18. Kas tasub proovida seda massilisajat?

    Kahtlen, et odavam tuleb.
  19. Kas tasub proovida seda massilisajat?

    Soovitan minna tavalisse toidupoodi ja osta endale midagi tervislikku mitte ära hakka kohe mingist kraamist, millest sul pole aimu, pihta. Kui sa oled alles algaja, siis sul pole veel vaja ekstra toidulisandeid massi kasvatamiseks. Ära unusta, et tavatoit ja korralik trenn on hea tulemuse aluseks; toidulisand on lihtsalt eelneva abivahend!
  20. Uus rubriik teha!!

    See ainult motiveeriks noori algajaid ostma toidulisandeid! Pealegist, kui keegi on märkimisväärse tulemuse saavutanud ja samas kasutas mingit kreatiini või mis iganes toidulisandit, siis see ilmtingimata ei tähenda, et see toidulisand tegi kõik töö ära- teotahe ja töökus on need, mis määravad ära treeningu tulemuse. Märgin ära ka, et trenni eesmärk ei ole saada mingiks põkiks toidulisandite abil, vaid tuleb eelkõige tavatoitumisega hakkama saada;nüüd, kui tavatoidust jääb väheks ja inimene tahab asja tõsisemalt kätte võtta- vaat siis on toidulisandid vältimatud. Mina leian, et see ei ole midagi muud kui reklaam toidulisanditele nagu seda vähe oleks tänapäeval.
  21. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Vanus- 20; kaal- 82..83kg. Ilma nõksuta tõmban 25 lõuga. Treenin 17kg hantliga jalge vahel ja teen 3*6.
  22. Areng...

    Äkki su keha tahab rohkem treenimist kui vaid korra nädalas. Sa võid lisada suuremate lihasgruppidele nn. kerge päeva. Näiteks kui esmaspäev teed rinnale 3 harjutust, siis reedel võid teha 1 harjutuse rinnale.
  23. mure motivatsiooniga

    Äkki käib treeningkava üle jõu? Tihti peale noored pingutavad üle harjutuste mahuga.
  24. Pronkskuju

    Venemaal on noortele sisendatud ajaloo fakte veits teise vaatevinkli alt- ühesõnaga neil pole haridust ollagi.
×