Jump to content

westmark

Kasutajad
  • Sisu loend

    43
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

westmark

  • Tase
    Algaja
  1. Tarvitamine

    Millal siis ise hakkasite toidulisandeid tarvitama, kaua trenni tegite ilma nendeta ? Ise teen nn. "kuivalt" ehk söön ja küll ta ka nii tuleb, ega need ained võlurid pole
  2. Liikumisvaegus?

    See ikka psühholoogiline aga jõusaali võid ka alati minna, siis tuleb rohkem juurde mida pingutada
  3. pähklid

    Ise olen päevalilleseemneid söönud
  4. Millega veel tegeled

    mina leidsin enda jaoks jalgpalli, kogu aeg peksan vutti
  5. Uurimistöö

    Tere ! Olen siis gümnaasiumi 10. klassi õpilane ja mure on järgmine : pean tegema uurimistöö ja teema on "Klassikaline Kulturism" ja äkki oskate soovitada mingit head kirjandust selle kohta mida ma saaksin kasutada uurimistöö tegemiseks. Aitäh !
  6. suitsuga on see jama et see hoiab minu arust kaalu kinni....ise jätsin maha ja kaalu lihtsalt tuli juurde nii mis kole soovitan kõigil suits maha jätta.
  7. palavikuga lihased valusad???

    Kle mul oli pm. sama teema....olin haige ja üleelmine päev tegin rinda ja siis oli rind ikka ülivalus....ja kui terveks sain siis pold häda midagi enam
  8. Unetus peale pikka treeningut. Ülepingutus?

    eks ta ülepingutamisest ole....tee nt. mõni kord vähem trenni ja vaata kas siis saad paremini magada....ja väga õhtu peale ära ka jäta trenni
  9. Nahk rebeneb.

    eks neid rebendeid tuleb ka ette....ega kohe siis steroide ei pea panema.
  10. Probleem(?) kõhuga.

    tee samamoodi edasi ja kui ikka veel probleem püsib siis vaata kas treenid korralikult....ning kui ikka on nii siis käi spordiarsti juures
  11. Kava

    ranger....lolli juttu ajad,et osasi aparaate pole meie jõusaalis,ega sa saad lihast muud moodi ka teha kui taint teatud aparaadiga.....aga kava on ikka tähtis ma arvan....niisama siin ja seal tegemine on mõtetu ja kui sa palju jalgadele teed siis on nati jama...proportsioonist väljas
  12. Hantlid

    lase parem kuskil teha
  13. Jõusaal.....

    kõigepealt tee korralik aluspõhi endale alla ilma aineteta ja kui see tehtud on siis võiksid jh hakata jooma aineid,MASS2 on täitsa õige jook mida võiksid juua
  14. Noored jõumehed

    minu arust on see mõtetu teema,et oh nüüd surusin niipalju ja oh nüüd surusin niipalju rinnalt....see ei ole naq eriline näitaja...parem proovi saavutada see 85 kilo lihast ja asju...see on juba midagi....
  15. Kõigi arvamus vajalik

    ma arvan,et võta ikka edasijõudnute kava
×