Jump to content

Wahvel

Kasutajad
  • Sisu loend

    42
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Wahvel

  • Tase
    Algaja
  1. Ei osanud seda teemat kuhugi liigitada tahtsin küsida et kas on kuidagi võimalik Hr.Mesiga ühendust saada vms meeldib tema stiil . Tahaks treenida tema kava järgi vms kahjuks tema kava tellida vms ei saa. Ise tegelenud juba aastaid selleg ja lihtsalt tekkis huvi tema treening metoodika vastu. Ette tänades Wahvel.
  2. Kuhu oleks veel MMA klubi vaja?

    pakuks siiski rakveret kuna ise ka elan siin huvilisi siin oleks kindlasti pluss veel ümber kaudu ka. isegi kindlasti võtks asjast osa sest jõusaalis saand juba tükk aega käia nii palju kui mulle tundub siis rkv suht sportil linn ja jõusaali võimalusi ka olemas. kohe kohe valmis ja suur ujula. ruume peaks olema küll kus trenne läbi viia millised need eest viijad peaksid olema ? nt ma võiks olla küll see kes ajab asju jne kuid mul ei ole mingit oskust ju maadlust sai kunagi tehtud . isegi kui mul endal oleks huvi saada koolitust aga praegu ma midagi ei oska siis suht vähe kasu minust ma arvan mingisugune oskus võiks olla ikkgi ju (kick box , daekwando jne)
  3. Lõunaks kooli midagi:D

    unustasin lisada et tegelen jõusaaliga migni 1.5 aastat ja see tomati mahla idee tuli lambist pähe kuna mulle miatseb see nii väga
  4. Lõunaks kooli midagi:D

    Mina siin oma lolli aruga mõtlesin tomati mahla peal:D Minu arvates on see üks toitvamaid mahlu üldse, kui ikka seda suur klaasitäis ära juua sisi tunned et ikka on midagi kõhus.Ma mõtlesin mida koolis sööma hakata sest puhvetis saiakesi ei taha ja kooli toit on kah nii öelda jama.portsud on väiksed ja liha on imevähe. nii mõtlesin et kas toamti mahlast annaks teha mingi korraliku koksi kokku mis oleks toitev ja samas nac vitamiine ja siis ajaks ka tühja kõhu tunde ära. muidugi mitte seda iga päev nüüd süüa vaid vahest. pohmakaga olen joond tomati mahla ning sinnas isse hapukoort pannud ja see on hea old - Mõtlesin et kui võtta pool liitrit tomati mala lisada sinna hapukoort kõige lahjemat ja siis mida veel lisada ? astelpaju moosi ? juurvilju ? jne ühesõnaga andke nõu ja ma olen nõus olema katsejänes
  5. Kava millega ma alustasin

    nuu ma rohkem mõtlen nede all keelatuid asju ja isegi kui need tabletid on vitamiinid siis eks tablet jääb tabletiks ja mida vähem neid süüa seda parem vb tõesti ei saa toidust nii palju kätte kui vaja aga ikakgi magu jääb tervemaks kui neid ei söö
  6. Kava millega ma alustasin

    Njaaaaaaa ega ma ei tea ennast mingiks edasi jõudnuks kuid ega algaja ka ei ole kuna on saand seda kangi korralikult tõsta juba . Reegin nagu sellest kuidas ma alustasin ja mida tegin ehk saab keegi siit midagi kõrvataha panna jne ... Kui avastasin kunagi fitnessi lehekülje siis sai siis foorumis ikka tunde jännatud . lugesin kõik toitumisest kreatiinides , valkudest jne. tunnen et praegu tuleb sellest väga kasu. Ennem kui sai jõusaali tehtud lugesin ma neid foorumeid ja kodus niisama kätekõverdusi mingi kuu aega vms . Nu siis sai üks kord sõbraga jõusaali mindud ja seal see kuukaart ära osta . Siis kaalusin ma mingi 72 kg ja 184 cm pikk . Käisin kogaegu 4 korda nädalas trennis ja õgisin ikka korralikult kuna ma ei muretse rasva pärast sai proovitud ka valgu jooke kui need tekitasid vistrike . Alguses käies tekkis igavene isu süüa kõik värvilisi tablette mida see armas amazoni pood pakub aga õnnneks ma sinna maani ei jõdnud vaid piirdusin kohupiima söömisega Mu jutt kindlasti on enamuse jaoks mõttetu aga ehk mõni saab siit panan midagi kõrva taha kes kaalub astuda jõusaali .Jõusaalis olen katsunud ikak teha trenni nii palju kui jaksan sest mul kopp ees nendest niiisama lobisejatest seal. Ei ütleks et see trennis käik mulle kahjulik oli kuna käisin 9 kuud ja peale seda kaalusin 93 kg. muidu väike rasva osa ka aga samas jõudu ja lihast oli ilusti .Nu sai ikka pidu pandud ka korralikult kuid usun et tulemused ilma alkota oleksid palju paremad old . Kava E-Rind ja Jalad T-Selg K-Vaba N-Õlg ja Trapets R-Biitesp ja Triitseps. Kõike harjutisi teen ma alati 4*8 ma ei tea kui õige see on aga minule need mõjusid . nii et ma ei hakka iga hajutuse taha kirjutama seerijate arvu. SORRY ma ei oska seletada hästi harjutusi Rind - lamades surumine,Hantlitega lendamine,kaldpingil hantlitega lendamine,kaldpingil surumine Jalad -kükk,päka tõusud kang turjal, kuna suur valik oli jala treenimis aparaate siis valisin ma iga nädal migi uut , jalgadele m ei pööranud suurt tähelepanu kuid treenimata ka ei jätnud. Selg- Bloki tõmbed selja taha laia haardega , bloki tõmbed ette kitsa haardega , bloki tõmbed eest ,keha ette kallutatnua hantlitega lendamine, siis alaseljale jõu tõstmine ja keha tõsmine pingil. Õlg-istdes kangi eest üles surumine,seljaga vastu seina ketta tõstmine näo kõrgusele, istudes hantlitega lendamine külgedele, seljatagant kangi surumine üles Trapets-Eest õlgade kehitamine ja tagant Biitseps-Scott pingil kangiga Z-kangiga käte kõverdamine,Scott pingil hantlitega pihud sisse poole käte kõverdamine,kald pingi peal käte kõverdamine( all on pihud sisse poole ja üle minemise aeg liiguvad sujuvalt pihud üles ),seistes kangiga käte kõverdamine, Triitseps-Bloki alla lükked,seistes hantlitega kõverdmine ,kitsa haardega rinnalt surumine,siis jalad ühe pingi peale ja käed teise pingi peale ja lasen kätest keha alla ja vajadusel lisan kettad kõhu peale . Niii selle asjaga on ühel pool! Koenumad tegijad ärge kritiseeriga aga mina arvan et asi ei tohiks eriti vale olla kuna enda peal nägin väga häid tulimusi sest ma ikkagi olin suht kilu Nujah ja vanust mul 18 lisan lõppu ära
  7. See kuri kuri metaaan :)

