Jump to content

J.J

EKFL
  • Sisu loend

    80
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik J.J postitused

  1. Oksjoni "tellimine"

    Unistada ju võib..........,ehk üks võib veel nüüd tulla kuid ilmselt jääb selle toote viimaseks oksjoniks sellel aastal...........
  2. Rasvast lahti saada viimaks

    Mine jah, Eedenist läbi, lisaks mõõtmistele saad ehk triolt- Vähk- Pärle- Konsap ka soovitusi korralikuks toitumiseks..........loodetavasti............
  3. Minu soovitus- pöördu spetsialistide poole! Foorum foorumiks aga sellest ei pea alati tulu tõusma. Kunagi ei tea kui head on need soovitused............ Soovitaksin Indrek Otsust...... üks asi on treening ja toitumiskava......kuid selleks, et Ta Sinuga personaalset tõsiselt tegeleks pead tugevat initsiatiivi üles näitama. Soovin edu!
  4. Riimiga läheks Bruno paremini aga enivei.......midateete on päris hea!
  5. Aga miks mitte pildis olla............? Lisaks teenistus ei tohiks paha olla. Juba nõuka ajal sai reklaamides osalemisest päris head pappi. Ning kui tuleb selliseid pärle nagu Bruno siis anna vaid tuld Marek, Tubli!
  6. See kisub paastujate poole mille tulemusel tõesti võib nädalaga kuni 8 kg kaotada. Kuid üle 3-4 päeva seda ei soovitaks. Zilmeri väitel pidi liigestele väga halvasti mõjuma!
  7. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Hetkel ei ole...kuid uus kaup on juba teel
  8. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Ma usun, et kui kohe hommikul tulla siis on olemas............
  9. SmartPost

    Erai ei tule. Piisab kui Sinu mobiili number ja e-posti aadress on õiged.
  10. olen praegu sellepärast arvuti taga ja teen ära kui makse kinnitus minuni jõuab. Tavaliselt tõesti võtab see aega.
  11. Fit'te saab juurde osta........kõik fitiostud mis leiavad kinnitust kuni 21.00 kantakse kohe arvele.
  12. Me võime siin väidelda teema üle lõputult...... Arvan, et teema algataja võiks pöörduda otse mõne spetsialisti poole! Indrek Otus on öelnud - foorumitest õppimine on aja raiskamine (see ei ole sõna sõnalt aga mõte jääb samaks)
  13. Fitshop.ee enda tooted.

    Fit Whey šokolaad............pole paha
  14. Proteiin No1

    Meistrid on oma sõna öelnud (Bonsuna,Ott), nõustun nedega 100%. Olen näinud siin foorumis kommetaare kus kaevatakse, et toode ei lahustu korralikult...........jama. Olen teinud sheike nii vee kui piimaga ja probleeme pole siiani olnud. Minu arvates valkude valikust kindlalt TOP 3 seas, pakend küll jätab soovida aga ise valan ta keeratava kaanega purki ringi ja on probleem lahendatud.
  15. trenn+vein=lihaspinge/valu

    Usun, et see on individuaalne. Minul pole kordagi sellist probleemi olnud.
  16. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Muscle+ on esindatud kõigi maitsetega.....vanilje,vaarikas,maasikas,šokolaad
  17. Kohtunike kohalt on Otil tuline õigus....olen näinud neid töös rahvusvahelistel võistlustel ja kui oma kohtunik teeb kiirelt väljakutseid juba see hakkab mõjutama mõnede teiste kohtunike meelsust kes on kahevahel.......näe võrreldakse ja veel potensiaalsete esimestega jne........... Oma kohtunik pingis ei otsusta veel midagi aga kui on asi piiri peal ja küsimus mõnedes punktides siis see on tähtis!
  18. Ei tea, kas oleme foorumi ära ummistanud......Ott ei saa kuidagi sisse..........
  19. Vaata 17'ndal lehel kell 16.43 postituse lõpus on link
  20. Hetkel olid väljas ka medalistide nimed ning kahjuks Ott'i seal kirjas ei olnud
  21. Kui ma tulemustest õieti aru sain siis Ott 3 koht ja Natalja 4........kuid ootame ka ametliku kinnituse ära.............
  22. Kaaluga probleem

    Lase koostada toitumise kava ja kui suudad seda järgida on tulemus garanteeritud Ise olen Sinust veidi vanem ja olen veebruarist kaalust kaotanud 13,4 kg
×