Jump to content

J.J

EKFL
  • Sisu loend

    80
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik J.J postitused

  1. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Tänase kaubaga saabus ka tõstevööd. Kuna neid tuli väga vähe..........
  2. Liigutasin tellitud fitid Sinu poole teele.............
  3. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Täna hommikul oli üks purk riiulil.......helista homme hommikul ja küsi järgi.
  4. Antidepressant vs alkohol

    Igale inimesele mõjuvad ravimid ja alkohol erinevalt seepärast ühest vastust ei ole võimalik anda! Psühhiaatrid ütlevad, et alkohol on samasugune narkootikum kui xanax........... Ma tarvitasin nii antidepressante kui muid tablette ning vahel ka alkoholi............ samas on mõlemad ajule kahjulikud! On olemas tooteid mis ülaltoodud ravimite tarvitamisel tekkivaid vältimatuid kõrvalnähtusid maandavad kuid neid siin foorumis välja tuues tavaliselt kustutatakse teema ära............... Kokkuvõtteks- ühekordne alkohol ei tekita ränka kahjustust (peale pohmelli, kellel seda esineb) kuid parem on teda mitte tarbida koos ravimitega!
  5. Kui ainult liigeste mure siis Kalvertoni glükosamiin on asi mis tõesti toimib. Kui on kogu kehal vitamiine vajaka siis Kyäni Sunrise annab kõik mida vajad..........päeva vitamiini ja antioksüdantide vajalik doos makasab ca 25 kr. Kui huvi on tõsine siis võta ühendust jyritalu@hot.ee
  6. Ainevahetus

    võta Kyäni Surise,i ja ainevahetus toimib kui kellavärk!
  7. Kohvi maitseline HTR

    Kohvi maitsega HTR'i puhul ära maitse pärast muretse....nimelt on selle maitsega vanad pakendid otsas ja seda enam ei toodeta ka..........
  8. Xanax ja trenn.

    Marek, Sul on jumala õigus! Pärast kui psühhtiaater seda kuulis hoidis Ta kahe käega peast kinni..............aga kahju oli juba tekitatud...... mis teha peab sellega elama!
  9. Xanax ja trenn.

    Asi ei ole mängupõrgutes...............olen teinud notariaalseid tehinguid ja ei mäleta sellest muffigi........... kogused mida siis tarbisin olid 6-10 1,0'ist xanaxit päevas unerohu nime ei mäleta (aga ilma selleta magada ei saanud). Kui eriarstide juurde sain siis tehti selgeks, et kõik unerohud peale imovane ei sobi ühegi rahustiga kokku ja xanax on tegelikult narkootikum. Selle teema üle ilkuda võib aga kui oled asja läbi teinud pole see üldse naljakas.................eriti kui täna küsitakse sult 2,7 miljonit mida tegelikult pole olemas olnud...................... Noormees, usu teiste sitta kogemust, selle asemel, et ise seda korrata! ROHKEM MA ASJA EI KOMMETEERI!
  10. Xanax ja trenn.

    Ma ei taha kedagi hirmutada, vaid hoiatada! Lihaskasvule see vist mingit mõju ei tekita, kuid psüühikale kindlasti, pane võrdusmärk narkootikumidele. Kaks aastat tagasi tarbisin xanaxit koos unerohuga ja mega kogustes.......tulemuseks on see, et olen teinud tegusid millest ise ei mäleta midagi ja summad mis mängus on kirjutatakse 6 nulliga. Ei soovita isegi vaenlasele midagi sellist!
  11. Xanax ja trenn.

    Igale inimesele mõjub antud toode erinevalt! Minul isiklikult pole vahet kas tarbin seda ennem või pärast kuna mingi mõju tuleb alles mitme tunni pärast. Samas, tuleb sellega olla ülimalt ettevaatlik! See on ka nagu narkootikum ja ettenähtud kogust ei tohi mitte mingil juhul ületada (paar aastat tagasi sai seda näha). Lisaks sellele, kui tarbid unerohtu siis peale imovane ei soovita midagi katsetada...........mälu vib olla kui peoga pühitud samas tundub väliselt, et Sul pole midagi viga...........OLGE NEDEGA ÜLIMALT ETTEVAATLIKUD JA KUI KUUR LÄHEB ÜLE PAARI KUU, TULEB KONSULTEERIDA SUUREMATE SPETSIDEGA KUI PEREARST! Uskuge mind neid koegmusi ei soovita kellegile! !
  12. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Krediitkaartide maksete puhul ringleb raha mitmeid päevi kuskil ringi ennem kui arvele jõuab. Üritan kontrollida ja kui kõik on OK teleb Sulle teade "makse kinnitatud"
  13. Pole midagi põdeda! Esimest korda välisvõistlus ja kohe medal.......super tulemus! Nagu ma eile hoiatasin, pole mõtet enne põppvõistlust medaleid kaela riputada.......... staasikad võistlejad teavad, et kõike võib juhtuda. Näiteks.... minu andmetel Kaliningradi eelvõistlustel edestas Imre tulevast maailmameistrit aga järgmisel päeval oli kaalukauss teisele poole........ Igal juhul SUPER TULEMUS!
  14. Tõesti on Mikk piltide järgi teistest kõvastiüle......... Laskmata karu nahka pole mõtet jagada sest päevad pole vennad! Ehk tõmmatakse mulle foormis nüüd vesi peale kuid senised kogemused on näidanud, et kunagi pole kindlat midagi. Loodan tõesti, et Mikk saab väärilise sünnipäeva kingi........
  15. otse TV ei avane ka minul! Senini ei ole veel sellist probleemi olnud
  16. Minugi poolt veel kord PALJU KAUAKESTVAT ÕNNE! Ja edu Belgia MV 24.10.09!
  17. Loo'l peale avamüüki neid tooteid enam näha pole olnud..............
  18. Kuna vabakava hinnatakase eraldi on tähtis, et see oleks huvitav. Mina olen näinud meie sportlasteslt viimasel kolmel aastal kuut vaadatavat vabakava........... Kes pürgivad edasi rahvusvahelisele tasemele oleks soovitav vabakavadele ka rõhku panna..........
  19. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Mis peale kaubamaja laastamistööd järgi (5 pakki) sai jaotatud Tallinna FitShoppide vahel..........
  20. Kui Sa kuu aega hiljem tasud postikulud siis on alati võimalus, et toode on müüdud nendele kes seda rohkem vajavad kui Sina........... Nüüd pead ootama kuni seda toodet uuesti lattu tuleb........nii lihtne see ongi!
  21. seltsimees Wise väidab, et mõnele kolmandale kohale ei riputatud medalit kaela.............ehk Ta täpsustaks kellele siis.....mind see lausa huvitab........
  22. Kui Sa nii väidad siis millisele III kohale siis medalit kaela ei riputatud?
  23. segadus

    Pole midagi hullu, kui numbrid ei muutu........endal seisis 4,5 kuud kaal samas paigas aga jõunäitajad suurenesid ja lihasmass ka. Trennis käisin pidevalt ja töö on ka liikuv.
  24. Pildistamine peaks toimuma vist iga kuu lõpus...........või tehakse erand kui Kaido puhkuselt naaseb............
×