Jump to content

mark85

Kasutajad
  • Sisu loend

    111
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik mark85 postitused

  1. peopesad katki

    Selline probleem et peopesad katki ja rakud, ära ka ei lähe kuidagi. eriti kui jõutõmmet teha, kohvreid tassida vms tulevad kohe rakud lahti. pikemat aega juba,oskab keegi nõu anda mis teha?
  2. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    kas 4kg purke ka on?
  3. *Rashard Lewis has tested positive for the steroid DHEA
  4. millal I taseme treeneri kvalifikatsiooni kursused/koolitus uuesti algavad ?
  5. peopesad katki

    kindaid ei kasuta ammu juba. aga ega ei kisu küll eriti kääridega käsi nüsima hakkata
  6. peopesad katki

    ei aita kahjuks need kindad ka eriti,hetkel kasutan magneesiumi sellega on natukene parem aga trenni lõpuks ikka katki.
  7. peopesad katki

    mul üle aasta see jama vähemalt juba
  8. millised toidulisandite müüad veel esindatud on peale fitnessi ja hardspordi?
  9. nüüd kui keegi tahab Metaani kuuri teha siis telligu marekult siit kava
  10. see et marek vana keemik see ju ammu kõigile teada mis kõik imestavad ei saa aru:S aga kahju jah et vahele jäi , nüüd läheb eestikatel igavaks.
  11. Dorian Yates Ultimate CREATINE Formula

    peale trenni 1 pakike , laadida pole vaja
  12. huvitav mis raskustega Kanter kangi teeb? ma usun hull jõud taga.
  13. Earl Boykins surub 140 kilo?

    surub küll nii palju , ei kahtlegi selles, NBA vendadel on julm füüsiline jõud!
  14. Rakvere jõusaalid

    Jep, nõus.
  15. Rakvere jõusaalid

    kükki seal teha ei saa,jõutõmmet,püsti suruda ega midagi , üks rinna pink kus suruda lamades. jään Naiste Saali juurde;)
  16. Nitrix 180 tbl

    loomulikult ei ole nii!
  17. Rakvere jõusaalid

    LNT on naiste jõusaal
  18. Nano vapor

    fast suht jama ma usun
  19. Parim Valgu pulber.

    kes mis tooteid üldse hetkel sööb?
  20. Armukesed.

    homod läksid riidu ja vaidlevad, üks ütleb teisele: Mine ######! teine vastu:tahad ära leppida või?
  21. Eesti kulturismi isad peavad nüüd otsustama , kas tahavad ka kõrgete kohtade jägamisel kaasa lüüa,või puhtalt ja ausalt oma rida edasi ajada ja leppida viimaste kohtadega.
  22. ega ikka SUUREKS ei saa ilma steroidideta see on selge
×