Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. Kuidas saada kõige kiiremini vormi kodustes tingimustes

    Mis trenni sa poolteist kuud tagasi tegid siis? Ehk piisab kui sa hakkad seda uuesti tegema:)
  2. Ma küll pole täheldanud, et pikad, peened latid oleksid head sprinterid. Ja jalad võivad ükskõik kui kiiresti liikuda, aga kui su käed ei jõua rütmiga kaasas käia, siis ei liigu ka jalad kätest kiiremini:)
  3. Ikka küllaldaselt silma torkanud, aga mitte just väga noored.
  4. Ja palju sa veel tunned sellise keharaskusega sprintereid? Kas sa üldse tead paljuga ta kükki teeb? Ja 9.95s 100 m tulemuseks on küll nadi tippspordis; vihjeks et maailmarekord on 9.58s ja selle jooksis ~94kg kaaluv mees.
  5. Sprindi lisamine jõusaali kavasse

    1 jõutreening jalgadele võiks ikka nädalas olla ja siis ntx 2x sprinti: ühel pikemad lõigud 100...200m ja teisel keskendud jällegi kiirendusele 10....40m. Siit tulebki see probleem jõutõmbega, et miks spirnterid väldivad seda- lihtsalt tõmbab keha nii läbi, et sprinti ei saa kuni jägmised 5 päeva teha. Aga arvesta, et ükskõik kui kiiresti su jalad ka ei liiguks, kui jõudu ikka taga pole, siis sa seda keha ei tõuka võimsalt edasi. Jõud on üks põhiosa- kükk ja ntx rainnalevõtt/rebimine peaksid eelisarendatud olema.
  6. Sprindi lisamine jõusaali kavasse

    Arvesta, et korralik sprindi treening võrdub jalatrenniga, nii et neid samale päevale või järjestikku panna pole eriti kasulik.
  7. Sprindi lisamine jõusaali kavasse

    http://www.defrancostraining.com/articles/...ards-part3.html Veidi keskkohast ülevalpool STRENGTH & SPEED TEMPLATE
  8. Miks mitte teha juba nii lõuatõmbeid kui ka kätekõverdusi. Jõusaalis kõigil toru olemas, väljas saab ka igal pool teha....
  9. Tegin just 20 lõuatõmmet 84 kg kehakaalu juures O.o; Tegin isegi video, aga ei viitsi üles laadida. Hämmastas aga, et jõudsin nii palju teha, kuigi viimasel ajal ainult harrastanud plahvatuslikke kuni kolmeseid kordusi...
  10. Õige tehnika on tglt just maha vaadates:) Ja liiga kiiresti tehes väsitab just rohkem:))
  11. Suur mees...

    Haha kusjuures ühed ütlevad, et ma olen suur ja teised ütlevad, et olen kõhna:D Õnneks see mind ei häiri, pigem pakub just lõbu. Endamisi saan alati naerda. Eriti koom on, kui soovitatakse, et peaksin rohkem sööma ja siis teised jälle imestavad, et mida kuradit ma söön, mis mu dieet on, et kas manustan rohkelt lisandeid....
  12. Tülpimus

    Mind huvitab milline su kava täpselt välja näeb, sest 5x6 kätele on küll väga veider.
  13. See tuleb väga naturaalselt sul välja, või oled harjutanud?:: )
  14. Peske tihti, vahetage riideid tihiti ja kasutage spordi higipulka. Keegi ei topi oma nina sinu särgi alla, nii et pole midagi muretseda. Arvatavasti need mehed vaatasid muul põhjusel ja see hais oli ainult sinu peas.
  15. Rammumeeste treeningkava

    Pole vahet mis kavaga tegemist- kükkidest ja jõutõmbest ei päästa miskit:D
  16. Imelik raskus rinnus

    Kas su elus midagi traagilist pole juhtunud, mis võiks seda põhjustada/soosida?
  17. Ektomorfi toitumine