    tundub et ei tea ju kle ma saan aru et halbu asju ei tohi propageerida aga kas siis halbade asjade üle ei tohi arutada w
  8. See kuri kuri metaaan :)

    nu jaa aga kas tahad öelda et sii vähe räägitud alkost w paljud küsivad õlu kohta koguaeg jne ning kas viin on väga kahjulik jne. ni iet need peaksid ka olema keelatud keegi ei reklaami metaani ju vaid räägib sellest . keegi pole seda soovitanud ju
  9. See kuri kuri metaaan :)

    njaaa selge aga palju nad siis kaodata võivad kilosid ?
  10. See kuri kuri metaaan :)

    vaja neid kes sõimavad lihtsalt ja reegivad asju mida on kuulnud*** Sorry tuli viga sisse
  11. Tere kõik jõusaalis kangi venitajad Lootsin et võtaks üles teema metaanist mis tegitab algajate (ega ma ennast ka mingiks vanaks kalaks ei pea) seas suurt ärevust. Kõik seni loetud postitsed on olnud sellised et konkreetset vastust ple veel saand vaid on palju kriitikat. Arvan et ehk võiks saada selle teema kuidagi ilusti kokku võtta ja et inimesed vastaksid küsimusele mitte ei sõimaks Tõesti ma ei ole see kes pooldab värvilisi vedelikke ja muud keemiat aga eks see on ju iga ühe enda valik . Mina arvan et kui keegi tahab siis minu pärast süstigu endale kasvõi atsetooni aga peaasi et ta mind ei sega jõusaalis ja ajab oma rida . kui saaks siin asrutada ära kõik vastused siis ehk tulevikus ei tehta enam selliseid postitusi siin. Põhilised küsimused on et kuidas ta mõjub tervisele (neerud,süda jne) ning et mis keegi selle söömisega saavutanud on Ma loodan et vastavad need kes on seda proovinud ja ütlevad kuda nende tervis tundus ja palju jurude massi said Ei ole vaja neid kes sõimavad lihtsalt ja reegivad asju mina on kuulnud . olen veendunud et see hea tervisele ei ole aga mõndade suust kõlab metaani kohta nii hirmsaid jutte et see on hullem kui arseen . (see muidugi pool naljaga Eks söödakse palju hullemaidki asju sisse ma arvan ja neid on ka kindlasti kulturistede hulgas ka . See lihsalt minu arvasmus ja loodan et saab siin selle teema lõplikult ära arutadada:) Ette tänades Lobo Head vana lõppu ka !
  12. Uus kava

    ei noh trenn on trenn ju hakakd kava järgi tegema ja vaatad kui mõni lihas areneb rohkem või ei taastu siis tead et kavas midagi valesti ning korrigeerid seda nii need tarkused tulevad ju. nu ütleme nii et parem ju kui üldse ilma trennita . tavaliselt kui loetakse isetehtud kava siis kritiseeritakse seda kohe kuid need kes teevad ise endale kava ei hakka kulturistiks vaid teevad seda oma lõbuks kang pihku ja hakka tegeme küll muskel kasvab ps söö korralikult jõudu tööle minupoolt
  13. Kava,toitumine-kas kõik paigas?

    ei noh toitumise koha pealt ei oska ma öelda midagi tundub enam vähem aga kava on küll natukene niru. mõned lihased ära unustanud ja kuidagi kahtlane on see värk ma ei pea ennast küll targaks aga võin anda enda kava mis toimub mull küll hästi eriti kui massi tahad saada . mina pole proteiini söönd ja kõik toidust saand ning kuus tuleb paar kg juurde ikka kui on soov kava saad siis anna enda e-meil või msn msn parem nac
  14. vitamiinid

    aitäh aga ehk saaks näiteid kindlast tootest mida osta vms
×