    Magu peab vahest puhkama. Minul keha ntx ei omasta toitaineid hästi ja olen terve elu väga tihti söönud, maksimaalselt 4h vahet pärast igat toitumist. Ühes artiklis oli sama nõu, mis ma enne andsin. Ja järgisin seda, õigemini pidin järgmina, kuna tööl ei saa nii tihti süüa ja tööl ostsin alati suure prae, sellest oli kõht täis rohkem kui 5h. Aga algul kaotasin ka kaalu kõvasti. Nüüd seedimine oluliselt effektiivsem, väljaheite järgi väga hästi näha ja toiduisu järgi ka. Nüüd olen jälle veidi tihedamini sööma hakanud, et massi tagasi koguda, enam pole üldse sellist näljatunnet.
  18. Hüppetreeningu vahendite valmistamine

    See teine variant(plyo box b.) näib mõistlikum. Esimene võib suht kiiresti ära laguneda.
  19. Rind pidi vastu maad käima?
  20. Mis te veel tahate: madal rasvaprotsent, hea teistele ülevalt alla vaadata, tüdrukud eelistavad ka pikemaid:) Vb trollis kõigub veidi rohkem kui muidu ja tuule käes:D
  21. Sellest ma saan aru, et pikad ja peened jäsemed, aga selg pole küll mingi probleem, see on just kõige tugevam külg mul. Selja tegemisel pole ka selliseid nippe vaja nagu surumise või küki harjutamisel, tehnika suht lihtne, lihtsalt tuleb teha. Kükk ja või jõutõmme peab kavas olema, seejärel lõuatõmbed ja kangi tõmbed vastu rinda, viimasel ajal harrastan hantiliga, kuna lihased pole päris võrdsed. Ahjaa klassikalise tõstmise harjutused ka väga head seljale. Kui ikka väheks jääb, siis ette kallutades lendamine hantlitega jne. Surumist teed, siis pead ka aktiivselt seljalihastega stabiliseerima.
  22. Veel üks artikkel http://www.t-nation.com/testosterone-magaz...ll-guy-training Ise täheldanud, et kükk keeruline, aga jõutõmme tuleb naturaalselt. Surumist ei oska kommenteerida. Aga pikkade jäsemetega inimestele pidi hästi peale minema ühe jäseme harjutused, kui ma ei eksi(ehk siis ntx ühel jalal kükid nagu bulgarian split squat, üles asted jne)... ise olen 192,7 cm parimatel päevadel olnud
  23. Aga pane need kükki tegema ja vaata kui kiiresti neil kükk areneb....
  24. Esimene trikk on vägagi effektiivne, aga venitama peaks igatahes pärast trenni. Viiest trikk on ka vägagi tõsi, ma sprindin teksades ja sileda tallaga tänavajalatsitega kiiremini kui üldfüüsilise tossudega. Lihtsalt üks on naturaalne jala asend ja sprindi tehnika tuleb iseenesest. Ülejäänute kohta ei oska öelda. Kui ikka küki maks pole 140 kilole lähedalegi, siis ei aita muu paremini kui küki tegemine. Kõrgusele ja sprindi kiirusele annab juurde ka madal rasvaprotsent. Kui kükis juba jõudu on, siis teha kiirus-jõudu, jõu-kiirust ehk siis kas kiirkükki(speed squat, mingi aeg lisada ketid ja kummid) või klassikalisi harjutusi(clean, snatch). Seejärel võib veel lisada ühel jalal kükid(bulgarian split squat, stepups jne, lunges, reverse squat) ja reiekakspealihase harjutusi(glute ham raise). Aga kui sa piisavalt sprindid, siis kahte viimast pole mõtet teha, kui sa üldse jõuaksidki. Ahjaa sprinti ei arenda paremini kui sprint ja kõrgust ei arenda paremini kui kõrguse hüppamine:)
  25. Millal trenni teha

    Hommikul pidi hea olema tehnikat harjutada, õhtul aga rekordeid püstitada. Aga seal pole nii suurt tähtsust, oleneb kui kõrgel kohal su trenn on, kui sul õppimine tähtsam, siis õpi hommikupoole ära ja õhtul mine trenni või vastupidi...ühesõnaga mis tähtsam on, see tee ära, sest päeva lõpuks on jaksu aina vähem.
×